Glavine امید بیس بال باز خواهد گشت این سال در یک راه بسیار متفاوت’

تام Glavine هنوز هم امیدوار به دیدن لیگ اصلی بیس بال بازی های انجام شده در این سال است. اما او انتظار ندارد برای دیدن آنها را به عنوان آنها استفاده می شود.

“من فکر می کنم ما همه نوع به اندازه کافی هوشمند به می دانم که اگر بیس بال می کند و دوباره آن را به عقب می آیند در یک راه بسیار متفاوت از ما عادت به دیدن آن گفت:” Glavine سابق بریوز پارچ و baseball Hall of Famer. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به آن را ببینید بدیهی است که با کامل استادیوم.

“آیا می توانید آن را با برخی از ظرفیت استادیوم یا بدون فن ؟ بدیهی است که چه من فکر می کنم مردم در حال تلاش برای کشف کردن. و من حدس می زنم شما اعتماد به افرادی که مسئول این فرایند است که آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد در امن ترین راه نه تنها برای بازیکنان بلکه برای طرفداران و همچنین.”

“مطلب: Glavine, Klesko نگاه به جلو به برنامه تکراری پخش از سال 1995 جهان سری

قبل از coronavirus همه گیر تعطیل فصل بیس بال و بقیه دنیای ورزشی Glavine برنامه ریزی شده بود به کار در حدود 45 بریوز telecasts این سال به عنوان یک تحلیلگر در Fox Sports جنوبی.

گزینه های مختلف در حال فکر برای چه MLB ممکن است سعی کنید برای نجات بخشی از فصل و بازی برگشت در تلویزیون. شاید 30 تیم بازی تمام بازی های خود را در آریزونا بدون طرفداران در می ایستد. شاید نیمی از تیم های بازی در آریزونا و نیم در فلوریدا دوباره بدون طرفداران در می ایستد. یا شاید در نهایت برخی از بازی در تیم اصلی استادیوم حداقل در بخشهایی از این کشور با کاهش گنجایش و افزایش فاصله بین ماسک-پوشیدن طرفداران.

“من به نفع آنها به دنبال هر و همه حالات” Glavine گفت. “من خوشحال هستم آنها حداقل داشتن این گفتگوها در حال حاضر به دلیل این نوع باعث می شود شما احساس وجود نور در انتهای تونل کمی. اما بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات به کار کردن است.”

“همچنین: انتخاب خود را بالا چهار Atlanta Braves

هیچ کس نمی داند که چگونه آن را بازی خواهد کرد چرا که هر بالقوه سناریو بستگی به گرفتن ترخیص از کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی و همچنین کار کردن اقتصاد با اتحادیه بازیکنان.

“نگاه من متفاوت از هر کس دیگری. من می خواهم برای دیدن بازی بیس بال, و من می خواهم به آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Glavine گفت. “اما من فکر می کنم شما بدیهی است که یک انسان در مقابل درک نگرانی های, و من فکر می کنم ما همه آگاه است.

“… آن را به سختی متعادل کننده عمل می کنند چرا که از یک طرف همه رو تب کابین در حال حاضر همه ما مایل به زندگی ما و گاهی وجود دارد می تواند با عجله به قضاوت. اما شما رو مراقب باشید بدیهی است. من فکر می کنم ما باید به اعتماد که افرادی که مسئول هستند توزین تمام این کارها با دقت و در حال رفتن به بهترین تصمیم. … من می خواهم به آن را بازگشت به حالت عادی به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم اما من فکر می کنم واقعیت این است که ما عادی است برای رفتن به یک کمی متفاوت تر از ما به عادت شروع کردن.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>