Gwinnett coronavirus موارد بالاترین در شهرستان سمت شرق

Gwinnett County را تشخیص داده coronavirus موارد بیشتر متمرکز در شرق آن طرف وزارت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد اما آن مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال محتاط بودن در مورد تفسیر اعداد.

بالاترین نرخ تشخیص در دو کد پستی پوشش بخش هایی از Lilburn, Lawrenceville Buford و اسنلویل. هر دو از کسانی که کدهای پستی تا به حال نرخ از 3 یا بیشتر موارد تشخیص داده شده در هر 1000 نفر است. پنج دیگران با نرخ بالاتر از 2.4 تشخیص هر 1000 نفر را در جنوب شرقی Gwinnett County, پوشش بخش هایی از Lawrenceville Lilburn Norcross, اسنلویل و Grayson.

بیشتر | مترو آتلانتا رهبران چپ را COVID-19 تصمیم گیری با داده لرزان

آن را سخت به نتیجه گیری از این تشخیص داده های ثبت شده از ماه مارس به گفته دکتر آدری آرونا, سلامت, مدیر Gwinnett نیوتن و Rockdale County Health Department.

“اطلاعات ما بسیار بسیار اریب چون ما نه تست گسترده بخشی از جمعیت برای مدت زمان طولانی” آرونا گفت. “حالا که ما باز به کل جامعه ما در حال تست بیشتر افراد بدون علامت. هنگامی که شما تغییر جمعیت که در آن شما در حال آزمایش آن را بسیار سخت برای ارتباط درصد است.”

هنگامی که آزمایش آغاز شد و در ماه مارس تنها بهداشت و درمان کارگران و اجرای قانون مردم بیش از سن 65 و افرادی که مشغول به کار یا زندگی در دراز مدت مراقبت در منزل می تواند تست شده است. سپس در اواسط ماه آوریل آزمایش شد و باز به هر کسی که با علائم. در حال حاضر هر کسی می تواند دریافت تست شده بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال علامتی.

کد پستی 30044 که شامل بخش هایی از لاورنسویل و Lilburn حال تشخیص میزان 3.5 مورد در هر 1000 نفر در مارس 11, با توجه به داده ها از Gwinnett نیوتن و Rockdale County Health Department. که کد پستی و جمعیت است که 26 درصد سفید, 25%, سیاه, 12% و 34% اسپانیایی یا لاتین با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری از سال 2018 است. ساکنان در 30044 یک خانوار متوسط درآمد $61,130 و 12 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی می, با توجه به سرشماری.

در کد پستی 30519 ساندویچ بین من-85 و من-985 وجود دارد تشخیص میزان 3.4 مورد در هر 1000 نفر است. 61 درصد از ساکنان سفید 18% سیاه و 9 ٪ و 10 ٪ اسپانیایی یا لاتین با توجه به داده های سرشماری از سال 2018 است. متوسط درآمد خانوار در 30519 که شامل بخش هایی از امریکاس و اسنلویل است $82,113 و 4.8 درصد از ساکنان زیر خط فقر.

نرخ های بالاتر در برخی مناطق می تواند تا حدی توضیح جمعیت و خانوار — بیشتر multigenerational خانه و پرجمعیت مکان می تواند تسهیل بالاتر انتقال نرخ آرونا گفت. محل تسهیلات مراقبت دراز مدت مانند خانه های بازنشستگی که در آن ویروس به شمار یک خطر خاص به سالمندان و افراد با شرایط بهداشتی اساسی نیز می تواند افزایش یک منطقه بروز نرخ آرونا گفت.

“همانطور که ما یاد بگیرند که در مورد این ویروس و بیشتر آمار به ما داده شده در طول زمان ما, شما قادر خواهید بود به ارزیابی در زمان واقعی و کمتر فرضیات” آرونا گفت.

در حالی که ملی اطلاعات با اشاره به COVID-19 طور نامتناسبی آمریکایی های آفریقایی تبار, Gwinnett نیوتن و Rockdale county اعداد را منعکس نمی کند که بر روی چهره خود. در سراسر سه شهرستان 26 درصد از موارد تشخیص داده شده در بیماران و 27 درصد در بیماران است. این سه شهرستان’ جمعیت همراه هستند 33.2% سیاه و 52.7% سفید. سفید بيماران را تا یک بخش بزرگتر از 112 مرگ و میر در بهداشت و درمان منطقه با 56 درصد از مرده بودن سفید. وزارت بهداشت و درمان جمعیت شناختی تفکیک تنها شامل سیاه و سفید “دیگر نژاد” و “ناشناخته نژاد” پس از آن دشوار است برای تعیین دقیقا چگونه جوامع از جمله آمریکایی های آسیایی تبار و لاتین بوده است نهفته است.

آرونا به همان هشدار در مورد دقت و صحت داده ها در هنگام بحث در مورد چگونه به آن را حذف نهفته است نژادها و اقوام مختلف.

این Gwinnett نیوتن و Rockdale County Health Department داده نگه می دارد در coronavirus تشخیص در وب سایت خود را که در آن به روز شده است هر سه شنبه. اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن آخرین اطلاعات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de