گرجستان با استفاده از بزرگ نهم به امن عقد برنده بیش از Georgia Tech

در سه بازی آخر هفته سری در 61 سال از گرجستان-Georgia Tech, بازی بیس بال, Bulldogs دوم کول فروردین چپ خود را در اثر رقابت در آخرین فصل.

فروردین تن به تن هفت shutout نوبت در مسیر به گرجستان 12-0 پیروزی در بعد از ظهر شنبه در راس چندلر ورزشگاه. او در کنترل کامل به عنوان او استفاده خود را fastball است که با سنجش زمان در 100 مایل در ساعت را سردرگم و گیج Tech hitters با 11 strikeouts.

“من قادر به فرمان fastball و همه چیز شروع می شود که” ویلکاکس گفت. “اگر شما فرمانده این fastball هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. من قادر به گرفتن در منطقه با آن و کار با آن در داخل و خارج به لغزنده و تغییر کردن با آن.”

فناوری مدیریت دو پایه دوندگان در زمین باز یافته اما فروردین دوباره به بازنشسته 20 از 23 مورد مواجه شده است. در طول کشش فروردین نشستم 14 متوالی کت زرد از جمله هشت نفر از 10 مورد از طریق strikeouts.

به طور کلی, فروردین انداخت 67 از 95 کل زمینهای برای حملات است. او تسلیم سه بازدید و نمی شماره یک پیاده روی.

گرجستان مربی اسکات Stricklin گفت: آن Wilcox بهترین شروع برای Bulldogs. وی با تمجید جوان خود را استارت بعد از بازی.

“که به خوبی به عنوان من او را دیده” Stricklin گفت. “او تا به حال هر سه زمین کار را برای اعتصاب. او پرتاب در داخل و خارج با fastball. آن را در 95-96 مایل در ساعت. او فقط واقعا دشوار به رقابت با امروز است.”

فروردین را استادانه عملکرد سوخت توسط یک بیمار Bulldogs صف. در این فصل این تیم را در آغوش کوچک-توپ رویکرد است که تولید اجرا می شود.

در ورود دوم the Bulldogs در زمان اولیه منجر پشت دو bunt مجرد. تاریخ کول تیت چراغ خاموش با دو گل در شین مارشال RBI تک.

بعد Bulldogs در زمان استفاده از چهار پیاده روی و دو ضربه batters به نمره هشت اجرا می شود در ninth inning. ارشد طب چوپان ارائه شده عمده با ضربه دوم-حرفه ای گرند اسلم فرود بیش از سمت چپ میدان دیوار.

“ما در حال تلاش برای قرار دادن به عنوان فشار زیادی بر دفاع به عنوان ما می توانید با ما تبادل و دفاع” Stricklin گفت. “ما در حال تلاش برای نمره یک اجرا در یک زمان اگر ما می توانیم.”

Shepard به پایان رسید 2-برای-6 با چهار RBIs. او ارائه توهین آمیز بار در کنار junior تاکر برادلی که ضربه او SEC-پیشرو ششم صفحه اصلی اجرا کنید.

“هر بار که ما یک اشتباه ساخته شده که در آن ساخت یک خطا یا بد زمین آنها را ساخته اند ما پرداخت” تکنولوژی مربی دنی سالن گفت.

Tech دوم Cort Roedig نگه داشته کت زرد در این بازی زود است. او تن به تن 4-2/3 نوبت و محدود Bulldogs در جهش.

او را زده و هشت مورد و اجتناب از آسیب از طریق سه نوبت. اما خطا هزینه توسط Austin Wilhite مجاز گرجستان به نمره دو اجرا در پنجمین زمین باز یافته. The Bulldogs تعقیب Roedig پس از او اجازه یک RBI دو به تاریخ گرت Blaylock.

“من صادقانه فکر می کردم که Roedig انداخت و آن را OK” هال گفت. “آن را هنوز هم یک 4-0 بازی رفتن به گذشته دور. شما می خواهم به فکر می کنم شما یک فرصت برای ایجاد یک اجرا در آنها را در جایی. ما فقط آن را انجام نمی.”

کت تا به حال شانس خود را در صفحه.

در ششمین دور این کت یک فرصت برای قطع به کسری بودجه با دوندگان در دوم و پایه سوم. با بالای صف کمین آنها حیف و میل یک شانس برای صعود از اوایل سوراخ.

فروردین مشغول به کار به اعتصاب junior Collin سالن کردم و بارون ردکلیف به زمین را برای پایان دادن به این تهدید است.

“ما تا به حال مقدار زیادی از فرصت ها با ما بچه ها ما می خواهم برای دیدن در صفحه” هال گفت. … “ما فقط قرار نیست به اندازه کافی توپ در بازی است.”

از دست رفته شانس trickled به اغل گاو یا حشم به عنوان آنها در تلاش برای نگه داشتن Bulldogs دیر است. واحد صادر هفت پیاده روی که گرجستان parlayed به هشت اجرا می شود.

سه پایگاه لود پیاده روی منجر به سه اجرا می شود. آنها همچنین راه اندازی شپرد گرند اسلم است که مهر و موم شده با تکنولوژی سرنوشت.

“این نوع از داستان دو روز گذشته” هال گفت. “ما در موقعیتی برخورد نشده است آنچه در آن نیاز به. ما فقط ساخته نشده و بازی به اندازه کافی و یا به اندازه کافی در زمین به آنها را.”

گرجستان بهبود یافته به 10-1 با پیروزی در مقابل 3,718 طرفداران. The Bulldogs که برنده 6-5 روز جمعه در آتن مسجل سری و نگاه به کسب یک سری رفت و برگشت بعد از ظهر یکشنبه در Coolray زمینه در لاورنسویل.

تکنولوژی امید به نجات یک بازی و ساخت شتاب به عنوان بقیه فصل.

“ما برای درمان آن مانند این یکی دیگر از بازی و بیرون رفتن و مراقبت از کسب و کار” چوپان گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>