خوب خدا’s://Urge – ورزش برای Pyros دوباره در معجزه 2020

در اواخر بهار سال 1996 ورزش برای Pyros دوم خود را منتشر, آلبوم خوب خدا می خواهیم. بر خلاف از کار افتاده لا پرنیان از اولین آلبوم اصرار اشاره اقیانوس آرام جنوبی در خلق و خوی (نه خیلی سبک) و برجسته سنتی بالیایی در “تاهیتی ماه” تصویری. این خواهد بود که گروه آخرین studio انتشار. اعضای عشق و راکت و فلفل تند قرمز داغ مهمان در این آلبوم و “آزادراه” ویژگی های یک مراسم با جین اعتیاد گیتاریست دیو ناوارو.

آهنگ:
گراز دریایی سر 100 راه تاهیتی ماه (ویدیو), Kimberly آستین ضخیم از آن همه خوب خدا’s://Urge!, آرزوی خوب, سگ, حکومت, شب, آزادراه, بالی چشم

در سال 2020 معجزه livestream (30 جولای در ساعت 5:50p اقیانوس آرام), فارل, پرکینز, DiStefano و Minutemen مایک وات (که به پایان رسید باس قطعات در این آلبوم پس از مارتین LeNoble رفتگان گروه) دوباره. دعوت می کنم بیشتر پرماجرا برای گوش دادن به انجیر هندی پرکینز/وات همکاری با Nels کلاین و پول را علامت.

ارسال شده توسط SoundInhabitant (1 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من گرفتار استرلینگ قاشق سالگرد تور (جایی که آنها تمام مراسم de lo همیشگی) در برخی از جریان کانال. آنها هنوز هم بسیار جذاب است. و است که اولین آهنگ را با یک URL در آن عنوان?
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 1:11 PM در جولای 30

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net