گرجستان به زودی دسترسی بهتر به COVID-19 تست

مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شده است hobbled با کمبود تست دقیق و آهسته بازگشت از نتایج.

این ممکن است تغییر کند.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و دولت کالج ها و دانشگاه ها اعلام کرد قصد دارد به طرز چشمگیری افزایش coronavirus آزمون ظرفیت پردازش در گرجستان توسط برخی از 3000 آزمون در روز است.

دولت به دست آمده است تجهیزات و تست تجهیزات برای گسترش قابلیت های و آغاز خواهد شد ramping تا در اسرع وقت چهارشنبه با توجه به انتشار اخبار. فولر ظرفیت به شمار می رود عملیاتی در عرض پنج تا هفت روز است.

همانطور که از جمعه در ظهر دولت و تجاری آزمایشگاه پردازش شده بود کمتر از 16,181 آزمون گرجی ها و سیستم های بهداشتی و بیماران به Atlanta Journal-Constitution طولانی مدت انتظار برای دریافت نتایج.

تا کنون یک مجله آتلانتا قانون اساسی تجزیه و تحلیل نشان می دهد دولت قرار گرفت در نزدیکی پایین در ایالات متحده آمریکا در تست سرانه. برخی از بیماران فوت کرده اند قبل از نتایج آزمون خود را شناخته شدند.

اپیدیولوژی مبارزه با گسترش بیماری با شناسایی کسانی که با این ویروس و سپس با ردیابی تماس های خود را و جداسازی این افراد است.

ما زمان تاکتیک ایزوله همه بسیار کمتر عملی.

اعلام می آید از یک همکاری بین دولت, سیستم دانشگاه گرجستان, دانشگاه اموری و دولت-وزارت بهداشت عمومی.

AJC پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

انتشار اخبار گفت: گرجستان دانشگاه های انتقال مواد و تجهیزات برای آزمایش از آزمایشگاه به آزمایشگاه معتبر در گرجستان دولت آگوستا دانشگاه اموری و دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه.

گرجستان وزارت بهداشت به روز شده دولت COVID-19 شمارش شنبه شب گزارش 4,117 مورد از این بیماری و 125 مرگ و میر.

آژانس نوشته شده توجه داشته باشید توضیحی در وب سایت خود را که خواندن “امروز افزایش قابل توجهی در موارد است که در بخشی به دلیل اضافی آزمایشگاه گزارش به DPH و همچنین بهبود در گزارش الکترونیکی از آزمایشگاه های دیگر.”

تا کنون گرجستان عمومی سازمان بهداشت و درمان و سلامت سیستم جیره بندی آزمون برای بیمار و آسیب پذیر مردم — از جمله کسانی که زندگی در خانه های پرستاری و اورژانس کارگران است.

این معلوم نیست که آیا تغییر خواهد کرد که با وجود این اعلام.

در میان کسانی که بیشتر در معرض coronavirus زندانیان هستند.

یک کارمند در یک آلاینده مهاجرت بازداشتگاه در جنوب گرجستان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 شرکت است که در عمل این تاسیسات را تایید کرد سه شنبه.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس

CoreCivic — نشویل-بر اساس اصلاحات کسب و کار اجرا می شود که استوارت بازداشتگاه فقط در خارج از Lumpkin — گفت: ناشناس کارمند گذشته مشغول به کار وجود دارد در 20 مارس و در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی.

نه دیگر کارکنان که به طور مستقیم در تماس با آن شخص گفته شده به خود قرنطینه در خانه های خود را برای 14 روز. بعلاوه 33 تن از بازداشت شدگان که ممکن است در تماس با آلوده کارمند قرار داده شده اند در قرنطینه در یک جداگانه واحد مسکن در تاسیسات.

اخبار مثبت coronavirus نتیجه آزمون می آید به ایالات متحده مهاجرت و گمرک و شرکت های زندان مانند CoreCivic در حال تقلا برای جلوگیری از شدت بیماری مسری از به دست آوردن جای پایی در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در گرجستان و در سراسر کشور.

کاهش جمعیت در برخی از زندان ها می تواند کمک کند.

گرجستان هیئت عفو و Paroles آغاز شده است و بررسی برخی از زندانیان برای آزادی های اولیه به دلیل همه گیر, مقامات اعلام کرد.

فرایند که در آن هیئت مدیره گفته بود که برای کمک به زندانها برای مقابله با این ویروس می تواند در 30 روز آینده به آزادی 200 زندانی که در زمان خدمت برای جرائم غیر خشونت آمیز.

