کمیسیون تصویب پروژه در 15 هکتار در نزدیکی Ga. 316 و پهن بزرگراه در یک 4-1 رای گیری پس از هر دو کارکنان و برنامه ریزی کمیسیون توصیه می شود آن را انکار کرد. رئیس کمیسیون شارلوت نش که رای به انکار این پروژه گفت: او نمی خواهم به اظهار نظر در مورد دلایل خود را برای رای گیری در برابر این پیشنهاد است.

“من عمل است که اجازه دهید به من رای برای خود صحبت می کنند به خصوص در ى مسائل,” او گفت: در یک ایمیل. “من به بررسی هر مورد و تمام اطلاعات مرتبط با آن به منظور تصمیم می گیرید که چگونه برای رای دادن.”

شهرستان کمیسیون Ben Ku و Jace بروکس گفت: قبلا فکر می کردند این پیشنهاد خوبی بود برای اموال است که سنگلاخ و دشوار است به منظور توسعه.

در تصویب پروژه شهرستان کمیسیون اضافه شده مورد نیاز برای توسعه Birge & برگزار شد. آنها شامل است که بیش از 10 درصد از آپارتمان ها دارای سه اتاق خواب و یا بیشتر است که این مجموعه یک جامعه دردار و حمل و نقل در آینده جلوگیری شود و بخشی از اموال را طراحی. در ضمن این شهرستان نیاز است که توسعه ارائه یک شاتل بنابراین ساکنان می توانید به نزدیکترین توقف حمل و نقل.

آپارتمان مجتمع بشود از ساکنان را که در میان $35,349 و $51,660 از یک سال و یا 60 ٪ از منطقه ميانه درآمد. حمل و نقل دسترسی ذکر شد یک قطعه مهم از ساخت مسکن مقرون به صرفه و مفید برای ساکنان که ممکن است زندگی می کنند وجود دارد.

Jarod قهوه ای, Birge & برگزار شد مدیر عامل گفت که او نیاز به “هضم” این شهرستان ، اما او گفت که او در نظر گرفته شده در کمیسیون رای تصویب یک “پیروزی بزرگ است.”

“این یکی دیگر از مسکن مقرون به صرفه گزینه,” او گفت:. “نکته مهم این است که آن را تایید کرد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im