قانون کنترل اسلحه پیشرفت در ویرجینیا مقننه

هفت نفر از هشت کنترل اسلحه اقدامات تحت فشار قرار دادند توسط ویرجینیا فرماندار دموکرات رالف نرتهم ساخته شده و در آن از دولت آمریکا روز دوشنبه در حال حرکت فقط یک قدم دور از تبدیل شدن به قانون است.

نرتهم قول داد تا از طریق فشار جدید قوانین کنترل اسلحه و حمایت یک بسته از هشت صورت حساب از جمله چک های پس زمینه جهانی یک “پرچم قرمز” قانون محدودیت مالکیت اسلحه برای کسانی که به جرم سوء استفاده های داخلی و محدودیت از handgun فروش به یکی در هر ماه برای یک فرد است.

قانون گذاران در هفته گذشته زدم یکی از اقدامات نرتهم تحت فشار قرار دادند ممنوعیت حمله به سبک تفنگ که چندین قانونگذاران از حزب خود را پشتیبانی نمی کند.

ویرجینیا مجلس نمایندگان در حال حاضر به تصویب اقدامات در اوایل این ماه. کامل سنا دولت انتظار می رود که برای رای دادن بر روی اقدامات این هفته در حالی که یک کمیته مشترک دیدار خواهد کرد به آهن از نهایی زبان در این لایحه اگر عبارت است کمی تغییر بین خانه.

ویرجینیا که در آن دموکرات ها در زمان کنترل قوه مقننه در سال گذشته توسط امیدوار کننده قوی تر قوانین اسلحه تبدیل شده است آخرین نقطه کانونی برای ستیز آمریکایی بحث در اطراف حق حمل سلاح است. بسیاری از تفنگ-حقوق گروه های ستیزه قانون اساسی ایالات متحده تضمین توانایی خود را به داشتن هر گونه اسلحه گرم. کسانی که مخالف می گویند قوانین اسلحه کمک خواهد کرد کاهش تعداد افراد کشته شده توسط اسلحه در هر سال.

در Jan. 20 تفنگ طرفداران برگزار عظیم تجمع در اطراف ساختمان دولت سرمایه با برخی از 22,000 اسلحه toting معترضان نشان صلح و دوستی و دعوت از قانونگذاران ایالتی برای محافظت از حق خود را به حمل سلاح است.

این نیست نرتهم اولین تلاش به فشار از طریق تفنگ ، او به ویژه قوه مقننه در جلسه سال گذشته پس از قتل 12 نفر در ساحل ویرجینیا اما جمهوری خواهان که پس از کنترل قوه مقننه به پایان رسید که جلسه بدون رای. (گزارش توسط براد بروکس در Austin, تگزاس; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>