بهتر: چین جدید کروناویروس موارد روند کاهش

شانگهای/پکن — چین گزارش 45 جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی برای شنبه از 54 در روز قبل با همه اما یکی مربوط به مسافران خارج از کشور اقتدار بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

در آخرین هفت روز چین گزارش کرده 313 وارداتی موارد coronavirus اما تنها 6 مورد تأیید داخلی انتقال داده ها از ملی کمیسیون بهداشت نشان داد.

بسیاری از کسانی که وارد موارد را درگیر چینی بازگشت به خانه از خارج از کشور. خطوط هوایی دستور داده شده است به شدت کاهش پروازهای بین المللی از یکشنبه. و محدودیت های خارجی از ورود به کشور به اثر رفت در روز شنبه.

پنج نفر کشته در شنبه همه آنها در ووهان صنعتی مرکزی شهر که در آن همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر. اما ووهان در استان هوبئی استان گزارش شده تنها یک مورد جدید در 10 روز گذشته.

در مجموع از 3300 نفر در حال حاضر در درگذشت سرزمین اصلی چین با یک گزارش 81,439 عفونت.

شنبه مشخص چهارمین روز متوالی است که هوبئی استان ثبت شده جدید مورد تأیید. تنها مورد در داخل کشور منتقل coronavirus ثبت شده در استان هنان در مرز هوبئی.

با محدودیت ترافیک در استان برداشته ووهان نیز به تدریج بازگشایی مرزها و راه اندازی مجدد برخی از خدمات حمل و نقل محلی.

تمام فرودگاه ها در هوبئی از سر گرفته و برخی از پروازهای داخلی در روز یکشنبه به غیر از ووهان را Tianhe فرودگاه که باز خواهد شد به پروازهای داخلی در 8 آوریل. پرواز های از هوبئی به پکن به حالت تعلیق باقی می ماند. یک قطار وارد در ووهان در روز شنبه برای اولین بار از این شهر قرار داده شد در مستند دو ماه پیش. تبریک قطار, هوبئی حزب کمونیست وزیر یانگ یونگ توصیف ووهان به عنوان “یک شهر پر از امید” و گفت: قهرمانی و کار سخت از آن مردم بود “اساسا قطع انتقال” ویروس.

نگرانی مطرح شده است که تعداد زیادی از تشخیص داده نشده بدون علامت بیماران می تواند بازگشت به گردش هنگامی که حمل و نقل محدودیت ها کاسته.

چین بالا پزشکی, مشاور زونگ, اتباع, بازی های برگزار شده است که در آن خطر در نظرات به دولت پخش دوربین مدار بسته در روز یکشنبه. زونگ گفت: بدون علامت در بيماران معمولا با ردیابی تماس از موارد تایید شده بود که تا کنون نشان داده اند هیچ نشانه ای از بازگشت.

با جهان و دومین اقتصاد انتظار می رود برای کوچک کردن, برای اولین بار در چهار دهه این سه ماهه چین تنظیم شده است به از بند باز کردن صدها میلیارد دلار از محرک.

حزب حاکم کمونیست را در دفتر سیاسی به نام روز جمعه برای بزرگتر کسری بودجه صدور بیشتر محلی و ملی اوراق قرضه و مراحل را برای هدایت نرخ های بهره پایین تر تاخیر بازپرداخت وام, کاهش زنجیره عرضه تنگناها و افزایش مصرف است. (گزارش شده توسط David Stanway و Pei Li; ویرایش توسط Daniel والیس پل Simao & Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>