Gwinnett county, شهرستانها در حال گسترش اورژانس سفارشات

حرکت هماهنگ دولت تصمیم به تمدید وضعیت اضطراری تا مارس 13.

Gwinnett County را به منظور امضا شد جمعه شهرستان و رئیس کمیسیون شارلوت نش گفت: در یک ایمیل. شهر لاورنسویل نیز تمدید آنان است.

چاک Warbington شهرستان, مدیر گفت: حرکت نمی دهد دولت هر قدرت های اضافی. اما تمدید وضعیت اضطراری مورد نیاز است برای برخی از بودجه فدرال و به ادامه مقررات است که در حال حاضر در محل مانند waiving عادی پالیسی تدارکات, او گفت:.

Warbington گفت لاورنسویل نشده نیاز به دور زدن آن قوانین طبیعی اما اذعان کرد “این یک مقدار زیادی از اعتماد” است که رهبران محلی هستند که با توجه به عنوان آنها مقابله با سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همیشه وجود دارد که ترس از کسی سوء استفاده از قدرت” او گفت:. “این یک معامله بزرگ هنگامی که شما در یک وضعیت اضطراری است. شما را به تماشای همه چیز با یک چشم با احتیاط.”

Warbington گفت: دولت هنوز هم نیاز به ماندن در یک وضعیت اضطراری با دولت stay-در-خانه سفارش معتبر از طریق پایان ماه. رهبران محلی نمی تواند حتی پاسخگویی در همان اتاق با دولت کسب و کار در نظر گرفتن محل آنلاین.

“وجود دارد مقدار زیادی از قدرت واگذار شده در مقدار کمی از مردم در حال حاضر,” او گفت:. “نباید آن را به راحتی انجام می شود.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de