عکس: HARTSFIELD جکسون در سن COVID-19

در نظر گرفته شود برای آزادی این زندانیان باید ظرف مدت 180 روز از تکمیل خود را در زندان و یا در عرض 180 روز از آزمایشی خود را آزادی مشروط, تاریخ, با توجه به هیئت مدیره. اکثر منتشر خواهد شد و در خدمت باقی مانده از دوران حبس خود در مشروط شدن.

اعلام می آید پس از چند هفته از outcries از اهل بیت بهداشت طرفداران که می گویند نزدیک محدوده زندان را زندانیان و کارکنان به ویژه آسیب پذیر به گسترش بیماری های عفونی.

برخی از گرجستان زندانیان در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 و یک مرد زندانی در لی خارجه زندان درگذشت.

جنوب غربی گرجستان درد و رنج

Dougherty County, یک coronavirus نقطه داغ دیدم آن مرگ و میر افزایش سه شنبه 30 قربانیان, با توجه به پزشکی قانونی مایکل Fowler. جنوب سلامت منطقه گزارش یکی دیگر از 19 مرگ و میر در شهرستانهای اطراف آلبانی از جمله هفت در ترل و پنج در لی.

فاولر شاهد سهم خود را از درد و رنج. او نزدیک به دو دهه به عنوان یک مرگ محقق با گرجستان دفتر تحقیقات. او کمک کرده است که پاسخ به 23 عمده بلایای طبیعی در سراسر جهان, دوره نقاهت بعد مرده پس از 9/11 حملات 2004 سونامی در تایلند و طوفان کاترینا در نیواورلئان.

در حال حاضر خود را در دفتر کوچک با سه پاره وقت کارکنان و معاون اداری زور زدن به نگه دارید تا با کروناویروس مرگ و میر.

“آنها مردم من می دانم و مردم من با” او گفت:. “شما که در بیمارستان و مردم در آن اتاق رو به ماشین مردم شما می دانید.”

یک خوشه از COVID-19 موارد ترسیم شد به مجالس ترحیم در شکارچی شهر و مدیران مراسم تشییع جنازه درخواست فرماندار برای راهنمایی به نگه داشتن مانند یک تراژدی از دوباره اتفاق می افتد.

دولت Rep. ریک ویلیامز یک کفن مدیر از مارتینز خواسته فرماندار برای پاک کردن دستورات در مورد نحوه مجالس ترحیم در حال انجام پس از یک آشفته بازار از تماس های تلفنی از نگران همکاران.

ویلیامز گفت: برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه نادیده گرفتن دستورالعمل از یک صنعت گروه تجارت ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن اجتماعی را حفظ فاصله محدود کردن اندازه از تجمعات و ممنوعیت های داخلی خدمات. این گروه توصیه می کند graveside خدمات تنها.

و برخی از کسب و کار “در حال گفتن در خانواده آنها می توانید هر چیزی که می خواهید,” او نوشت: به کمپ دولت در نشستی که فرماندار ارسال دستورالعمل های روشن به هر کفن.

کودک در حال حاضر خاموش ونتیلاتور

خانواده اما 12 سال بستری برای بیش از دو هفته در کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا در اسکاتلند مراسم گفت: کودک بیماری همچنان به بهبود بخشد. هر چند او چهره بهبودی طولانی خانواده گفت: اما سالم بود به اندازه کافی در نظر گرفته شود یک ونتیلاتور.

در یک Facebook, پست, مادر این کودک گفت: “اونا در راه او را برای بازیابی امروز ونتیلاتور آمد و آنها همچنان به نظارت بر او را.”

“این یک روز خوب,” او گفت:. “من برای شنیدن من دختر صدا و دیدن لبخند او و قلب من خوشحال است.”

ویروس گرایش به خفیف در کودکان است. اما در اما در مورد او به بیمارستان رفت چند بار با تب مداوم و در 15 مارس بستری شد با آنچه که اعتقاد به ذات الریه. خانواده او گفت: اما تا به حال هیچ شناخته شده از قبل موجود شرایط و او آزمایش COVID-19 بعد از سلامت او رو به وخامت گذاشت.

با توجه به داده ها از دولت وزارت بهداشت تنها 1% از تایید COVID-19 موارد در دولت و یا در حدود 10 مورد — ثبت شده در افراد 17 و جوان.

کمیسیون پاسخگویی و عدالت است و نه نشر و اما آخرین نام برای محافظت از حریم خصوصی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

کارکنان نویسندگان جرمی Redmon جاشوا شارپ, Brad Schrade و گرگ Bluestein کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im