محتوای مقاله

نلی کردا کارت چشمگیر پنج زیر 67 برای ساخت سرب دو سکته مغزی بیش از میریم لی در دور دوم الهام بخش ANA در رانچو سراب، کالیفرنیا در روز جمعه به عنوان او پیشنهاد خود را برای عنوان اصلی قبل از ازدواج تقویت شده است.

این آمریکایی ۲۲ ساله که روز یک سکته مغزی جلوتر از چون این گی کره جنوبی و مادلین ساگستروم از سوئد را آغاز کرد، پنج بردی ساخت و پوت ها را از ۲۰ فوت در دومی و ۲۵ فوت در سوم غرق کرد تا در سراسر دور بوگی آزاد بماند.

کردا که روز پنجشنبه دور اول ۶۶ را اخراج کرد، برای این تورنمنت به ۱۱ زیر ۱۳۳ سال نقل مکان کرد و برای اولین بار در دوران حرفه ای خود به آخر هفته یک رشته اصلی منجر شد.

کردا گفت: نمی دانستم روی آن دو سوراخ چه می کنم. “کادی جیسون من فقط گفت، خوب، یک نفس عمیق در حال حاضر، بنابراین من خوشحال بود که آن دو رفتند در.

“گلف فقط در مورد حرکت است، بنابراین شما رول یکی در اینجا و آنجا و آن را فقط آن را بسیار آسان تر می کند.

لی کره جنوبی که دور را از هفدهم آغاز کرد، هفت بردی ساخت و همچنین در حالی که لیوربورد را به دوم افزایش می داد، بدون بوگی باقی ماند.

لکسی تامپسون آمریکایی و نانا کورستز مدسن دانمارک برای سوم، چهار شلیک پشت کردا گره خورده اند.

تامپسون که امسال تنها یک پایان برتر ۱۰ دارد، گفت متحد شدن مجدد با جیم مک لین مربی دوران کودکی به او کمک کرد تا شیار خود را در باشگاه میشن هیلز کانتری پیدا کند.

“من یک هفته با جیم کار کردم. اون نوسان من رو بهتر از هر کسي ميدونست که بزرگ شده فکر کردم بيا برگرديم پيش “لکسي” قديمي و ببينيمش. ما چند چیز را تغییر دادیم.» تامپسون که در سال ۲۰۱۴ برنده این تورنمنت شد.

الهام بخش ANA معمولا در ماه آوریل بازی می شود اما به دلیل همه گیر COVID-19 به عقب رانده شد و بدون طرفداران در حضور برگزار می شود.

شرایط کمتر از ایده آل در رانچو سراب، با درجه حرارت انتظار می رود به افزایش بالاتر از 100 درجه فارنهایت (37.8 درجه سانتی گراد) در طول مسابقات است. (Reporting by Arvind Sriram in Bengaluru; ویرایش توسط کیم کوگیل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im