گرجستان Rayshaun Hammonds را وارد NBA draft, حفظ واجد شرایط

6-پا-9 کاربر از نورکراس رسمی ساخته شده با یک اطلاعیه در خوراک توییتر خود در روز جمعه.

Hammonds نخواهد استخدام یک عامل است و می تواند بازگشت خود را برای فصل ارشد.

Hammonds’ چشم انداز جالب هستند. او Bulldogs دوم-بهترین بازیکن تهاجمی پشت Anthony Edwards, به طور متوسط 12.9 امتیاز و پیشرو این تیم با 7.4 ریباند در هر بازی. او با ثبت پنج دو-دو برابر گل 26 امتیاز دو بار در فصل گذشته به ثمر رساند و به یک حرفه ای-بالا 31 در یک بازی در طول فصل قبل در برابر ایالتی ایلینوی.

اما مانند ادواردز او اغلب متناقض هر دو هجومی و دفاعی این فصل است.

با دانشجوی سال اول ادواردز در حال حاضر وارد شده در پیش نویس Hammonds می تواند یک قطعه مهم برای گرجستان مربی تام Crean فصل آینده است.

“این چیزی است که او می خواست به انجام این کار برای برخی از زمان و در آن رویای خود” Crean روز جمعه گفت. “افکار من برای حمایت از او را در هر راه ممکن است و برای کمک به او از با کیفیت ترین اطلاعات از تصمیم گیران بنابراین او می تواند مرتب کردن بر اساس از طریق آنچه واقعی در مقابل آنچه که ممکن است مردم به او بگویید که لازم نیست که هر گونه قدرت تصمیم گیری تا آنجا که در آن او می ایستد. که مهم ترین چیز است. دریافت اطلاعات صحیح و ارزیابی به طوری که او دارای ابزار به بهترین تصمیم است.”

چند سال پیش NCAA تغییر قوانین خود را به طوری که پیش نویس واجد شرایط underclassmen قادر به به طور کامل کشف طرفدار خود را در حالی که چشم انداز خود را حفظ دانشگاهی واجد شرایط بودن. که اجازه می دهد تا آنها را برای سفر به تمرینات و مصاحبه ها و همچنین شرکت در NBA ترکیب اگر دعوت شده است.

گرجستان دوم Nic Claxton در زمان استفاده از روند در سال گذشته و به پایان رسید تا تصمیم گیری برای ورود به این پیش نویس است. او انتخاب شده بود با اولین انتخاب دور دوم است و فهرستی از بروکلین نتز.

ادواردز اعلام شده به صورت پیش نویس در هفته گذشته و در نظر گرفته شده است یک پتانسیل شماره 1 انتخاب کنید.

بدیهی است که اثرات محدودیت سفر با توجه به شیوع کروناویروس و NBA خاموش شدن وضعیت را پیچیده تر برای Hammonds و چشم انداز مانند او.

“این روند در حال حاضر هنوز هم به نظر می رسد به طور کامل مشخص نیست که چگونه آن را بازی زمان عاقلانه برای همه درگیر” Crean گفت. “انتظارات من برای (Hammonds) در حال به نگه داشتن کار مجدانه و اقامت متمرکز در مدرسه کار آمدن و ماندن در شکل بزرگ است. همچنین برای ساخت مهارت های خود را که در آن شما می توانید.”

Hammonds نمایش بزرگ محدوده عکسبرداری برای یک بازیکن از اندازه بود اما گاهی اوقات کمبود در پایان دفاعی و متعهد به مراتب بیش از حد بسیاری از گردش (61) برای موقعیت خود را.

باید به او بازگشت Hammonds خواهد بود یکی از SEC بیشتر بازیکنان با تجربه و یک نامزد برای postseason افتخارات.

پس از امضای قرارداد با Bulldogs به عنوان 4 ستاره چشم انداز از نورکراس دبیرستان او آغاز شده است 85 93 بازی ها به طور متوسط حدود 26 دقیقه یک بازی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>