این هشتمین قسط در نه قسمت سری است که پیش نمایش گرجستان بهار فوتبال تمرین شروع آن نامشخص است به دلیل شیوع کروناویروس. امروز: شبکه رسیور | دیروز: Quarterbacks | فردا: پشت در حال اجرا

گسترده ای از گیرنده های

که رفته: لارنس Cager تایلر Simmons
چه کسی پشت: Dominick Blaylock, تامی خار Kearis جکسون مت Landers, جورج پیکنز Demetris رابرتسون ویلی آردمن, Jaylen جانسون Makiya زبان
که جدید: جاستین رابینسون
پیش بینی استارت: Jackson پیکنز رابرتسون

آتن — به یاد داشته باشید زمانی که Demetris رابرتسون تلقی شد شماره 1 گیرنده گسترده ای در کشور به عنوان یک دبیرستان ارشد ؟ به یاد داشته باشید زمانی که او به گرجستان منتقل می مدت کوتاهی پس از 50-گرفتن فصل در کال?

دو سال بعد رابرتسون هنوز نمی باید 50 جلب به عنوان یک بولداگ.

6-پا 180 پوند ارشد 30 از آنها در آینده در فصل گذشته. رابرتسون تکان دهنده برگزار شد بدون دریافت فصل اول خود را در آتن.

رابرتسون یکی از تعداد یوگا wideouts که به سادگی نیاز به گام تا در این فصل است. The Bulldogs در حال رفتن را از طریق یک روند بازسازی در جرم اما مجددا با ابزار تجهیز در گیرنده گسترده ای است نسبتا اهلی در مقایسه با هر جای دیگری در جرم.

گرجستان از دست داده و تنها سالمندان لارنس Cager و تایلر سیمونز از فصل گذشته تیم. در حالی که آنها به نمایندگی از Nos. 2 و 5 پاس-فو کار خود را نشان داده و تنها 21.2 درصد از Bulldogs’ پذیرایی.

حتی زمانی که مقاطعه در 40 پذیرایی از رفتگان در حال اجرا پشت D’Andre سریع و برایان Herrien 64 درصد از گرجستان را دریافت تولید برای سال 2020 است.

افزایش دانشجوی سال دوم جورج Pickens آشکار ستاره ابتلا به 49 عبور برای 727 متری و هشت touchdowns فصل گذشته. اما سازگار دوم تهدید هرگز محقق نشد.

آنچه که معلوم نیست در این نقطه است که آیا Bulldogs نداشته قهرمانی در سطح wideouts و یا به سادگی تا به حال نشده یک قهرمانی در سطح جرم. همه از آن ارزیابی می شود طی هفته های آینده و سال جدید به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز تاد Monken معرفی خود جرم و گیرنده معرفی خود به او.

بدیهی است از گرجستان را استخدام که مربی کربی هوشمند احساس خونی جدید لازم بود. The Bulldogs اضافه شده پنج رسیور و بیشتر واجد شرایط برای تمایز از “نخبگان قرار دهند.”

“گیرنده گسترده منطقه ای بود که ما تا به حال به آدرس” هوشمند گفت. “من هیجان زده در مورد گسترده ای از گیرنده های ما قادر به اضافه کردن و آن دسته از بچه ها انتظار می رود به ما کمک کند.”

مارکوس Rosemy (هشتم) و آرین اسمیت (نهم) در حال بالا 10-دارای گیرنده های سراسر کشور. Jermaine برتون (15) است که از کالاباساس کالیفرنیا. جاستین رابینسون (49) از Locust Grove, یکی از دولت را پربارتر wideouts. استخدام کارشناسان سوگند شمالی موری بالا را Ladd McConkey (167th) است که به شدت دستکمگرفتهشده.

تنها یکی از این — 6-پا-4, 210 پوند رابینسون — ثبت نام اولیه. عقاب فرود دبیرستان ستاره بود یک اجماع 4 ستاره جذب و به طور متوسط 18.8 متری در گرفتن مجموع 903 متری و 11 touchdowns به عنوان یک ارشد. او در واقع پیوست Bulldogs برای کاسه شیوه های, شده است و تحت تاثیر قرار دادن مربیان و هم تیمی.

هیچ کس سوال Pickens توانایی یا Bulldogs توانایی برای به دست آوردن توپ به او. Pickens بود به نام MVP از گرجستان 26-14 برنده بیش از بیلور در کاسه شکر با 12 برای جلب 175 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

“من هنوز هم برخی از در حال رشد به انجام” گفت: Pickens که به حالت تعلیق در آمد برای اولین بار نیمی از SEC قهرمانی بازی در ماه دسامبر پس از وارد شدن در مبارزه با گرجستان فناوری دفاعی در بازی قبلی. “اما من نوعی می توانید بگویید که من بهبود در هر روز است.”

اما گیرنده های گرجستان واقعا نیاز به از طریق آمده بین در حال حاضر و باز فصل هفت. 7 برابر ویرجینیا در مرسدس بنز ورزشگاه هستند که کار کرده اند تحت موقعیت مربی کورتز Hankton. بازیکنان مانند 6-5 junior مت Landers که هنوز برای انتقال موثر او در تمرین و بازی به بازی; مانند 6-5 دوم تامی بوش که به نظر می رسد نیست برای سالم ماندن; مانند دوم Kearis جکسون که نیز آهسته با مسائل آسیب; مانند Mikaya زبان بود که redshirted سال گذشته پس از آمدن به گرجستان از باتون روژ به عنوان 4 ستاره استخدام.

و البته رابرتسون. در اینجا یک بازیکن است که به طور متوسط 12.4 متری هر بار او را لمس توپ در گرجستان و 13.8 از جمله زمان خود را در کال. او اذعان کرد که عدم تولید شده نا امید کننده در زمان.

“این بسیار نا امید کننده به عنوان یک گیرنده به عنوان یک کارفرمایی,” رابرتسون به خبرنگاران گفت: پس از قهرمانی ثانیه بازی. “این نا امید کننده برای همه ما از آنجا که ما می دانیم آنچه که ما قادر به. ما یک استاندارد بالا در اطراف در اینجا است که ما برای خودمان.”

یک پنجم سال ارشد یک وضعیت واجد شرایط بودن هیچ کس پیش بینی او می تواند در اطراف به اندازه کافی بلند برای رسیدن به آن در حال حاضر و یا هرگز برای بادپا از ساوانا.

شاید جدید کارفرمایی و جدید جرم دقیقا همان چیزی است که همه آنها نیاز به رفتن.

سری

دوشنبه: تیم های ویژه

شنبه: خط دفاعی

چهار شنبه:Linebackers

پنج شنبه: دفاعی پشت

جمعه: خط حمله

شنبه: تنگ به پایان می رسد

یکشنبه:Quarterbacks

امروز: گسترده گیرنده

شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im