گروهی از آلبرتا پزشکان استعفا از خدمت در بیمارستان در Lac La Biche

LAC LA BICHE, Alta. — یک گروه از 10 پزشکان در شمال شرقی ادمونتون می گویند که آنها به زودی دیگر پوشش اورژانس و زنان خدمات در بیمارستان است که در خدمت Lac La Biche منطقه است.

“ما با تاسف به اطلاع شما است که با توجه به آخرین بودجه دولت تغییرات به برنامه های ما از مزایای پزشکی ادعا می کنند هزینه های ما شده اند موظف به بازسازی پزشکی ما عمل به مقابله با از دست دادن درآمد” می خواند نامه ای به تاریخ مارس 15, امضا شده توسط 10 از 11 پزشکان که کار در ارتباط کلینیک پزشکی.

“به عنوان یک نتیجه ما ادامه خواهد داد برای حمایت از William J. Cadzow مرکز بهداشت برای استروژن و زایمان پوشش پس از 31 ژوئیه سال 2020 است. ما بدینوسیله رسما استعفا بیمارستان ما امتیازات موثر در 31 ژوئیه سال 2020 است.”

پزشکان بلافاصله نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد نامه ای که منتشر شد به رسانه ها توسط حزب دموکراتیک ملی مخالفان در روز پنج شنبه شب.

در اوایل این ماه آلبرتا انجمن پزشکی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این استان بیش از چگونه دولت تحت فشار قرار دادند از طریق تغییرات در این راه پزشکان می تواند لایحه ای را برای خدمات خود را.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال 5 میلیون خسارت کلی برای آنچه در آن می گوید یک نقض پزشکان حقوق و آزادی های, و یکی دیگر از $250 میلیون زیان های پولی برای پزشکان با توجه به اتهام نقض قرارداد.

برای هفته ها و پزشکان گفته اند این تغییرات را مجبور صدها درمانگاه در سراسر استان به خصوص در مناطق روستایی به کاهش کارکنان و یا بستن درهای خود را.

استیو بیوک وزیر بهداشت تایلر Shandro وزیر مطبوعات گفت: دولت حرکت خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مردم در Lac La Biche منطقه دریافت مراقبت که آنها نیاز دارند.

“اگر این پزشکان را انتخاب کنید به طور داوطلبانه دهد تا امتیازات خود را در راه است که می کاهش دسترسی به مراقبت ما را با AHS (Alberta Health Services) به جای آنها و اطمینان از دسترسی نگهداری می شود” بیوک گفت: در یک ایمیل.

“ما همچنین شروع به کاوش در دراز مدت راه حل برای تقویت و ایجاد ثبات در خدمات پزشک در Lac la Biche و هر جامعه دیگر به عنوان مورد نیاز است.”

بیوک اشاره کرد که دولت به حفظ پرداخت به پزشکان در $5.4 میلیارد دلار در سال جاری به بالاترین سطح خود تا کنون است.

NDP سلامت منتقد دیوید چوپان گفت: این تصمیم توسط این گروه از پزشکان را ترک خواهد کرد Lac La Biche با یک پزشک خانواده.

“این اخبار ویرانگر برای مردم Lac La Biche” چوپان گفت: در یک نسخه.

چوپان به ذکر است که پزشکان در دیگر جوامع روستایی از جمله Stettler و Sundre نیز گفت: آنها قصد استعفا از خدمت خود را در بیمارستان محلی است.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در آوریل 16, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im