Gurley صحبت می کند: بازدید کنندگان در روز او منتشر شد, تغییر شماره و بررسی آینده

در حال اجرا پشت تاد Gurley که موافقت کرده است به نظر با شاهین در یک قرارداد یک ساله است که به دنبال به جلو به بازگشت به دولت است.

Gurley که بازی در گرجستان رفت و در “نور سبز” پادکست با این تیمی سابق کریس طولانی برای یک rollicking 20 دقیقه مصاحبه که تحت پوشش آتلانتا خواننده های رپ از خولیو جونز بالقوه تعداد, تغییر, NFC جنوبی و $7.5 میلیون سیم انتقال از قوچ.

“این شخص(ص) که آمد به خانه من به عنوان به زودی به عنوان من رو برش, Julio (جونز) و Deandre (بیکر) آنها هر دو کشیده به خانه و بررسی می شود تا در من” Gurley گفت. “(من) سفت آن را با خولیو. به همین دلیل من بود و من در تلاش برای رسیدن به A. قصد بازگشت به گرجستان. رفتن به صفحه اصلی. من در انتظار آن است.”

یک روز پس از او قطع شده بود توسط قوچ Gurley توافق به $6 میلیون معامله با شاهین است. قوچ نیز هنوز مدیون او $7.5 میلیون که او انتظار داشت به سیمی به حساب خود را در سه تا پنج روز.

طولانی نیست به طور مستقیم سوال در مورد Gurley چپ زانو اما در مورد خواسته خود را بازی در حال حاضر کاهش می یابد در طول سال 2018 شود.

“شما می دانید من سعی کنید به فشار این موضوع در مورد هیچ چیز, بنابراین من فقط از نوع نشستن (و) آیا کار من” Gurley گفت. “هی این نه کار من بگویید (مربی) به من توپ. اگر آن اتفاق می افتد.

“من قصد ندارم به (سر و صدا) در مورد هر چیزی. من قصد دارم فقط به نگه داشتن آرام و انجام بخشی از من. وقتی که من دریافت توپ, من قصد دارم برای انجام خوب با آن در بیشتر قسمت ها. به خصوص زمانی که مسائل بود اما من نمی دانم چه اتفاقی افتاد و مرد. همه من می دانم این است که من با شاهین در حال حاضر. این (مسائل) سریع می رود.”

Gurley چپ زانو یک موضوع است و شاهین به احتمال زیاد می خواهم به خود را در کادر پزشکی آن را بررسی کنید. کلاغ کشیده از سه سال مقابله با دفاعی مقابله با مایکل Brockers روز جمعه بیش از یک پزشکی تایید موضوع.

Gurley نیز با توجه به تغییر شماره. در حال اجرا پشت Qadree Ollison در حال حاضر تعداد 30. که Gurley عینک با قوچ. او عینک شماره 3 در گرجستان است.

“من فکر کردن در مورد تغییر آن” Gurley گفت. “من فکر کردن 21. من می تواند به پایین وجود دارد مانند زمان نخست (Deion ساندرز). مانند 21 شاید. بیست و سه. من ممکن است آن را.”

برای برخی از این دلیل او نگذاشته شماره 25.

“این قطعا یک احساس خوب برای یک شروع جدید برای یک شروع تازه برای من” Gurley گفت. “این واقعا مانند یک فصل بعد در زندگی حرفه ای من. چه خنده دار است که من به یاد داشته باشید روند من تازه کار با شما را دیده ام و آنها به شما اجازه رفتن. شما و جیمز (Laurinaitis) در همان شب و رابرت کوئین (الک) Ogletree و علامت بارون. من همیشه شاهد است که از همان ابتدا برای اطمینان حاصل کنید.”

هنوز Gurley بود گرفتار کردن گارد.

“من آن را دیده ام اما من نمی بینم, آن, آینده, اما بدیهی است که مانند من دیده ام این روند در طول سال و من درک می کنم که چگونه از آن می رود” Gurley گفت.

Gurley تا به حال برخی از سرگرم کننده با گرفتن منتشر شد زمانی که او توییتی در مورد قطع در روز خاموش. آن خط کلاسیک برای کریس تاکر فیلم کالت “جمعه ها.”

“اما من نیز همان نوع از فرد اگر کسی قطع می شود, من شوخی در آنها” Gurley گفت. “من نمی توانم دیوانه اگر کسی به شوخی به من. من شوخی خودم تمام وقت.

“اگر شما می دانید من آن را جوک در همه زمان ها. آن را به برخی از حقیقت به هر شوخی, اما من هنوز هم دوست دارم فقط با داشتن سرگرم کننده با آن. گیر در خانه در تمام طول روز. من می دانم که مردم در حال نوشیدن و داشتن سرگرم کننده, بنابراین من قصد دارم به آن لذت ببرید با خانواده.”

Gurley انتظار می رود که یک نام تجاری مختلف از فوتبال در حال حرکت از NFC غرب به NFC جنوبی.

“پس از من با آن قوچ من بازی پرستاران و Bucs مانند دو بار” Gurley گفت. “آن خواهد بود دشوار است. آنها برخی کردم خوب در حال اجرا پشت (مسیحی) McCaffrey, آلوین Kamara TB (Tom Brady) فقط امضا شده با Bucs. من فقط امضا شده با شاهین است. من به بازی با یکی از بهترین گیرنده در این بازی در Julio جونز. ما باید یک شخص جوان در (Calvin) ریدلی. آنها فقط هیدن هرست.”

او می داند که پرستاران باید برنده سه عنوان تقسیم.

“نیواورلئان دشوار است” Gurley گفت. “آنها (پایان دفاعی) Cam اردن بیش از وجود دارد. او یکی از بهترین ها در این بازی است. یکی از قوی ترین. (کارولینای linebacker) Shaq تامپسون. … آن را به برخی از رقابت خوب برای اطمینان حاصل کنید.”

Gurley گفت: او را به تماشای فیلم “آرام” بوده و صرف وقت خود را در Hulu و انتظار برای $7.5 میلیون نفر به سیمی به حساب خود.

“من فقط رفتن به اینجا واقعا در محله من آموزش” Gurley گفت. “من من ماساژ مردم را به خانه. کایروپراتیک مردم را به خانه و فقط سعی کنید برای در امان ماندن از وجود دارد. پس از آن نیز سعی کنید تا مطمئن شوید که آنها در اطراف بسیاری از مردم است. شما رو به انجام آنچه شما باید انجام دهیم.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>