Gwinnett کمیسیون قطره اخلاق شکایت علیه مارلین Fosque

چهارشنبه تصمیم را پس از شهرستان اخلاق هیئت مدیره توصیه می شود در ماه گذشته که Fosque کتبی دریافت هشدار برای آنچه گفته شد موارد نقض county سیاست. هیئت مدیره را تایید کرد دو نفر از شش اخلاق شکایت علیه Fosque ساخته شده در تابستان گذشته توسط D. A. King ضد مهاجرت غیر قانونی فعال که شکایت کرده پس از Fosque او را به نام “کسی شناخته شده خارج می گردند و نفرت و تعصب و نژادپرستی است.”

“این بسیار دشوار است چیزی است که ما باید در مقابل ما امشب” رئیس کمیسیون شارلوت نش گفت: بیش از 50 نفر جمع آوری شده در لاورنسویل برای یک جلسه عمومی قبل از ساخت یک حرکت را به عمل در اخلاق هیئت مدیره توصیه می شود ، “من باور دارم کمیسر Fosque یاد گرفتم چیزی در مورد چگونه همه چیز کار می کنند در جهان سیاسی.”

نش بیانیه به دست آورد تشویق و Fosque که recused خودش را از هیئت مدیره و نشسته در مخاطبان برای جلسه عمومی گفت که او فکر آن را “یک تصمیم بزرگ است.”

Fosque گفت: در انکار پادشاه او فکر آن را مهم است که مطمئن شوید تمام شهرستان ساکنان احساس استقبال او پس از اختلاف احاطه مشارکت خود را در یک بحث او سازمان یافته است.

“من همیشه ایجاد یک فضا برای مردم در تمام جنبه های زندگی” Fosque گفت.

بیش از 20 نفر صحبت چهارشنبه در حمایت از Fosque در حالی که هفت به میکروفون می گویند آنها فکر می کردند او باید مجازات شود. Fosque گفت که او “خوش خوشحال” با سطح حمایت. اقامت پس از اقامت تقدیر او را برای صداقت و شهامت در سخن گفتن در برابر شاه. طرفداران او شامل بهداشت ، شیخ رحمان D-Lawrenceville یک مهاجر بنگلادشی و دولت را اولین مسلمان انتخاب رسمی در مجمع عمومی و تشکر. برندا لوپز رومرو D-نورکراس که گفت: پس از گذراندن 12 سال به عنوان یک مهاجر مستند نشده, او می خواست برای حمایت از Fosque برای صحبت کردن از طرف کسانی که بیشتر به حاشیه رانده شده.

شاه ساخته شده شکایت خود را در ماه اوت پس از او در یک پنل Fosque سازمان به بحث 287(گرم) بحث مهاجرت فدرال برنامه های استفاده شده توسط این شهرستان است. کلانتر بوچ کانوی دعوت پادشاه به شرکت در این پنل به نمایندگی نرم افزار-287(گرم) دیدگاه. در طول یک جلسه کمیسیون چند روز بعد Fosque گفت: او پشیمان است که شاه شرکت کرده بود.

این بخش از شکایت اخلاق هیئت مدیره تایید شد و بر اساس بخش های شهرستان اخلاق فرمان که اصرار مسئولان به وظایف خود “به صورت جدی تلاش و بهترین فکر” و “هرگز درگیر در رفتار است که ناخوشایند” را به دفتر خود.

کمیسر تامی شکارچی بود که این موضوع از یک اخلاق شکایت که تایید شد گفت: او از حضور در این جلسه به توصیه وکیل. شکارچی شکایت سوال اعتبار اخلاق فرمان. دیگر کمیسیون که رای به کاهش این موضوع بودند Jace بروکس و بن کو.

برخی از ساکنان نا امید شد در هیئت مدیره تصمیم گیری است. جودی صنایع دستی که در هتل هفت افراز گوشه و گفت: او فکر مجازات شکارچی برای نظرات او در مورد Rep., John Lewis, و دموکرات ها اما نه تنبیه Fosque و نشان از یک استاندارد دوگانه است. لوئیس Tseng زندگی می کند که در Duluth گفت: او دوست داشت Fosque به عنوان یک فرد اما فکر کردم او باید به یک استاندارد بالاتر به عنوان رسمی انتخاب می شوند.

“نام-تماس با تقسیم جامعه حتی عمیق تر,” او گفت:.

اما ساکنان که به حمایت Fosque مانند جرثقیل ویلسون گفت: آنها فکر می کردند او یک “نماینده برجسته” از جامعه است. ویلسون که در حال اجرا است برای یک صندلی در کمیسیون شهرستان گفت: او قدردانی که Fosque در زمان ایستادن در برابر نفرت. شمعون هریس گفت: این مهم است که Fosque ملامت کینگ زبان و او خوشحال بود او را مواخذه برای آن است.

“این مهم است به تماس از تعصب هنگامی که شما آن را ببینید,” او گفت:.

پنی پول رئیس جمهور از Gwinnett NAACP گفت: او شوکه شده بود که کمیسیون نمی تنبیه Fosque. او گفت: تصمیم به انجام این کار شد و یک بیانیه مهم برای این شهرستان است.

“من شوکه آنها خواهد کار درست را انجام,” او گفت:. “در طول تاریخ ما تا به حال هرگز برابری. این است باز کردن درب. ما در حال حاضر که گوش شنوایی هستند.”

دوباره و دوباره ساکنان ستایش Fosque برای ساخت تلاش برای سازماندهی یک بحث در مورد 287(گرم) بین دو طرف با نامتجانس views. وسلی فرد زندگی می کند که در Loganville گفت: نظرات او بودند نه توهین و نه شخصی. او به سادگی می گوید که پادشاه انداز شد خارج از جریان اصلی است.

“که به نظر من آنچه که ما انتظار داریم که نمایندگان ما به انجام,” او گفت:. “او حمله کردند و ایده های خود را و این چیزی است که دموکراسی مورد است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>