گینه تاخیر مورد مناقشه رفراندوم است که می تواند گسترش veteran کند حکومت

کوناکری — گینه رئیس جمهور آلفا Conde تاخیر روز یکشنبه همه پرسی قانون اساسی و قانونی انتخابات برای دو هفته به دلیل نگرانی های مطرح شده توسط ناظران بین المللی در مورد رول انتخاباتی او گفته تلویزیون دولتی اواخر روز جمعه.

در اوایل این هفته, سازمان بین المللی ده سازمان ملل متحد یک سازمان فرانسوی زبان دولت خود کناره های نظرسنجی ها-نظارت بر ماموریت با استناد به حضور 2.49 میلیون “مشکل” نوشته ثبت نام در انتخابات.

ادعای افزایش فشار بر Conde, 81 که بسیاری از ترس است که با برگزاری رفراندوم در قانون اساسی فقط او می تواند گسترش حکومت خود را برای 12 سال بیشتر وجود خطر توده ناآرامی و دندانه عمده در سلامت گینه معدن در اقتصاد است.

قانون اساسی جدید خواهد اعمال محدودیت از دو تا شش سال شرایط از زمان دو تا پنج سال است. این مشخص نیست که آیا از نظر خدمت تحت قبلی قانون اساسی را شمارش کند اما به پیشنهاد آنها نمی خواهد.

“ما پذیرفته اندکی به تعویق افتادن تاریخ انتخابات” Conde گفت. “این است و نه یک کاپیتولاسیون یا یک عقب نشینی اما وفاداری به آنچه گینه بود دیروز و امروز است.”

حداقل 30 نفر کشته شده اند از اکتبر در اعتراض به پیشنهاد تغییر قانون اساسی. چگونه رای معلوم می شود یک bellwether برای انتخابات ریاست جمهوری قبل از پایان سال در کشور, بزرگترین آفریقایی تولید کننده اصلی آلومینیوم سنگ معدن بوکسیت.

مخالفان تحریم همه پرسی یک قانونی انتخابات که آن را می گوید که یک شم و اعضاء باید گفت آنها جلوگیری خواهد شد, رای گیری بدون گفتن چگونه است.

در کوناکری پایتخت این هفته انتخاب یو پی اس پر از پلیس و سربازان گشت خیابان گذشته تابلوهای تبلیغاتی ترغیب مردم به رای دادن بله. دولت دستور داد مدارس برای چند روز بسته شده و ساکنان سنگر مخالفت شد, جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی است.

کند خودداری کرده است برای رد کردن با استفاده از قانون اساسی جدید به عنوان یک دکمه تنظیم مجدد در حکم خود که منقضی می شود در ماه دسامبر با استناد به دیگر کشورهای آفریقایی به عنوان نمونه هایی از که در آن رهبران را ساخته اند مانورهای سیاسی برای گسترش حکومت خود را.

در مجاور ساحل عاج رئیس Alassane Ouattara می گوید: تغییر قانون اساسی در سال 2016 به این معناست که او می تواند ایستادن برای سومین بار در ماه اکتبر. مخالفان خود اختلاف و Ouattara است و در عین حال گفت که آیا او خواهد ایستاد.

چند تن دیگر از رهبران در غرب و مرکز آفریقا را تغییر قانون اساسی به آویزان بر روی قدرت.

کند که به عنوان یک رهبر مخالفان به مرگ محکوم شد به صورت غیابی تحت رئیس جمهور و یکی از زندانی در زیر دیگری می گوید: قانون اساسی جدید است که به شدت مورد نیاز به جای یک نسخه 2010 بود که با عجله پیش نویس در طول حکومت نظامی و دفاع از حق خود را برای ایستادن برای یک دوره سوم اگر نامزد حزب خود را.

متحدان خود را تبلیغ مترقی اصلاحات از جمله ممنوعیت ختنه زنان در آموزش و پرورش اجباری و جدید قوانین زیست محیطی.

خشونت در تظاهرات اخیر شده است تا حد زیادی محدود به سنگر مخالفت اما U. N. کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله هشدار در مورد خطر ناآرامی های گسترده تر.

“اختلافات قومی در حال تعمیق و با افزایش تحریک به نفرت و خشونت در رسانه های اجتماعی و سیاسی در تظاهرات” او گفت: در یک سخنرانی در روز پنج شنبه.

مخالفان تحریم همه اما تضمین قانون اساسی جدید را تایید خواهد کرد زمانی که رای گیری کند و در نهایت پیش بروید. حتی برخی از Conde از هواداران گفت: آنها امیدوار بودند او نمی خواهد دوباره اجرا کنید.

“رئیس جمهور باید در حال حاضر فکر می کنم در مورد جانشینی” گفت: Mamady Kallo الماس چه کسی گفت که رای مثبت در همه پرسی. “او می تواند انتخاب یک فرد جوان از همراهان خود را به دنبال خوب کار او انجام داده در این کشور است.” (گزارش اضافی توسط استفانی Nebehay در ژنو نوشتن توسط هارون راس ویرایش توسط ادوارد مک آلیستر Alexandra هادسون و دایان و صنعت)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>