Gridlock پسر: Luckovich خود را توضیح می دهد معروف کاپیتان گیاه اموری کارتون

به عنوان سال تصویب — در حال حاضر وجود داشته است شش — پس از 95.5 WSB ترافیک-گزارش legend کاپیتان گیاه اموری مرگ غم انگیز این اذکار از زندگی او به عنوان تند و تلخ با عنوان خاطرات خود را در طول بشردوستانه بزرگتر-از-بیشتر-از-زندگی از آن ماست.

برخی از تماس های تلفنی و پیام های دریافتی هنوز تحقق در مغز با تداوم یک سنگ مرمر نوشته روی سنگ قبر بلکه با گرمی از اموری است دست و شکم خنده. تصاویری از مردم مراسم تجلیل از اموری با پنجره رنگ بر اتومبیل های خود را زیر پنج شنبه صبح ساعت شلوغی و راننده نسکار کریس Cockrum را “کاپیتان گیاه-WSB” طرح رنگ در زیر اوت در آتلانتا موتور جاده سریع السیر نژاد آیا فقط همین. اما یک تصویر از حافظه کاپیتان گیاه ثبت در ذهن من بیشتر از بقیه: Mike Luckovich کامل سرمقاله کارتون در سه شنبه مارس 15, 2014 مجله آتلانتا قانون اساسی.

“مرتبط با: Coronavirus داده ها در جاده ها و وظیفه ما به نگه داشتن آنها را باز

کشیده شده توسط این دو بار جایزه پولیتزر برنده فقط سه روز پس از اموری مرگ این کارتون نشان می دهد که اموری چادری با فرشته بال و هاله نشسته در لبه ابر و به دنبال بیش ترافیک-snarled آتلانتا overpasses. پشت سر او در دروازه مروارید وار دو و فرشتگان گفت: یکی دیگر “او از دیدگاه …”

Luckovich کار اغلب و نه گرم. سرمقاله کارتون توسط خود طبیعت طنز jabs در و کاریکاتور از کسانی که در قدرت و کسانی که در بالای اخبار چرخه. و در Luckovich را نزدیک به 30 سال با AJC او دیده است نظر خود را در نقاشی در مورد مرگ و میر افراد را تغییر دهید.

“من در بر داشت در طول سال من استفاده می شود به مانند انجام کارتون هنگامی که کسی می گذرد دور” Luckovich مشترک در تازه ترین WSB ترافیک پادکست. “اما به عنوان سال رفته اند من پیدا کرده اند که اینها برخی از موثر ترین کارتون. مردم واقعا از این تصاویر به عنوان یک راه برای مرتب می گویند “خداحافظ” و به یاد داشته باشید فرد است.”

Luckovich به تازگی گردد کارتون با Joseph E. Lowery که در تاریخ 27 مارس در بهشت و بازو در بازو با دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور پادشاه گفت Lowery که آنها نیاز به فاصله اجتماعی در زندگی پس از مرگ. این یکی دیگر از Luckovich کامل مخلوط classiness احساسات تاریخچه و رویدادهای جاری.

“مرتبط با: دیگر مورد burnouts — و این شیرین کاری بدتر است

Luckovich اذعان دارد که او یاد کارتون ها به معنای به تصویر کشیدن هر انسان به عنوان کامل اما “شما می خواهید امتحان کنید به یاد داشته باشید مردم خوب آنها در جهان — گیاه انجام بسیاری از خوب است.”

“مردم وجود دارد که عبور دور” Luckovich گفت: “و من نمی کارتونی بر روی آنها. دلیل من یک گیاه بود چرا که او تا به حال ساخته شده مانند یک ارتباط شخصی با مردم در آتلانتا. مردم با تکیه بر او. آنها می دانستند در مورد خارج خود انسان دوستی. آنها می دانستند که او یک پسر خوب. برخی از افراد فقط تبدیل به نوعی نمادین در راه است. او که. او بخشی از آتلانتا. آن چیزی که من تا به حال به فکر کردن در مورد بیش از حد. من فقط می دانستم که زمانی که او به ما چپ من نیاز به انجام چیزی بر او و است که چرا من آن را انجام داد.”

