گرجستان coronavirus مرگ و میر افزایش به 881; موارد رسیدن به 21,883

به روز رسانی [7 p. m.]: پس از ظهر گرجستان ثبت شده و نه جدید کروناویروس-مرگ و میر ناشی از آوردن دولت تلفات به 881 با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

علاوه بر این 371 بیشتر موارد COVID-19 تایید شد در قاب زمان که آوردن این دولت در مجموع به 21,883. از کسانی که 4,154 بیماران بستری شده اند در برخی از نقطه است که حدود 19 درصد از تمام موارد.

از 108 شهرستانهای استان به گزارش حداقل یک مرگ از COVID-19, Dougherty باقی مانده است سخت ترین ضربه با 108 مرگ و میر به دنبال Fulton با 88 و کاب با 66. پس از ظهر, Fulton, ثبت, جدید ترین مرگ و میر با دو.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی ثبت 35 مرگ و میر ناشی از شب چهارشنبه.

بیش از 101,000 آزمایشات انجام شده در گرجستان و حدود 21.6 درصد از کسانی که بازگشته اند نتایج مثبت است.

حداقل 65.3 درصد از کسانی که فوت کرده بود و یک وضعیت موجود اما DPH نمی دانید که اطلاعات در مورد 31.9 درصد از قربانیان. تنها 25 مورد تایید قرار گرفت به بیماری دیگری است که می تواند منجر به مرگ آنها گذشته از COVID-19.

این DPH نیز انتشار داده ها در نژاد و قومیت از بیماران, اما در مورد خط 38.2% از بیماران به حال خود را در مسابقه ذکر شده به عنوان ناشناخته است.

از بیماران باقی مانده حدود 32.4 درصد سیاه 24.5 درصد سفید و 1.2 درصد آسیایی با توجه به آخرین داده ها. حدود 6.6 درصد از بيماران ذکر شده به عنوان داشتن اسپانیایی یا لاتین قومیت.

این DPH اخیرا گسترش نژاد و قومیت داده ها شامل کسانی که کشته شدند از ویروس. اطلاعات برای همه اما 27 قربانیان شناخته شده است.

حدود 53.8 درصد از کسانی که مرده بودند و 40.4 درصد سفید, با توجه به آخرین داده ها. کسانی که با هیسپانیک ساله قومیت های ساخته شده تا حدود 3.4 درصد از مرگ و میر در حالی که آسیایی ها متشکل از حدود 1.4 درصد.

تنها دو شهرستان Glascock و dr rick goodman, csp, اند ثبت شده خود را برای اولین بار مورد با توجه به DPH. باقی مانده 157 شهرستان در گرجستان باید حداقل یک با Fulton در صدر فهرست با 2,436 موارد تایید شده. فولتن نیز شاهد بیشترین موارد جدید پس از ظهر با 128 به دنبال دکالب 50 Gwinnett با 47 و کاب با 42.

پس از چهار شنبه شب گرجستان ثبت 781 مورد جدید.

همانطور که از 7 p. m. روز شنبه وجود دارد 1,689 موارد تایید شده در فرودگاه دکالب 1,351 در Gwinnett, 1,326 در کاب 963 در سالن 616 در کلیتون 413 در هنری 365 چروکی 273 در داگلاس 264 در Bartow, 235 در Forsyth, 156 در Fayette, 153 نیوتن در 151 نفر در Rockdale و 148 در Paulding.

بیماران بین سنین 18 و 59 را تشکیل می دهند اکثر موارد در 62 درصد افراد 60 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 34 درصد از موارد است. این DPH نمی کند و انتشار اطلاعات وارد شده در چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند.

برای به روز رسانی کامل اینجا را کلیک کنید.

داستان اصلی [ظهر]: گرجستان مقامات بهداشتی گزارش 872 مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس یکشنبه نزدیک به 100 بیشتر از در آغاز این هفته است.

مرگ و میر در ایستاده بود 775 روز دوشنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام کرد قصد دارد برای شروع بازگشایی گرجستان اقتصاد است. در مجموع 21,512 موارد COVID-19 تایید شده است در سراسر کشور تا حدود 4 درصد در 24 ساعت گذشته براساس آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت.

پس از وقوع آغاز شد 4,069 مردم باید در بیمارستان بستری شده است با این بیماری در گرجستان از جمله 51 پس داده گذشته منتشر شد پنج شنبه شب.

