آلمان می گوید: 6 میلیون coronavirus ماسک صورت از دست رفته در کنیا

برلین — آلمانی آداب و رسوم مقامات در حال تلاش برای پیگیری کردن حدود 6 میلیون ماسک صورت دستور به محافظت از سلامت کارگران از coronavirus که آنها می گویند رفت و گم شده در فرودگاه در کنیا.

“مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد” یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: تایید گزارش منتشر شده توسط اشپیگل آنلاین.

کنیا فرودگاه اقتدار (قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء) سخنگوی گفت: تحقیقات پیدا کرده بود هیچ چیز تا کنون.

این FFP2 ماسک که فیلتر کردن بیش از 90 درصد از ذرات دستور داده شد توسط مقامات گمرکی. آنها و نیروهای مسلح تهیه دفتر شده اند کمک به وزارت بهداشت برای دریافت نگه دارید از به فوریت نیاز به دنده محافظ.

حمل و نقل سیمان در آلمان در مارس 20, اما هرگز, وارد, پس از ناپدید شدن در پایان هفته گذشته در فرودگاه در کنیا. معلوم نیست چرا این ماسک های تولید شده توسط یک شرکت آلمانی شده بود در کنیا.

“آنچه دقیقا اتفاق افتاده است آیا این موضوع از سرقت و یا ارائه دهنده است که نیازی جدی است که پاک کردن با آداب و رسوم” یک منبع دولتی گفت: درخواست نمی شود به نام.

اشپیگل آنلاین گزارش داد آلمان قرار داده سفارشات به ارزش 241 میلیون یورو ($260.57 میلیون) با تامین کنندگان برای محافظ و تجهیزات بهداشتی برای مبارزه با رمان coronavirus.

این سخنگوی وزارت دفاع گفت: هیچ مالی تاثیر از دست دادن ماسک به هیچ عنوان پول پرداخت شده بود.

آلمان در حال آماده سازی خود بیمارستان ها و بهداشت کارگران برای افزایش پذیرش بیماران مبتلا به ویروس است. این 27,436 تایید coronavirus موارد و 114 نفر فوت کرده اند کخ رابرت موسسه بیماری های عفونی گفت. ($1 = 0.9249 یورو) (گزارش توسط سابین Siebold اضافی گزارش Ayenat Mersie نوشتن توسط مادلین اتاق ویرایش توسط Scot W. استیونسون اد i. t. b و باربارا Lewis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>