حسن نیت آخرین خرده فروش به گرجستان فروشگاه بیش از coronavirus

فقط چند روز پیش حسن نیت از شمال گرجستان گفت: تقاضای فزاینده در آن فروشگاه و انبارها نشانه آن است که استخدام و عملیات می تواند ادامه و یا حتی گسترش — در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با توجه به نگرانی های بهداشتی اطراف ویروس حسن نیت تصمیم گرفته است به آن فروشگاه ها و “با حضور در مراکز مالی و مراکز حرفه ای” در سراسر مترو آتلانتا و شمال گرجستان شروع دوشنبه, کیت پارکر رئیس جمهور حسن نیت از شمال گرجستان نوشت: در یک پست شنبه. غیر انتفاعی بیش از 65 فروشگاه ها در سراسر منطقه خواهد شد که بسته به مدت حداقل دو هفته.

بیشتر: در میان موج جزر و مدی از coronavirus اخراج برخی از شرکت های استخدام در گرجستان

حسن نیت ارائه می دهد که راهنمایی برای جویندگان کار قصد دارد برای ادامه پرداخت کارکنان خود و ارائه مزایای در طول تعطیلی پارکر نوشت. نیروی کار و توسعه برنامه هایی که می توانید در ادامه با خیال راحت انجام خواهد شد.

پارکر خواست ساکنان به فروشگاه در آن فروشگاه آنلاین در ادامه حذف کردن کمک های مالی در حسن نیت فروشگاه ها و کمک های پولی به سازمان است.

“هنگامی که ما تمام و در حال اجرا ما باید گنجینه های خود را به نگه داشتن فروشگاه های ما و در حال اجرا” پارکر نوشت.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

Tenee Hawkins, حسن نیت, سخنگوی, گفت: هفته گذشته که تقاضا شده بود قوی, The Atlanta Journal-Constitution روز جمعه گزارش داد. حسن نیت حرفه ای مراکز در سال گذشته قرار می گیرد 25000 نفر است.

زنجیره های خرده فروشی در سراسر کشور به طور موقت بسته شدن درهای خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>