مقامات می گویند تعداد کسانی که عقب مانده به عنوان داده های رول در از مقامات محلی و بیمارستان ها و نه منعکس کننده بحران در زمان واقعی است. آنها همچنین ممکن است به تنظیم به عنوان وزارت بهداشت و درمان دریافت اطلاعات بیشتر.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

در هفته گذشته, عفونت های جدید افزایش یافته است به طور پیوسته هر روز به میزان 5 درصد یا کمتر در میان جدال مداوم با بیش از کمپ تصمیم به شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از حرکت در طول یک خانه اخبار جلسه جمعه شب گفت این فقط بیش از حد به زودی.”

فرماندار پاسخ داد در توییتر که تصمیم خود را, که او به نام “ما بعد اندازه گیری گام” هنوز هم می ایستد. برخی از کسب و کار از جمله مراکز ورزشی و سالن های بولینگ alleys خواهد شد مجاز به بازگشایی جمعه در حالی که در فرد از ناهار خوری در رستوران ها و سالن های تئاتر می توانند رزومه دوشنبه.

“اوایل امروز من در مورد گرجستان برنامه ریزی برای بازگشایی توقیف کسب و کار به صورت محدود عملیات با (رئیس جمهور),” کمپ گفت: در یک صدای جیر جیر. “من قدردانی خود را پررنگ رهبری و بصیرت در این دوران دشوار و چارچوب ارائه شده توسط کاخ سفید با خیال راحت حرکت می کند متحده رو به جلو است.”

AJC بالا داستان: گرجستان بازگشایی طرح انداخته می شود یک منحنی به عنوان تهمت انتقاد کمپ

 

عفونت های جدید افزایش می دهد صدها نفر روزانه در مترو آتلانتا. از روز شنبه وجود دارد 2,308 موارد این ویروس در Fulton 1,639 در فرودگاه دکالب 1,304 در Gwinnett, 1,284 در کاب 932 در سالن 600 در کلیتون 402 در هنری 348 چروکی 305 در Carroll, 262 در داگلاس 259 در Bartow, 231 در Forsyth, 149 در نیوتن 148 در Rockdale و 147 در Paulding.

Dougherty County, یک کانون بحران در گرجستان همچنان به رهبری دولت در مرگ و میر. جنوب غربی گرجستان شهرستان گزارش چهار از شب چهارشنبه آوردن آن در مجموع به 110. Fulton County شرح زیر است با 86 کشته و پنج شنبه با توجه به مقامات.

دو سوم از استان ها در وزارت امور خارجه تایید کرده اند یک ویروس مرتبط با مرگ از جمله Glynn و کمدن شهرستان که در گزارش اول خود را میر پنج شنبه. از مرگ و میر در سطح ایالت اکثریت شده اند از سالمندان بالای سن 60 یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

سیاه, گرجی, اگر چه آنها را تا حدود 32 درصد از جمعیت این ایالت هستند به نمایندگی از جمعیت در هر دو مورد و مرگ و میر, دولت, داده ها را نشان می دهد.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

رو امکان افزایش موارد جدید به عنوان دولت می شود به کسب و کار در گرجستان در حال کار به آن را افزایش می دهد, تست ظرفیت. اضافی 6,990 آزمايشات انجام شده در سطح ایالت پس داده بود آخرین گزارش شنبه شب.

بیش از 100 ، 000 آزمایشات انجام شده پس از وقوع آغاز شد, با توجه به وزارت بهداشت.

درایو از طریق تست سایت در حال حاضر در عملیات در سراسر کشور از جمله چهار در مترو آتلانتا که رفت زندگی می کنند پنج شنبه. جدید سایت پس از مدل حجم بالا سایت در آگوستا دانشگاه که عملیاتی شد در ماه مارس و در حال انتظار برای پردازش به عنوان بسیاری از 260 نفر در ساعت, با توجه به برگزارکنندگان.

“مرتبط با: 4 مترو جدید تست سایت برای پر کردن شکاف در coronavirus پاسخ

از هفته گذشته هر کسی با علائم COVID-19 واجد شرایط به آزمایش می شود. تست هنوز هم اولویت بندی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر انتقادی کارگران بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم.

AJC در عمق: گرجستان در حال تحول تست ماشین آلات تست خواهد شد به عنوان دولت بازگشایی

حتی به عنوان برخی از کسب و کار را در مجموعه ای به بازگشایی جمعه همه از گرجستان همچنان تحت یک پناهگاه در محل سفارش از طریق آوریل 30. رهبران دولت در حال تشویق پزشکی شکننده به در خانه باقی می ماند از طریق May 13.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 خواسته به تماس خود را در بخش بهداشت محلی خود را پزشک مراقبت های اولیه و یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در یک تست سایت اورژانس یا سایر تسهیلات مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.
— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>