گرجستان جزایر Kindley ‘سنگ’ در جکسون برای پیش نویس NFL

“مربی من قصد ندارم در هر نقطه نزدیک به آن سواحل” گفت: Kindley گرجستان offensive lineman که تمایل به تماس همه ‘مربی است.’ “شما نمی تواند به من پرداخت.”

نه در لحظه Kindley علاقه مند است نه در lounging در سواحل و نه قرار دادن سلامت خود را در خطر است. The Bulldogs’ junior نگهبان اعلام کرد برای پیش نویس NFL در ماه ژانویه شده است و در حال آماده شدن برای حوادث این هفته بوده است.

پیش نویس NFL می شود در جریان با اولین هفت دور سهشنبه شب پایانی شنبه شب. جایی در درون همه که Kindley امیدوار به شنیدن نام خود را به نام.

“من واقعا می خواهم برای دیدن چگونه این نقش را” Kindley گفت. “من فقط به حفظ سنگ زنی مشغول به کار است. خداوند به برکت من با یک فرصت بزرگ را فقط برای پیش نویس و رفتن به NFL, بنابراین من فقط خدا را شکر که و کار نسبت به بعد کسی من نام و شماره من.”

همه حساب آن به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد تا زمانی که پیش نویس سومین روز است که Kindley خود تماس بگیرید. مسخره ترین پیش نویس باید او را به رفتن چهار طریق هفت. اما Kindley اندازه و قدرت را وسوسه تیم های او را پیش از آن. او را عظیم با حضور در وسط خط. او اندازه گیری شده در 6-پا-3, 337 پوند برای NFL پیشاهنگی پس از بازی گاهی اوقات به سمت بالا از 350 پوند برای Bulldogs.

و Kindley بازی های زیادی برای گرجستان است. پس از redshirting به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2016 او با بازی در 42 بازی در طول سه فصل گذشته با 25 شروع می شود, همه در گارد. او شده است یک ثابت در سمت چپ گارد کنار همه آمریکایی اندرو توماس دو فصل گذشته.

توماس همکار junior که برخی از افراد پروژه به عنوان یک بالا 10 انتخاب این هفته یکی از Kindley بهترین دوستان است.

“این یک چیز زیبا مرد” Kindley گفت: از چشم انداز توماس. “من خیلی خوشحالم او چیزهای خوب را برای رفتن او در حال حاضر. ما بدست نمی برای دیدن هر یک از دیگر بسیار به تازگی, اما ما هنوز هم بحث در هر روز است. معمولا در مورد فوتبال ، ما فقط لذت بردن از زندگی.”

مانند هر کس دیگری در طول coronavirus همه گیر Kindley شده است بیشتر ماندن نزدیک به خانه. او در خانه مادرش در Moncrief منطقه از مرکز شهر جکسون نه بیش از حد دور از جایی که Bulldogs برخورد با فلوریدا در هر سال است.

روال خود در حال کار کردن روزانه با خود مربی شخصی وین جونز, یک دوست دوران کودکی و مربی که او نیز اتفاق می افتد به او در پدرخوانده است. او گفت: آنها به منطقه از راه دور از یک پارک محلی که در آن Kindley بازی جوانان توپ به اجرای فوتبال و مطبوع دریل. آنها وزنه در بدنسازی صفحه اصلی.

برای Kindley این جلسات روزانه با اعتماد دوست مادام العمر در محیط آشنا ارائه می دهد آرامش دایره-از-زندگی احساس می کنم.

“خوب,” او گفت:. “(جونز) که احتمالا باید اعتباری برای تبدیل من به یک offensive lineman و من از کار کردن با او را هر روز. او به من گفت که او فکر می کرد که چیزی است که من می خواهم بهترین در, و حق با او بود.”

Kindley گفت: بزرگترین تنظیم است که به دور از “برادران و مربیان” در گرجستان, جایی که او صرف چهار سال گذشته.

“من از دست آن بچه ها و آن راه متفاوت بودن در خانه خودم به جای حلق آویز در اطراف یک گروه از بچه ها را دیدم هر روز” Kindley گفت. “چیز خوب در مورد آن این است که من می دانم هر کجا که هستیم ما همه سنگ به سمت اهداف ما و این چیزی است که این مورد است.”

Kindley گفت که او هیچ کاری انجام نمی استادانه درست شده و اطراف آن پیش نویس است. او لحن در پنج شنبه شب برای تماشای اندرو توماس و/یا D’Andre سویفت امیدوارم در دور اول تماس. سپس او را به تماشای کمی نزدیکتر جمعه امید او می شود یک دوم یا سوم دور تماس بگیرید.

اما حتی اگر او انتظار می رود به شنبه Kindley گفت: او را به استرس در مورد آن. او با اعتماد به نفس کافی و احساس او ثابت شده است به اندازه کافی در گرجستان به می دانم که او می تواند یک بازیکن حرفه ای فوتبال.

“من در جلسه دوم یا سوم روز” Kindley گفت. “امیدوارم دور دوم یا سوم دور اما چه کسی می داند. من پیدا کردن زمانی که هر کس دیگری می کند.”

همانطور که برای گرجستان تیم او را ترک پشت Kindley معتقد است پیش بینی جرم مرگ شده اند تا حد زیادی اغراق شده است. The Bulldogs خواهد شد که به جای چهار استارت در خط حمله و همچنین به عنوان کارفرمایی جیک فروم در حال اجرا بازگشت سریع, رسیور لارنس Cager و تایلر سیمونز و تنگ به پایان می رسد چارلی emery emery و الی گرگ.

اما Kindley گفت: بخشی از دلیل او و دیگر underclassmen راحت شد با تصمیم گیری های خود را به حرکت است و تمام بازیکنان با استعداد که شده اند در انتظار شانس خود را به بازی.

“من فکر می کنم گرجستان را در حال خواب در خاطر بسیاری از ما را ترک کرده اند” Kindley گفت. “اما اعتماد و باور من, گرجستان را به عنوان یکی از کسانی که تیم های رقیب برای کسانی که چهار نقطه (در حذفی). این راهی است که مربی هوشمند ساخته شده این برنامه است.”

Kindley حتی لرزاند کردن خود پیش بینی برای Bulldogs’ شروع خط حمله فصل آینده: Jamaree Salyer در سمت چپ مقابله با جاستین شیفر در سمت چپ گارد Trey تپه در مرکز بن کلیولند در سمت راست گارد و Netori جانسون یا وارن McClendon در حق مقابله با.

“حق مقابله با موقعیت هایی که واقعا برای grabs,” Kindley گفت. “این همیشه بستگی به این دارد که از کار چه کسی است.”

در جکسنویل یا آتن Kindley حاضر به-کار می کرد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>