دختر 15 ساله و پسر 12 در میان بازداشت در سرقت مسلحانه از راننده پیتزا

چهار نفر از جمله یک نوجوان 12 ساله و 15 ساله دستگیر شدند پنج شنبه پس از تجديد شهرستان تحویل پیتزا راننده دزدیدند در زور اسلحه, پلیس گفت:.

گریفین پلیس نامیده می شدند به مارکو پیتزا در Ga. 16 حدود 8 p. m. و بعد راننده گفت: یک مرد یک تفنگ به سر خود را به سرقت برده و پول نقد در تحویل.

به گفته پلیس راننده تحویل سفارش به یک خانه در 600 بلوک ترنر خیابان زمانی که او ملاقات کرد یک مرد مسلح ایستاده در ایوان. مرد به سرقت برده بین $100 و 200 دلار, مقامات گفت.

بر اساس شرح مظنون ماموران بازگشت به صحنه و بازداشت چهار نفر: 19-Djuan, سر, 18 سال, پیر آندره سر 15 ساله و 12 ساله پسر.

چون جوان مظنون هستند و نوجوانان نام آنها منتشر نکرده اند. هر چهار نفر به اتهام سرقت مسلحانه و تشدید حمله و در اختیار داشتن یک سلاح در حین ارتکاب جرم, مقامات گفت.

پلیس گفت که آنها نیز قادر به لینک مظنون به اضافی سرقت.

“در طول تحقیقات, اطلاعات, بود, کشف, که خواهد شد کمک به محققان در بسته شدن یک سرقت مسلحانه که گزارش شد در هفته گذشته در Turner خیابان به عنوان به خوبی به عنوان یک حادثه مشابه رخ داده است که در خارج از محدوده شهر” پلیس در انتشار اخبار.

اضافی دستگیری و حتی بیشتر هزینه انتظار می رود در این مورد.

Djuan سر و آندره سر باقی می ماند برگزار می شود در سپلدینگ زندان شهرستان بدون پیوند سوابق نشان می دهد. مظنون’ عکس رزرو نبودند فورا در دسترس صبح روز شنبه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im