محتوای مقاله

پارک سونگ هیون در الهام بخش ANA این هفته به تور LPGA با برمی گردد اما پس از یک غیبت ۱۰ ماهه شماره چهار جهان می گوید انتظار ندارد برای دومین رشته زنان سال در کشمکش باشد.

الهام بخش ANA که از روز پنجشنبه در باشگاه میشن هیلز کانتری در کالیفرنیا آغاز می شود، اولین رویداد تور LPGA کره جنوبی از زمان قهرمانی تور گروه CME در نوامبر سال گذشته خواهد بود.

پارک، دو بار برنده اصلی می گوید: «من فکر می کنم عصبی تر از آن هستم که هیجان زده باشم که برگردم.» او می گوید: «مدتی است که در یک محیط رقابتی قرار گرفته ام.

“من باید به خاطر داشته باشید که بازی در حالی که چهار دور این هفته است.

“بسیاری از مسابقات در سال جاری وجود ندارد، اما من امیدوارم که برای برنده شدن در برخی از نقطه و پایان در توجه داشته باشید بالا است.”

پارک گفت که استراحت طولانی به او اجازه داده بود تا به طور کامل از آسیب شانه که او را از اواخر فصل گذشته مشکل بهبود می یابند.

“من فکر می کنم زمان استراحت کمک کرده است. من احساس می کنم که همه من در حال حاضر بهبود یافته است، “جهان شماره یک سابق گفت. “من فقط چند هفته پیش شروع به تمرین کرده ام، اما امیدوارم کار خوبی انجام دهم.” (Reporting by Arvind Sriram in Bengaluru; ویرایش توسط پیتر رادرفورد )

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im