گرجستان خواستار بیمه سلامت به صرف هزینه های برای COVID-19 آزمون

بیمه سلامت باید چشم پوشیدن از خود policyholders’ هزینه های هزینه های تست برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus گرجستان بیمه دولتی و ایمنی و آتش کمیسر گفت: در بخشنامه صادر دوشنبه.

شرکت های بیمه نیز باید افزایش آمادگی خود را حفظ مشتریان در مورد منافع خود را و به اشتراک گذاری چگونه پاسخ آنها به دولت بخشنامه گفت: بیمه و ایمنی و آتش کمیسر جان شاه. او به نام گسترش این بیماری یک “فوری بهداشت عمومی به چالش بکشد.”

“آخرین: پوشش کامل از coronavirus در گرجستان

“این بخش می پرسد بیمه سلامت به صرف هر گونه هزینه های برای COVID-19 تست های آزمایشگاهی به طوری که هزینه های است و نه در خدمت به عنوان یک مانع برای دسترسی به این مهم تست” پادشاه نوشت: در سه صفحه بخشنامه که درخواست اما نیازی نیست waiving اتهامات عنوان شده علیه. “تست های آزمایشگاهی ضروری سلامت بهره مند شوند و به این ترتیب باید تحت پوشش فرد و گروه جامع بیمه سلامت و قرارداد.”

پادشاه بخشنامه همچنین می پرسد بیمه به نظر waiving هزینه های برای COVID-19 واکسن و اگر هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

“من دریافت چندین تماس از صنعت بیمه گفت:” چگونه می تواند به ما کمک کند؟'” پادشاه گفت: Atlanta Journal-Constitution. “من را دیده اند و نه هر شرکت بیمه حتی نشان می دهد که آنها را به عقب براند.”

شاه صادر شده و او دستور یک روز پس از مقامات دولتی اعلام کردند که در انتظار نتایج آزمون به صورت چهار presumptive مثبت COVID-19 موارد است. بیماران — که از Cherokee کاب و شهرستان Fulton — بدون اتصال به یکدیگر و همه آنها در بیمارستان بستری هستند. منابع خود را از عفونت های ناشناخته است.

“مرتبط با: 4 بیشتر ممکن است coronavirus موارد به عنوان Ga. مجموعه به قرنطینه مسافران کروز

هفته گذشته رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد, بخشنامه, نیاز خود, دولت, بیمه سلامت به صرف هزینه های برای COVID-19 آزمون از جمله اتاق اورژانس مراقبت های فوری و دفتر بازدیدکننده داشته است.

“حاوی این ویروس به ما بستگی دارد داشتن حقایق در مورد که در آن است — و این اقدامات را شکستن هر گونه موانع است که می تواند به جلوگیری از نیویورک از گرفتن آزمایش” کومو گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im