گرجستان رادنی هوارد به دنبال انتقال

6-پا-11, 245 پوند دانشجوی سال اول از Alpharetta وارد انتقال پورتال افراد آشنا با وضعیت او را تایید کرده اند. او به طور متوسط 1.3 امتیاز ریباند و 1.5 در 24 بازی با Bulldogs از جمله دو شروع می شود.

آن را نشان دهنده آخرین حرکت چه بوده است بسیاری از آنها برای این کار سابق 3 ستاره چشم انداز از آتلانتا توسط راه میشیگان مایکل. هوارد با حضور Chattahoochee بالا در رزول برای دو سال قبل از انتقال به میراث مدرسه منشور در گرین ویل S. C. خود را برای فصل ارشد. هوارد اصل امضا با Ole Miss در سال 2019 را قبل از به دنبال انتشار و سپس نوشتن با گرجستان است. آن است که بلافاصله شناخته شده چه خواهد بود مقصد بعدی.

با Bulldogs مشخص شد که هوارد نمی تواند نگه دارید تا با سرعت ثابت و حرکت مربی تام Crean را جرم. پس از بازی نزدیک به نه ساعت در Bulldogs برای اولین بار در 12 بازی این فصل — از جمله یک فصل-بالا 21 برابر ایالتی میشیگان در مائوئی کلاسیک — Howard بازی بسیار کمی پس از کنفرانس بازی آغاز شد. او در همه بازی در هشت ثانیه بازی و روی نیمکت نشسته بودند به مدت چهار گرجستان نهایی مسابقات شش.

هوارد فصل اوج شامل چهار امتیاز در برابر سه تیم شش ریباند در برابر کارولینای جنوبی و چهار بلوک در برابر N. C., Central. او به پایان رسید دوم در این تیم با 15 مسدود شده عکس.

هوارد پنجمین بازیکن the Bulldogs خواهد شد که به جای خاموش در سال گذشته تیم که به پایان رسید 16-16. گرجستان فارغ التحصیلان سه سالمندان در Tyree Crump Donnell گرشام و اردن هریس و همچنین انتظار می رود برای از دست دادن ثانیه اول سال آنتونی “Ant Man” ادواردز به NBA پیش نویس است.

گرجستان در حال حاضر دارای چهار signees در سال 2020 کلاس از جمله K. D. Johnson از دکتور جاش تیلور از نورکراس و جاناتان ند و Mikal Starks از فلوریدا.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>