یک مرد فلوریدا دستگیر پورنوگرافی کودکان اتهامات از Gwinnett County چهره بیش از 7000 سال در زندان اگر او را محکوم می کردند.

Mark Wilson ian kearns, 55 دستگیر شد Feb. 4 در دو فقره با استفاده از یک کامپیوتر به درخواست جزئی و چهار فقره تجهیز زشت و ناپسند مواد به جزئی با توجه به ارتفاعات شهرستان کلانتر دفتر در فلوریدا.

همه چیز بسیار بدتر برای ian kearns زمانی که محققان خود را جستجو Lake Placid خانه و کشف صدها نفر از تصاویر مستهجن مربوط به کودکان بر روی تلفن همراه خود محققان گفت.

او در حال حاضر چهره اضافی 300 به اتهام جنایت از جمله 170 فقره از داشتن فرزند رابطه 47 فقره انتقال پورنو کودکان, 22 فقره با استفاده از دو دستگاه راه برای تسهیل جنایت, 19 فقره توطئه برای انتقال پورنو کودکان, 17 فقره انتقال مواد مضر به جزئی از 16 فقره از افشای خود را در یک یا هرزه هرزه شیوه ای برای یک قربانی کمتر از 16 سال و نه فقره درخواست انتقال پورنوگرافی کودکان, نمایندگان گفت.

اگر در همه محکوم به, شمارش, ian kearns چهره به 7,070 سال در زندان, مقامات گفت.

Gwinnett مقامات منتشر نشده جزئیات بیشتر در مورد محلی اتهامات.

با توجه به ارتفاعات شهرستان کلانتر, ian kearns نیز در حال بررسی در آریزونا پس از مقامات وجود دارد گفت: او را از فلوریدا به آریزونا و back را انتخاب کنید تا یک نوجوان او ملاقات آنلاین.

اوراق قرضه خود را در $2.9 میلیون در اولین حضور خود را شنیدن در روز جمعه.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im