گوگل به 133 مترو آتلانتا معلمان $1,000 برای کمک به دانش آموزان در طول همه گیر

بیش از 100 مترو آتلانتا معلمان دریافت 1000 $در هر یک از گوگل برای کمک به دانش آموزان یاد بگیرند از خانه.

دلار 133,000 در اعطای پول از Google.org را حمایت 133 منطقه معلمان در آتلانتا فرودگاه دکالب کاب Fulton و Gwinnett سیستم مدرسه.

این بخشی از یک بزرگتر از 10 میلیون دلار طرح با فن آوری های غول پیکر برای حمایت از آموزش از راه دور تلاش در حالی که ساختمان مدرسه بسته شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. گوگل به کارگردانی $2 میلیون از 10 میلیون دلار به DonorsChoose یک وب سایت crowdfunding است که کمک می کند تا معلمان جمع آوری پول برای درس پروژه ها.

معلمان از جمله آنهایی که محلی که دریافت بودجه هستند با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های منابع و کتاب های تقویت دانش آموزان در یادگیری در حالی که آنها در حال مطالعه در خانه است.

کریستینا میلر یک هارپر-آرچر مدرسه ابتدایی معلم آموزش و پرورش ویژه استفاده از $1,000 او دریافت به خرید های آموزشی و فعالیت های سرگرم کننده برای دانش آموزان 15. او خریداری لوازم مانند کلاسور و تقسیم برای کمک به دانش آموزان خود را سازماندهی مدرسه مداد قیچی برای کمک به دانش آموزان خود را بهبود مهارت های حرکتی خوب, خمیر بازی, کتاب, یک کلیپ بورد و بازی.

او می خواهد برای تشویق دانش آموزان به صرف زمان بازی مانند بازی های تخته ای ببخشید و سینی و نردبان با خانواده خود را بیش از تابستان است. که پخش می تواند در بهبود مهارت های اجتماعی مانند گوش دادن و پیروی از دستورالعمل ها گفت: آتلانتا مدارس دولتی ،

گذراندن بیش از دو ماه در خارج از کلاس درس و به دور از معلمان سخت شده است برای برخی از دانش آموزان خود را. نه همه آنها شده اند قادر به ورود به سیستم به طور منظم به درس آنلاین.

“من برخی از اضطراب در مورد آنچه که این انجام شده است برای برخی از بچه های من,” او گفت:. “من یک زن و شوهر از کودکان که صادقانه آنها در حال رشد است. آنها ترجیح می دهند در واقع یادگیری با سرعت خود را دارند و از بودن در خانه و به این ترتیب این دانش آموزان خوب هستند.”

در یک نوشته بیانیه Jacquelline فولر جمهور Google.org و یک معاون رئیس جمهور در گوگل گفت: هدف این است که “برای کمک به معلمان و والدین دسترسی به منابع برای ارائه فرصت های یادگیری برای کودکان, به خصوص کسانی که از جوامع محروم در طول این بحران است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>