گروه تظاهرات گرجستان coronavirus مربوط به تعطیلی

یک گروه کوچک اعتراض در کانتون روز یکشنبه و به نام در گرجستان به رول پشت آن پناه-در-محل سفارش و بازگشایی اقتصاد است.

عکس ها نشان داد برخی از شرکت کنندگان با پوشیدن پوشش صورت و حمل سلاح گرم است. دیگران برگزار می شود نشانه هایی است که گفت: “ما منطبق نیست” و “باز کردن گرجستان از مستند.”

این اعتراض که به صورت زنده در Facebook, بود, سازماندهی شده توسط شین هازل آزادیخواه نامزد در حال اجرا برای آمریکا در این پاییز. آن را به نظر می رسد صلح آمیز باقی می ماند و قطع شد با اجرای قانون است.

هازل گفت: مقامات دولتی باید قادر به بستن کسب و کار و به ساکنان به پناهگاه در محل.

مرتبط با: Coronavirus مرگ و میر در, Ga. افزایش به 687; 18.3 K موارد تایید شده

“جسارت از این مردم است که فراتر از کلمات” هازل گفت: در اعتراض. او گفت که این کشور با آن مواجه است یک “زمان آمدن بحران اقتصادی است که در حال masqueraded به عنوان احمقانه است. virus.”

بیش از 680 گرجی فوت کرده اند از coronavirus با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که دولت تعطیلی و اجتماعی فاصله حکم مشغول به کار هستند و نگران هستند که شل شدن آنها بلافاصله می تواند منجر به افزایش عفونت و مرگ و میر.

این تجمع در مرکز شهر کانتون آینه برخی از تظاهرات در دیگر شهرهای ایالات متحده به عنوان گروه های کوچک به نام دولت به بازگشایی اقتصاد است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که او در حال کار بر روی یک طرح به jumpstart اقتصاد است و انتظار می رود اعلام جزئیات بیشتر به زودی.

شهرستان مونرو در ضمن یکی از اولین دولت های محلی در گرجستان به طور رسمی اصرار کمپ به آغاز بازگشایی اقتصاد در پایان ماه با یک کمیسر تماس خود را پناهگاه در محل یک “افراطی نفس بیش از حد از قدرت است.” برخی از قانونگذاران ایالتی در حال اضافه کردن صدای خود را به فشار.

“ما در حال اجازه دادن به ترس کور ما به جای احترام COVID-19 و دست زدن به آن را در یک رویکرد متعادل تر” گفت: دولت تشکر. دیوید کلارک, R-ساوانی که به نام کمپ برای بازگشایی اقتصاد “در چند روز یا چند هفته — اما در حال حاضر است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de