رشد تعداد کانادایی ها خشمگین است که شرکت های هواپیمایی نمی بازپرداخت برای سفر لغو شد با توجه به COVID-19

اتاوا — رشد کر از صدای خواستار اتاوا نیروی هواپیمایی برای جبران کمبود پول نقد مسافران هزینه سفرهای که لغو شد به دلیل همه گیر به جای ارائه 24 ماه سفر اعتباری.

فقط روز چهارشنبه برای حمایت از یک مجلس عوام طومار خواستار دولت فدرال نیاز به شرکت های هواپیمایی برای بازپرداخت سفرهای شروع به پریدن کرد از 500 صبح به خوبی نزدیک به 5,900 اواخر بعد از ظهر.

این درخواست آغاز شد ماری Ève دومنت از گزینه Consommateurs یک مصرف کننده حقوق بشر در مونترال و با حمایت بلوک کبک MP خاویر Barsalou-Duval.

آنها می گویند هزاران نفر از کانادایی ها تا به حال سفر لغو شده به دلیل مرز تعطیلی قرار داده و در جای خود برای محدود کردن گسترش COVID-19 و آنها در حال حاضر مجبور به گرفتن اعتبارات به جای بازپرداخت توسط شرکت های هواپیمایی و تور اپراتورهای.

“این سفر اعتبارات با محدودیت شرایط و ضوابط از جمله این که آنها باید در عرض 24 ماه است که آنها غیر قابل انتقال و یا که آنها نمی ارائه هر قیمت تضمین” درخواست می خواند.

“بسیاری از مصرف کنندگان قادر به استفاده از این اعتبارات در زمان محدودیت های اعمال شده توسط هوایی به دلیل مالی و یا مشکلات سلامتی و یا این واقعیت است که خطرات مربوط به COVID-19 نشده است حذف شود” آن همچنان ادامه دارد.

مرز خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان بیش از دو ماه گذشته باید با چکش کانادا هواپیمایی خط پایین. در یک یادداشت جمعه گذشته Air Canada گفت: کارکنان این برنامه ریزی در کاهش حداقل نیمی از نیروی کار خود را پس از کاهش آن برنامه پرواز 95 درصد است.

اما گزارش های اخیر توسط Journal de Montréal می گوید که Air Canada نشسته است در $2.6 میلیارد دلار در “اعتباری مسافر درآمد” از مارس 31.

در یک مصاحبه Barsalou-Duval گفت که کانادا هواپیمایی مشتریان پول شده است “مصادره” توسط شرکت هایی که حاضر به موضوع بازپرداخت در زمانی که میلیون ها نفر از کارگران بیکار هستند به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این یک وضعیت ساده برای بسیاری از مردم

“من فکر نمی کنم که آن را به شهروند به طور متوسط برای قرار دادن $5,000, $10,000 و یا حتی $15,000 را به نگه داشتن یک شرکت شناور زمانی که آنها می خواهم به قادر به پرداخت وام مسکن خود را و یا خرید مواد غذایی پس احتمالا داشتن خود را از دست داده است. این یک وضعیت ساده برای بسیاری از مردم” بلوک حمل و نقل منتقد گفت.

با توجه به کانادا حمل و نقل آژانس استفاده از کوپن برای جبران لغو سفر “می تواند یک روش معقول و منطقی در شرایط فوق العاده ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.”

اما این رویکرد به نظر نمی رسد طنین با مصرف کنندگان است.

گزینه Consommateurs وکیل Élise Thériault می گوید سازمان آب گرفتگی شده است با شکایت از Quebecers خشمگین در مورد عدم بازپرداخت ارزش کامل از سفر خود را در طول بیماری همه گیر.

در حالی که غیر انتفاعی معمولا دریافت حدود 20 تماس از مصرف کنندگان هر روز که دمای شروع به پریدن کرد به حدود 100 تماس های بیش از دو هفته گذشته, او گفت:. تقریبا هر یکی در مورد سفر بازپرداخت مسائل.

کانادا حمل و نقل آژانس می گوید آن را دریافت نزدیک به 5,100 شکایت بین 11 مارس و آوریل 19. آن را نمی توانم بگویم که چگونه بسیاری از کسانی که به طور خاص در مورد بازپرداخت اما اکثر پروازها در کانادا شد, ریشه در آن زمان پس از شکایت در مورد مسائل مانند دقت احتمالا خواهد بود.

من فکر نمی کنم که آن را به شهروند به طور متوسط برای قرار دادن $5,000, $10,000 و یا حتی $15,000 را به نگه داشتن یک شرکت شناور

گزینه Consommateurs با ارسال نامه ای به حمل و نقل و آژانس های حمل و نقل وزیر مارک Garneau دفتر اوایل هفته گذشته گفت که آن را “غیر قابل قبول” است که لغو پروازهای نیست به طور کامل بازپرداخت و درخواست از وزیر برای دخالت.

او هنوز برای دریافت پاسخ.

“ما فکر می کنم در وضعیت فعلی غیر قانونی بود, با توجه به اینکه کبک مدنی می گوید: شرکت های هواپیمایی باید بازپرداخت در موارد شبیه به این. ما نه در برابر سفر کوپن ما فقط فکر می کنم که بازپرداخت باید در دسترس باشد مانند در اروپا و در ایالات متحده” Thériault در مصاحبه ای توضیح داد.

Garneau را نمی پاسخ به سوال ارسال شده از طریق ایمیل در روز چهارشنبه.

اما در سه بلوک کبک خواسته Garneau در طول یک جلسه مجازی مجلس اگر او خواهد اطمینان حاصل شود که شرکت های هواپیمایی بازپرداخت مشتریان که درخواست پول خود را به عقب.

“من درک می کنم نا امیدی از افراد که ترجیح داده اند بازپرداخت در حال حاضر. با این حال این صنعت است که رفتن را از طریق بار دشوار” Garneau پاسخ داد.

او همچنین خاطر نشان کرد نمایندگان مجلس این است که دولت در حال حاضر کمک به شرکت های هواپیمایی به ویژه از طریق کانادا اضطراری یارانه دستمزد برنامه.

“چندین خطوط هوایی از آن استفاده کرده اند از جمله Air Canada. نیز وجود دارد برنامه ای است که وجود دارد برای وام به شرکت های بزرگ. این برنامه به تازگی راه اندازی شده است و ما می بینیم که چگونه آن پیشرفت در این روز به” Garneau گفت.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: ChrisGNardi

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im