Luckovich گفت که او به طور معمول سه یا چهار ایده برای روز بعد کارتون و خیره در آنها و تجزیه و تحلیل آنها حتی به نقطه گذشته عینیت. او خواهد شد و سپس مشورت او سردبیران و یا از کار از خانه خود را و نظرات خود را در یکی به انتشار. او نمی به یاد داشته باشید یک فرایند زمانی که طوفان مغزی خود ادای احترام برای اموری.

“من واقعا نمی یاد اما من تقریبا می تواند به شما بگویم که این احتمالا آن را فقط یک چیز را به انجام با او به آتلانتا در آن مد” Luckovich یاد می شود. “این احتمالا نسبتا آسان بعد برای من چون برای من از آن می شده اند بسیار آشکار ایده به افتخار او در این راه است.”

کاپیتان گیاه سوار تفنگ ساچمهای در WSB Skycopter به راحتی فراخوانی که ایده از آسمان حتی قبل از او گذشت. خلاق طفره روی های طولانی پیش بود یک طنز آمیز را در پایان جهان و اموری روح بود یکی از آخرین در آتلانتا به نام به بهشت است. چرا ؟ چرا که او نیاز به پست خود در Skycopter و اعلام مجنون ترافیک به کسانی که پشت سر گذاشت به عنوان دیگر روح رفتگان رها وسایل نقلیه در جاده ها. به طرز مرموزی کمتر از چهار ماه قبل از مرگ او اموری led شارژ در پوشش “برف آرماگدون” که دیدم هزاران نفر از Atlantans رها خود را به طور ناگهانی بی فایده وسایل نقلیه در به طور ناگهانی در جاده های یخ زده.

“مرتبط با: کروناویروس در گرجستان: COVID-19 داشبورد

قادر به پرواز در Skycopter اموری بود که بسیاری از گزارش خود که روز (و بسیاری دیگر) از زیرزمین studio — “کوچک لوند سالن.” به “سالن” بود decked با بیش از یک دوجین پلیس اسکنر دو راه رادیو و چندین مانیتور و حتی یک کمان ویولن و تار برای بازی های مختلف صوتی در هوا در 95.5 WSB. بسیاری از که آمد در بسیار مفید در آتلانتا بزرگترین ترافیک بحران است.

در نشخوار بر Luckovich کلاسیک جمع اموری یکی متوجه می شود که اموری است که در بهشت و در عین حال هنوز هم لذت بردن از نمایش بزرگ از آتلانتا ترافیک. او در حال گذراندن وقت خود را در بهشت ردیابی و پشتیبان گیری به جای قدم زدن در خیابان های طلا بی پایان ضیافت جدول. او نمی گردانندگان پشت ادم تنومند و بدقواره میگو با عیسی, Dale Earnhardt, و یا حتی خود پدر یا پسر. او را به انجام آنچه او بهترین ها در زمین و با خجالتی پوزخند ساندویچ بین سبیل خود را. او به این جاده ها به عنوان یک مدافع برای دیگران — آتلانتا ترافیک فرشته نگهبان.

“من حدس می زنم شما می توانید او را یک ترافیک nerd و او نمی خواهد ذهن که” Luckovich گفت: زمانی که من ساخته شده یک نظر مشابه. که می شده اند grand تعریف در چشم او.

من فقط می توانید تصور کنید که کاپیتان گیاه اموری گردش کار نمی خواهد تغییر بسیار عجیب این ترافیک روز. حتی زمانی که جاده ها آرام بود او همیشه حفر شده به عنوان سخت به عنوان او می تواند برای پیدا کردن مشکلات ترافیک هر دو مبهم و جریان اصلی. و WSB ترافیک تیم می کند که به این روز و به افتخار او. ما مطمئن شوید که آیا می خواهید او را به حق در اینجا در کنار ما است. اما او قطعا دوست داشتن دیدگاه خود در حال حاضر.

شنیدن Turnbull کامل مصاحبه با Luckovich در آخرین WSB ترافیک پادکست در تقاضا بخش از wsbradio.com.

داگ Turnbull PM درایو Skycopter لنگر برای سه تیم ترافیک در 95.5 WSB است Gridlock مرد. او همچنین می نویسد: ترافیک وبلاگ و میزبان یک پادکست با Smilin’ مارک مک کی در wsbradio.com. تماس با او را در [email protected].

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de