Gwinnett County, شهرستانها در نهایت باید سازگار coronavirus پاسخ

اواخر هفته گذشته ساوانی تصمیم به رستوران برای ناهار خوری نشسته. اما در جای دیگر در Gwinnett County, eateries باز مانده است.

که اختلاف ثابت شد روز شنبه با اعلام از Gwinnett County رهبران که در نهایت تضمین می کند تمام ساکنان شهرستان مشمول همان قوانین.

تا آوریل 6 شهرستان و 16 شهر دستور داد تمام رستوران ها و کارخانه های لبنی و دیگر امکانات ناهار خوری برای جلوگیری از اجازه دادن به مردم باقی بماند. آنها می توانند باز باقی می ماند برای بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل, اما نه برای ناهار خوری. علاوه بر جمع آوری مکان هایی مانند سالن های ورزشی ، سالن های تئاتر و بولینگ کوچه ها آموزش داده شد ،

استان و شهرستانها مجاز ماموران برای به اجرا درآوردن این ترتیب است که می رود بیشتر از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اقدامات در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شارلوت نش به Gwinnett County رئیس جمهور گفت: از آنجا که شهرستان فراهم می کند خدمات پلیس در هفت شهر این مهم بود که قوام برای اجرای. علاوه بر این حدود سه چهارم از Gwinnett County ساکنان زندگی در unincorporated بخش هایی از شهرستان — هر چند آنها اغلب با شناسایی نزدیک ترین شهر به آنها باعث سردرگمی بیشتر در مورد آنچه که قوانین ایستاده است.

نش گفت: هنگامی که شهرها همه بر روی تلفن همراه شهرستان رهبران آن را بیش از حد دشوار برای رسیدن به یک توافق است. در حالی که او گفت: برخی از جزئیات ممکن است متفاوت باشد در این اطلاعیه ها — لاورنسویل به عنوان مثال ساخته شده است که به ذکر است مغازه بستنی در اعلام آن — او گفت: “روح و قصد” از قوانین خواهد ماند “به عنوان سازگار که ممکن است.”

“مردمی ندارد دست به گریبان است که با مجموعه ای از قوانین در واقع امر” او گفت:. “این فقط تغییر روز به روز این تغییر ساعت به ساعت.”

چاک Warbington این Lawrenceville, شهرستان, مدیر گفت: هر گونه اطلاعیه نیز سازگار باشد. او و نش گفت: این گروه تا به حال مورد بحث اقامت در خانه اما تا به حال هیچ برنامه ای و در عین حال به نیاز ساکنان به انجام این کار. نش گفت: وجود مراحل اضافی شهرستان شد و هنوز هم قادر به گرفتن شامل گسترش COVID-19 قبل از نیاز به آن است که مردم به ماندن در خانه های خود.

Warbington گفت که “بسیار آسان” به هر کس به توافق برسند و پس از گفتگوهای آغاز شده و دوشنبه. تصمیم به رستوران نزدیک countywide پس از درخواست برای حفظ مشتریان حداقل شش فوت از هم جدا نیست لزوما. Warbington گفت: پس از ساوانی دستور رستوران خود را به بسیاری از مشتریان به سادگی نقل مکان به یک کشور همسایه شهر که تا به حال هنوز تاسیس قوانین برای غذا خوردن.

“آن را ناشی از یک مشکل است.”

جمعه, شهرستان ساوانی مدیر مری آلن گفت که او تا به حال تصمیم به رستوران نزدیک به آرامی اما که وجود دارد “به طور فزاینده ای قانع کننده” مورد برای انجام این کار به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.

“وجود دارد مطلقا خواهد بود, اقتصادی, تاثیر,” او گفت:. “ما نمی دانیم که آنچه در آن خواهد بود و در عین حال.”

آلن گفت: پس از آن که او انتظار می رود قوانین در سراسر منطقه سازگار باشد قبل از زمان بیش از حد گذرانده بودند. Warbington گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود و همکاری با دولت های محلی.

حداقل یک رهبر محلی مورد سوال تصمیم گیری. در متن پیام کمیسر تامی شکارچی گفت: “شگفت زده چگونه به سرعت دولت ضبط شده است کنترل بسیاری از زندگی روزمره ما است.” او گفت که او می خواست رهبران نگاهی به تعلیق مالیات و هزینه بر را تحت تاثیر قرار کسب و کار “برای کمک به آنها را به مقابله با این دولت بیش برسد.”

Gwinnett گفت: در حال حاضر آن را تمدید مهلت تمدید مجوزهای کسب و کار تا ژوئیه 1 و نمی خواهد جمع آوری مالیات مالیات غیر مستقیم در الکل فروش از طریق مه تا سپتامبر است.

Gwinnett County همچنین خواستار برخی تغییرات در سطل زباله وانت. بزرگ زباله و زباله های حیاط مجموعه متوقف خواهد شد از طریق آوریل 7 و روگرفت تنها جمع آوری صعود زباله و بازیافت قرار داده شده است که در مخازن از طریق آن روز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net