Gurley یک طرح مناسب برای شاهین’ کم خونی عجله حمله

“این یک سبک شبیه به آنچه من شده است بازی با قوچ, بنابراین من قطعا احساس می کنید مانند (طرح) خوب بود برای من مناسب” Gurley گفت: روز جمعه در یک کنفرانس تلفنی از لس آنجلس. “همین دلیل است که من قادر به ثبت نام با شاهین است. من فوق العاده هیجان زده می شود قادر به بیش از آمده و کمک کردن به عنوان آنجا که ممکن است برای اطمینان حاصل کنید.”

شاهین زد بیشتر در داخل منطقه طرح و تلاش برای اجرای خارج از قدرت اجرا می شود تحت حمله هماهنگ کننده خنجر Koetter در 2019, فصل اول خود را با این تیم است. شاهین میانگین 85.1 متری عجله در هر بازی 30 در لیگ.

این تیم جدا از راه در حال اجرا پشت Devonta فریمن و امضا Gurley سابق گرجستان بولداگ به $6 میلیون معامله در آژانس رایگان.

شاهین امیدوارند که Gurley, 25, می توانید برخی از پاپ در عجله حمله.

Koetter شده است یک حمله هماهنگ کننده برای 10 فصل در NFL. او OC در جکسنویل (2007-2011) آتلانتا (2012 تا 2014), خلیج تمپا (2015) و در آتلانتا در فصل گذشته.

به طور کلی Koetter این جرائم به پایان رسید و در 10 صفحه چهار بار و در بالای 16 در لیگ (نیمه بالای لیگ) در هشت نفر از 10 فصل است.

Koetter را با عجله حملات به پایان رسید و در 10 صفحه در سه تا از 10 فصل و در بالای 16 در پنج از 10.

جکسون موریس جونز-درو led لیگ است که با عجله 1,606 متری در سال 2011.

جکسون فرد تیلور با عجله برای 1,202 متری در سال 2007 در حالی که جونز-به خود جلب کرد با عجله برای 1,391 در سال 2009 و 1,324 در سال 2010. خلیج تمپا داگ مارتین با عجله برای 1,402 متری در 2015.

در چهار فصل با مت رایان به عنوان کارفرمایی, Koetter تا به حال نه یک 1,000-حیاط در حال اجرا بازگشت.

Gurley است و با عجله برای بیش از 1000 متری در سه از پنج فصل بازی در لیگ و برنده لیگ بازیکن تهاجمی جایزه سال پس از 2017 فصل است.

به طور کلی Gurley است با عجله 1,265 بار برای 5,404 متری و 58 touchdowns.

Gurley, پس از نه عجله برای 1000 متری در فصل گذشته معتقد است که او می تواند بازگشت به فرم با شاهین است.

“این واقعا درست مانند زمان مناسب فقط تا آنجا که چگونه همه چیز را از سقوط در محل” Gurley گفت. “من فقط احساس می کردم این بود که بهترین جا برای من است. این جایی است که من احساس راحت است. من احساس مانند آنها می تواند به من کمک کند تا آنجا که من می تواند به آنها کمک کند.”

“مارک بردلی: خلق و خوی انتظارات خود را برای Gurley

Gurley دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا در زانوی چپ در دانشگاه است. او به نظر می رسد به کم کردن سرعت در طول قوچ’ اجرا به سوپر باول در سال 2018 شود.

او معتقد است که شاهین خواهد آمد تا با یک برنامه آموزشی است که برای او کار می کنند و زانو خود را.

“راه زندگی در جریان است در حال حاضر همه در بار مدیریت” Gurley گفت. “وجود ندارد فوتبال است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر تا زمانی که اردوگاه های آموزشی. آن را واقعا فقط با تمرکز بر کار کردن. هنگامی که همه چیز آرام من قادر خواهید بود به صحبت با شاهین و ما قادر خواهید بود به بیش از یک برنامه است.

“من اعتماد به این کارکنان است. من نمی خواهد را امضا کرده اند در اینجا اگر من نیست. این چیزی است که ما می توانیم بحث در مورد رفتن به اردوگاه و یا در هر زمان.”

Gurley امضا قرارداد خود را در روز پنج شنبه اما خود را رسمی فیزیکی بعد.

“نه آقا” Gurley گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد عبور فیزیکی است. “من بازی در 15 از 16 بازی. من کاملا مطمئنم که آنها نمی خواهد که در امضا من اگر آنها نگران بودند.”

Gurley به طور متوسط 3.8 متری در هر حمل در فصل گذشته و قرار داده تا حرفه ای پایین در حمل (223) و متری (857). شاهین امیدوارند که Gurley می تواند بهبود بیش از فریمن که با عجله برای 656 متری در 184 حمل در فصل گذشته.

در گرجستان Gurley به پایان رسید کار خود را رتبه دوم را در مدرسه سابقه در حرفه touchdowns (44) همه منظوره متری (4,322) و عجله متری (3,285). او همچنین برگزار یوگا رکورد میانگین متری در هر حمل در حرفه خود (6.44) لبه از چارلی Trippi (6.42).

“ما در حال تلمبه که تاد است که در اینجا” شاهین مربی دن کوین گفت. “ما قطعا احساس خوش شانس برای اضافه کردن تاد به این گروه است. تاریخ خود را برای خود صحبت می کند در نظر او سبك و بازی های خود را.”

شاهین خطاب آسیب نگرانی در مذاکرات قرارداد.

“ما به دقت در آن” مدیر کل توماس Dimitroff گفت. “ما زبان ما قرارداد که می خواهید برای محافظت از ما و بازیکن. اگر بازیکن می آید و دارای یک موضوع است که او ممکن است با تصویب یک جسمی است که چیزی است که ما آدرس و سپس.”

به دلیل NFL قوانین در محل در coronavirus همه گیر تیم, پزشکان نمی تواند پرواز به لس آنجلس برای انجام فیزیکی است.

به طور معمول این عامل می تواند به این تیم تسهیلات برای گرفتن فیزیکی خود را و سپس ثبت نام خود قرارداد.

“او واقعا طول می کشد مراقبت از بدن خود را خوب و او را به ادامه کار بر روی آن” Dimitroff گفت. “ما همچنان باید بسیار آگاه در مورد آنچه که ما در حال برخورد با, و ما احساس می کنیم بسیار راحت با آن است.”

Gurley است به طور متوسط 252 حمل بیش از پنج فصل بازی در لیگ.

“او سخت-شارژ دونده و او را بسیار عالی بازیکن فوتبال و ما در حال شمارش را بر روی او می تواند یک بازیکن فوتبال برای ما” Dimitroff گفت.

شاهین را انتخاب کرده اید در حال اجرا پشت در چهار نفر از پنج گذشته و پیش نویس. امضای Gurley نمی خواهد آنها را مانع از تهیه پیش نویس یکی دیگر از این سال است.

“ما یک مخلوط کردن تیم” Dimitroff گفت. “ما فکر می کنیم که یک بخش بسیار مهم از ساخت مطمئن شوید که ما چرخش بچه های ما را از طریق وجود دارد. همه آنها می آیند به جدول های مختلف مثبت و صفات مختلف, البته, و من نمی خواهد — من مؤمن بزرگ در ساخت مطمئن شوید که شما را به مخلوط. … این نه به این معنی که ما نمی خواهد دیگر در این پیش نویس که به طور بالقوه دارای سرعت. این چیزی است که ما همچنان به نگاه است.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de