گلف-مایکلسون ‘کار’ بالقوه مسابقه برگشت با جنگل

آمریکایی گلف باز فیل مایکلسون کردم طرفداران هیجان زده در میان یک توقف مجازی به زندگی ورزشی توسط coronavirus همه گیر زمانی که او اشاره کرد در یک مسابقه برگشت با رقیب دیرین تایگر وودز.

مایکلسون خواسته شده بود در توییتر در مورد احتمال دور از گلف در برابر جنگل زنده بودن جریان در آینده نزدیک و چپ دست پاسخ داد https://twitter.com/PhilMickelson/status/1244420989750063108: “کار بر روی آن است.”

هنگامی که یکی دیگر از فن توییتی به مایکلسون درخواست او را به “مو” 49 ساله پاسخ داد: “من اذیت نکنید. من نیمه یک چیز مطمئن است.”

جنگل و مایکلسون اولین مربع در نمایشگاه بازی در زیر نور افکن در سایه نهر باشگاه گلف در لاس وگاس در ماه نوامبر سال 2018 است.

مایکلسون که شمارش از پنج اصلی قهرمانی است و خجالتی از 15 برگزار جنگل به پایان رسید تا برنده این مسابقه و 9 میلیون دلار پرداخت در چهارم حذفی سوراخ.

در ماه اکتبر گذشته مایکلسون گفت که او خواهد بود علاقه مند در بازی با جنگل دوباره.

“من واقعا از آن لذت می برد گفت:” جنوب چین صبح پست.

“من امیدوارم که ببر و من انجام خواهد داد حوادث بیشتر دوست دارم که در آینده با شرکای چرا که ما نمی باید به اندازه کافی صحبت بین ما و من فکر می کنم که یک شریک با تعامل بیشتر.

“(شرکا) می تواند ورزشکاران دیگر که می تواند یک عنصر خاص بیش از حد.”

PGA Tour فصل در حال حاضر باقی مانده است به حالت تعلیق تا پایان ماه مه در حالی که کارشناسی ارشد و PGA قهرمانی باید هر دو تعویق افتاده است بیش از coronavirus نگرانی. (گزارش شده توسط Hardik Vyas در بنگلور; ویرایش توسط تام Hogue)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im