Glavine, Klesko نگاه به جلو به برنامه تکراری پخش کردن درخواست’ 1995 جهان سری

رایان Klesko که آمار سه خانه اجرا می شود برای بریوز در سال 1995 در مسابقات جهانی و 11 ساله و پسر را در میان کسانی که به تماشای هفته آینده برنامه تکراری پخش کردن که شش بازی از سری بازی های.

“من بسیار هیجان زده به تماشای آن را به دلیل بسیاری از مسائل من را فراموش کرده ام” Klesko گفت. “پسر من متولد نشده زمانی که من بازی شد, بنابراین ما در حال رفتن به نشستن وجود دارد و تماشای آن را با هم و نوع reliving برخی از کسانی که در لحظات.”

تام Glavine آمار و ارقام اولین چیزی که به او اطلاع می دهد در دوباره پخش است چگونه جوان او و هم تیمی های خود در آن زمان بودند.

“این شگفت انگیز است که چقدر زمان گذشته است” Glavine در حال حاضر 54 گفت: در یک زوم ویدئو کنفرانس روز شنبه با Klesko 48 و رسانه های اعضا.

Fox Sports جنوب شرقی دوباره هوا 1995 سری جهانی-تنها برنده سری جهانی توسط بریوز از آنجا حرکت خود را به آتلانتا — در سراسر شش شب متوالی با شروع بازی 1 روز پنج شنبه به اوج خود رسید و با بازی در 6 مارس 2. هر برنامه تلویزیونی آغاز خواهد شد در 7 p. m. به عنوان منطقه ای شبکه ورزش می رود به بایگانی برای پر کردن اعتبار خالی توسط shutdown از بازی های زندگی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

>> یک نگاه در سال 1995 بریوز’ قهرمانی فصل

برای اعضای ’95 بریوز این برنامه تکراری پخش خواهد برگرداند خاطرات. و همان می رود برای بریوز طرفداران که باید منتظر 25 سال و شمارش – برای قهرمانی دیگری.

او به عنوان ساعت Glavine انتظار دارد که او ممکن است واکنش عاطفی به تماس نزدیک است که نمی بریوز’ راه: “حتی اگر شما می دانید نتیجه … من فکر می کنم که فقط یک غریزه طبیعی است که به دور نیست.” و او چهره او ممکن است همان واکنشی که در سال 1995 به برخی بازیکنان مخالف: “بچه ها در تیم های دیگر است که شما را دوست ندارم (پس از آن) شما هنوز هم شاید آنها را دوست ندارند.”

“آن را به ارمغان می آورد تا همه چیزهای که” Glavine گفت: از تماشای بازی های قدیمی دوباره. “اما من فکر می کنم در بخش های بزرگ آن را فقط قادر به راه رفتن پایین خط حافظه کمی لحظات آن و می دانم که چگونه به ویژه آن بود نه تنها به برنده سری جهانی اما آن را به نفع خود با این گروه از بچه ها.”

پنج تا از شش بازی در سری شد و تصمیم گرفت با یک اجرا از جمله بریوز’ متمسک در بازی 6. در بزرگترین پیروزی از حق رای دادن در آتلانتا دوران Glavine اجازه فقط یک ضربه در هشت نوبت در برابر مهیب کلیولند صف به عنوان بریوز برنده 1-0 در آتلانتا-Fulton County ورزشگاه پشت David عدالت ششم-زمین باز یافته ،

Klesko گفت که او اصلا به یاد نمی شنوایی Glavine معروف به چالش بریوز’ hitters در ستاره شرق که در طول بازی. “تو خیلی با تمرکز بر روی بازی ها” Klesko گفت: “و بسیاری از مسائل در جریان است.” اما Glavine تایید کرد که او در واقع این کلمات سخن می گفت در حالی که بازی 6 هنوز بدون گل: “بیا پسر من یک (اجرا) چرا که آنها در حال گرفتن هیچ.”

“من آن را گفت. من در آمد و نوع ساخته شده چالش” Glavine گفت. “من می دانستم که من تبادل هست. من می دانستم که من در بازی. من فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری من فقط در تلاش بود به آتش بچه های ما و دریافت یک واکنش است.

“خوشبختانه یک مرد, گوش دادن. دیوید به بیرون رفت و ضربه اجرا خانه. پس از آن کار می کرد خیلی خوب است.”

>> رای برای بریوز’ چهار تا از بهترین بازیکنان در آتلانتا

Klesko خانه اجرا می شود که در طول سریال های روز دنیا آمد و در سه بازی متوالی در کلیولند – بازی های 3 4 و 5. او و پسرش احتمالا لذت بردن از تماشای آن بازی بیشتر از بازی های 1 و 2 که در طی آن Klesko شد hitless.

“من به یاد داشته باشید (سرخپوستان shortstop) عمر Vizquel ساخت دو نقش در” Klesko گفت. “من فکر می کنم ‘من همیشه رفتن به یک ضربه در این جهان سری?’ چیز کمی بود که من به یاد داشته باشید.”

در طول چهار ویدئو کنفرانس Glavine پیشنهاد Klesko بچه ممکن است به خصوص علاقه مند در آنچه پدر او را پس از خود دو جهان سری homers.

“Ryno اگر شما در حال تماشای با پسر خود را, مطمئن شوید که شما باید دکمه مکث به دلیل من فکر می کنم شما تا به حال یک زن و شوهر از حماسه بت flips وجود دارد در کلیولند” Glavine گفت: به تیمی سابق خود. “او ممکن است می خواهید برای کپی کردن یک زن و شوهر از آن.”

“او در حال حاضر آغاز شده است” Klesko گفت. “او بت حرف یک بچه در سال گذشته و من به او گفتم” اوه نه شما بیش از حد جوان است.'”

Klesko بود یک بازیکن جوان وقتی بریوز برنده سری جهانی – 24 ساله و بازی در MLB postseason برای اولین بار در زندگی حرفه ای او.

“ما برنده آن, بنابراین من فقط فکر می کردم” من مرد این آسان است, اجازه دهید آن را دوباره و دوباره,'” Klesko گفت. “متاسفانه این اتفاق رخ نداد که در راه است. اما بسیاری از خاطرات بزرگ است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>