گرجستان کاترینا McClain ‘ممکن است بهترین قدرت بازیکن به بازی’

این جایزه برای ملت قدرت رو به جلو است که پس از کاترینا McClain افسانه ای گرجستان بانوی بولداگ.

2020 جایزه داده شد از روز شنبه اما McClain تعریف لحظه آمد در پاییز سال 1984 در زمانی که گرجستان مربی اندی Landers می دانستم که چقدر بزرگ او خواهد بود.

Landers می خواستم McClain به اجرای طبقه در انتقال و دریافت آسان سطل اما با شروع او دانشجوی سال دوم فصل او تا به حال انجام داده است که هنوز رتبهدهی نشده است.

تغییر آمد که گرجستان بود در جاده بازی تنسی فناوری.

“و ما صحبت کردیم در ظهر در اتاق پانسمان قبل از آن بازی در مورد چگونه او ممکن است به خانه از کوکویل تنسی اگر او نمی اجرای کف” Landers به یاد می آورد. “راه های مختلف است که او ممکن است پیدا کردن یک راه برای بازگشت به آتن است.”

زمانی که او پا بر روی زمین او تنظیم شده.

McClain برنده نوک زد و کف برای تصویب و به ثمر رساند. گرجستان رفت 2-0.

تنسی فناوری عبور نصف, دادگاه, گرجستان به سرقت برده تصویب و McClain به سرعت از برای دیگری آسان سطل. گرجستان به رهبری 4-0.

این عقاب طلایی از دست رفته است. McClain تقویت ترزا ادواردز کردم آن را به عقب به McClain. گرجستان به رهبری 6-0.

“در حدود 40 ثانیه ما جلوتر 8-هیچ چیز” Landers گفت. “McClain تا به حال تمام هشت نفر از آنها را فقط به خاطر او زد زمین.”

سی و شش سال بعد کاترینا McClain قدرت به جلو جایزه در آن سال سوم. موقعیتی جایزه ایجاد شده توسط مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame و بسکتبال زنان مربیان کانون در طول 2017-18 فصل برای بازیکنان در بخش بسکتبال کالج.

این جایزه بخشی از یک شروع پنج که شامل جوایز نام گارد نقطه نانسی لیبرمن گارد تیراندازی ان Meyers درایسدیل کوچک به جلو Cheryl میلر و مرکز لیزا لسلی.

“هنگامی که Fran (Judkins سالن از شهرت) برای اولین بار به من گفت که من floored. منظورم این است که من نمی توانستم باور احساس می کردم که او به من گفت که آنها می خواهم این جایزه را از طرف من,” McClain گفت.

او همچنین گفت: از آن ساخته شده او را احساس می کنم خدا را شکر برای مربیان و هم تیمی های او با بازی. “این چنین شادی برای دریافت این جایزه” او

McClain سه بار المپیک, دو زمان همه آمریکایی و 1987 ملی بازیکن سال. او همچنین در سراسر گرجستان, کتاب رکورد. او منجر به امتیاز در هر بازی در یک فصل (24.9), میدان اهداف ساخته شده (310/32 بازی), بازی هدف فیلد درصد در یک فصل (.695) و حرفه ای (.620) و پرتاب ریباند در یک بازی (24). او دوم در امتیاز در یک بازی (43) و بازی های حرفه ای ایفا کرده است.

او دو بار بازیکن بسکتبال ایالات متحده آمریکا از سال دو بار مدال طلا و در سال 2012 او القاء شد به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت.

“وجود دارد مربیان که فکر می کنم او ممکن است بهترین قدرت بازیکن به بازی” گفت: Landers که مربی McClain از 1983-87. “و من تمایل به توافق با آن.”

آرام برازنده المپیک

کاترینا McClain نمی توان تعریف شده توسط مفرد صفت است. او می تواند اجرای کف نمره بلوک عکس و عالی بود در انتخاب و رول. Landers گفت: این امر می تواند اشتباه به ضمیمه یکی از مهارت های او بیش از حد خوب است.

“شاید پاسخ به این سوال است که توانایی خود را برای تحت تاثیر بازی در تعدادی از سطوح مختلف” او گفت:. “شما می دانید که او واقعا نبود یک بعدی. بنابراین منظورم این است که او توانایی بازی را تحت تاثیر قرار در بسیاری از راه های مختلف که احتمالا قدرت او در دادگاه است.”

نیکی سبک سگی زمان سر مربی در قلمرو و McClain هم تیمی در المپیک 1996 مدال طلا تیم گفت: تنها چیزی که McClain بزرگ نیست در تیراندازی 3. “اما او نمی باید انجام دهید این است که” او گفت:.

McCray و McClain شد هم اتاقی در طول فايلهاي برای المپیک 1996 تیم. McCray یکی از جوانترین بازیکنان و فقط از دانشگاه تنسی و McClain شد یک جانباز پس از بازی در دو تیم المپیک و چندین سال در خارج از کشور.

“من فقط یاد گرفتم خیلی از همه کسانی که زنان در ’96 اما او به طور خاص چگونه او آمد به محل کار هر روز و آن را در راه حق” McCray گفت. “او فقط به من نشان داد خیلی در مورد آنچه در آن واقعا به معنای یک حرفه ای است.”

McCray تحسین McClain توانایی برای انطباق با موقعیت های مختلف و همچنین بازی در کنار دیگر بازیکنان بزرگ و هنوز هم اذعان کرد به عنوان یکی از بهترین قدرت به جلو به بازی.

