متهور گروه هشدار coronavirus خواهد رسید سود سهام رکود

لندن — بریتانیا متهور گروه هشدار داد که تاثیر رمان coronavirus خواهد رسید سود سال جاری و عدم قطعیت در اطراف استفاده از حمل و نقل عمومی پس از مستند برطرف معنی آن را نمی تواند ارائه راهنمایی در آن سال مالی جدید.

این گروه سهام کاهش یافت و از 16 درصد در اوایل معاملات به 1,012 پنس.

در بریتانیا, Go-Ahead اصلی بازار دولت در ارائه کمک های مالی به شرکت های که کار حمل و نقل عمومی به طوری که آنها نگه داشتن خدمات در حال اجرا با وجود کاهش استفاده از طول coronavirus بیماری همه گیر.

حتی با کمک این شرکت گفت: سود خواهد افت نسبت به سال گذشته و در آن مشغول به کار بود به تلاش برای کاهش هزینه ها. یک راه آهن قرارداد در آلمان بود به چالش کشیدن و همچنین کشیدن در سود مانع راننده کمبود و مسائل قابلیت اطمینان.

متهور هوا که گروه سود عملیاتی برای سال منتهی به 27 ژوئن خواهد بود در محدوده 63 میلیون پوند ($76.91 میلیون) به 75 میلیون پوند است. که نشان دهنده حداقل 38 درصد سقوط نسبت به 121 میلیون پوند از آن ساخته شده در 12 ماه به 29 ژوئن 2019.

از نظر مالی این گروه گفت: آن را به خوبی قرار داده شده برای مقاومت در برابر این بحران و تایید کرده بود که این دسترسی می تواند به یک دولت COVID شرکت سرمایه گذاری تسهیلات و اگر آن مورد نیاز است.

این گروه در بریتانیا فعالیت های منطقه ای اتوبوس GTR شبکه راه آهن در لندن و جنوب شرق انگلستان و لندن اتوبوس شد با بهره گیری از حمایت دولت آن را گفت اما گفت: وجود عدم قطعیت در آینده است.

به عنوان مثل آن گفت که نمی تواند ارائه راهنمایی برای سال مالی شروع می شود که در پایان ماه ژوئن.

“در همه ما جغرافیای مواد ابهامات باقی می ماند و در اطراف کاستن از محدودیت ها و پیامدهای این خواهد شد که حمل و نقل عمومی استفاده است. کوانتومی و مدت حمایت دولت اقدامات به خصوص در منطقه ای ما, اتوبوس, کسب و کار, همچنین نامشخص باقی مانده است” این شرکت اعلام کرد.

($1 = 0.8191 پوند) (گزارش شده توسط سارا جوان; ویرایش توسط کیت Holton)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im