گروه می گوید آتلانتا شهردار کف و مبارزه gentrification

یک گروه از آتلانتا فعالان سفر به کارولینای جنوبی در آخر هفته گذشته به سوال دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در مورد اینکه چرا خود را بالا گرجستان جانشین شهردار آتلانتا Keisha لنس کف انجام نمی دهد بیشتر برای جلوگیری از کم درآمد مردم سیاه و سفید از اینکه از خانه های خود آواره.

سپس در روز سه شنبه یکی از آنها ایجاد یک Facebook بروشور نمایش یک ضربه سر از کف با کلمات “کمک به پیدا کردن من!”

“تاریخ و زمان آخرین دیده می شود مبارزه با جو بایدن. ما به او نیاز به انجام برخی از کار در آتلانتا” دفعات بازدید عنوان زیر پایین پرتره.

کف تایید بایدن در سال گذشته و همواره با حضور در رویدادهای کمپین برای حمایت از او. سخنگوی گفت که در ماه فوریه کف با حضور در کمپین حوادث در آیووا آلاباما و تنسی است. تمام سفر در تعطیلات آخر هفته یک سخنگوی گفت.

در یک مبارزه انتخاباتی در کارولینای جنوبی Peoplestown ساکن برتا Darden خواسته بایدن به “لطفا به او بگویید که برای جلوگیری از اخراج و جابجایی سیاه و سفید, خانواده ها در آتلانتا.”

بایدن در پاسخ با تماس کف یک شهردار و سپس شروع به توصیف چگونه مشکل gentrification شد مؤثر در شمال چارلستون است.

بایدن کمپین رسید روز سه شنبه به عنوان او برنده چندین ایالت در سراسر جنوب.

یک سخنگوی شهرداری گفت: در ماه فوریه کف دستور توقف ساخت و ساز در Westside متعهد اضافی $100 میلیون برای مسکن مقرون به صرفه امضا قانون برای ایجاد شهر اولین بازرس کل راه اندازی شهر بانک در برنامه تسهیل بهداشت روانی اجلاس برش روبان در آتش ایستگاه 26 و تعداد بی شماری از دیگر طرح—همه در حالی که تعادل وظایف خود به عنوان شهردار با کسانی که از مادر بودن چهار.

“شهردار می تواند راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان” سخنگوی گفت.

Darden و شوهرش رابرت شد در یک نبرد قانونی با این شهر آغاز شد که تحت شهردار سابق Kasim نی. خانه خود را در میان نزدیک به 20 که نشسته بر روی یک بلوک ویران جاری شدن سیل در سال 2012.

شهر پیشنهاد یک پارک و حفظ تالاب برای جلوگیری از آینده و جاری شدن سیل استفاده می شود دامنه برجسته برای به دست آوردن خانه.

اما Dardens باید بارها ادعا که این شهرستان را برنامه ریزی برای جلوگیری از جاری شدن سیل در محله خود را غیر ضروری بود. آنها اصرار شهر تنها نیاز به تمیز کردن تخلیه طوفان است.

کف مواجه است قبل از انتقاد بیش از گفته انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن مردم کم درآمد از اینکه از خانه های خود آواره به دلیل افزایش اجاره و مالیات املاک و مستغلات.

اما ماه گذشته او با صدور یک فرمان اجرایی منع جدید مجوز ساخت و ساز در دو محله در جنوب برنامه ریزی شده Westside پارک به دلیل نگرانی بیش از gentrification.

دولت سابق سناتور وینسنت فورت که زد در برابر کف در سال 2017 گفت: این حرکت ها نمی تواند به اندازه کافی دور. فورت همچنین در سفر به کارولینای جنوبی رویداد. او گفت که نا امیدی در مورد پایین شرایطی از شهر فراتر از همتای مقدار از زمان او صرف تعطیلات در تاکستان مارتا صفحه اصلی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>