سحر Staley فعلی سرمربی تیم ملی آمریکا و تیم دانشگاه کارولینای جنوبی که همچنین در سال 1996, تیم گفت: بسیاری درک نمی کنند که چگونه قدرتمند McClain بود و در عین حال چه آسان او ساخته شده بازی نگاه کنید.

“اگر ما بازی کسی که تماشایی بود گارد سریع است که ما نمی تواند همیشه در مقابل او خواهد زمزمه به ما ‘اجازه دهید او برود. او اجازه رفتن'” Staley به یاد می آورد. “مانند او اجازه رانندگی به سبد خرید و او را که به ضرب گلوله به سطر هشتم. منظورم این است که چه کسی درخت است.”

Landers گفت McClain خجالتی بود زمانی که او وارد آتن و دیگران گفته اند او آرام و بی ادعا شخصیت. او همواره به عنوان یک فداکارانه برازنده بازیکن با underrated تاثیر را در بازی.

McClain گفت که چقدر او پرورش داده شد.

چگونه بازی او شکل گرفت

کاترینا McClain سپتامبر متولد شد. 19, 1965 و بزرگ شده در چارلستون کارولینای جنوبی است.

پدرش که او گفت را اغلب می توان نام برازنده یک DJ در ایستگاه های رادیویی محلی یک کشیش یک اصل و حتی بازی فوتبال برای بالتیمور Colts. مادر او یک پرستار ثبت شده در زمان مراقبت از سالمندان, دوست, به بازگشت و مشغول به کار در آشپزخانه سوپ.

“بنابراین برای من به بازی بازی و بازی به عنوان فروتن, شما می دانید, تواضع به عنوان من می توانم” McClain گفت. “که فقط من. و بود که فقط به خاطر من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.”

به عنوان یک کودک او بازی خارج شد که آیا این فوتبال و بیس بال و سافتبال و یا بازی بسکتبال با پسران است. او گفت: هنوز بسیاری از دختران دیگر بازی های ورزشی در زمان و آن را خوب با پدر و مادر خود را زمانی که او در داخل قبل از تاریک.

“من معنی (پسران) را نگه نمی پشت هر مشت شما می دانید و فیزیکی بیشتر آنها شد و فیزیکی بیشتر من شد. ما خواهد قراضه,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم که به نوعی به من که شن و این نوع استقامت در واقع شما می دانید به خوبی در دادگاه است.”

در خیابان است که در آن او خواهد دانه های گیاهی از موفقیت او در حال توسعه چقرمگی جوش او رقابت و تقویت او ذاتی میل به برنده شدن.

“او واقعا بازیکن با استعداد. بسیار ماهر” Landers گفت. “این چیزی است که مجموعه ای از جدول برای موفقیت اما تمایل او به کار توسعه این مهارت لهستانی کسانی که مهارت و رقابت دو چیز است که من فکر می کنم جدا او را از بسیاری از بازیکنان بزرگ.”

پس از او سمت چپ در دانشگاه گرجستان, او با بازی در ژاپن و ایتالیا و اسپانیا و ترکیه و موفق به کسب یک طلا و یک مدال برنز در سال 1988 و 1992 المپیک بود.

بخشی از الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن یک نقطه در سال 1996 تیم المپیک اقامت داشت stateside و با تمرکز بر آموزش و ترویج در تیم ملی. آن را پرداخت $50,000. برای انجام این کار, او داد تا 300.000 دلار او بود که برای کسب درآمد با بازی در مجارستان.

او خندید وقتی که به یاد این تصمیم اما گفت که او نمی آن را پشیمانی. که تیم در حال حاضر نه تنها به عنوان افسانه ای بلکه موفقیت خود منجر به رشد بازی و ایجاد WNBA یک لیگ McClain هرگز در.

“آن را در مورد پول و آن را هرگز نباید در مورد پول در برخی از توجه شما می دانید که چگونه قوی عشق من برای بازی بود,” او گفت:. “علت مهم بود. از آن مهم تر بود.”

McClain دوست داشتم برنده طلا در ’96 رفاقت او با هم تیمی ها و مراسم افتتاحیه. اما مورد علاقه خود را بخشی از آن بازی بود که در کمتر از پنج ساعت از زادگاه او در چارلستون و کمی بیش از یک ساعت از شهر کالج در آتن.

“آن را مانند شما می دانید, که در خانه, به عنوان مخالف به بیش از در روسیه و یا بیش از اینکه در چین که در کشورهای مختلف در حال پخش,” او گفت:. “من فکر می کردم که برنده طلا عالی بود اما قادر به انجام قبل از خانواده و دوستان ما بود که احتمالا نهایی ’96.”

در این سال McClain اعلام برنده جایزه از صفحه اصلی بر روی یک صندلی با یک قاب عکس, به رسمیت شناختن به عنوان یک سه بار المپیک حلق آویز در این نزدیکی هست. آن را فقط نشان دهنده فقط یک قطعه از او تاثیر در بازی بسکتبال.

“او کسی است که باور نکردنی است, بخشی از تاریخ بازی ما که فراموش شده” Staley گفت. “شما می دانید که ما صحبت در مورد یک کل بسیاری از افراد مختلف است اما به ترک کاترینا McClain از مکالمه یک تقلید مسخره امیز, به صداقت. اما من خوشحالم که کسی تصمیم گیرندگان (نام) جایزه پس از او برای موقعیت خود را. آن است که بسیار محترم است. و بسیار سزاوار.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im