Gwinnett County, شهرستانها, سفارش ساکنان به ماندن در خانه

Gwinnett County آن 16 شهرستانها را صادر کرد که اقامت در خانه سفارش برای ساکنان می رود که به اثر در 12:01 صبح شنبه.

که می رود تا مارس 13 اما می توان توسعه یافته است که به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus. وجود 102 موارد COVID-19 گزارش شده در این شهرستان که ظهر روز جمعه پنجم-بالاترین شهرستان در مجموع در گرجستان است. Gwinnett دوم-پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است.

به عنوان بخشی از ساکنان نمی توانند خانه های خود را ترک به جز فعالیت های ضروری. آنها مجاز به عمل ضروری کسب و کار و یا انجام ضروری دولت توابع. ضروری کسب و کار شامل بانک ها; رستوران ها که ارائه می دهند را خارج و تحویل و یا از طریق درایو مواد غذایی; گواهی بازارهای کشاورزان و فروشگاه های مواد غذایی; ایستگاه های گاز; line تامین و خودرو تعمیر مغازه ها; بهداشت و درمان کسب و کار; اخبار ادارات و سازمان های که ارائه مواد غذایی, سرپناه و خدمات اجتماعی به کسانی که نیاز دارند.

هیچ تجمعات از هر تعداد از مردم در خارج از یک خانواده تنها مجاز است و سفر نیز ممنوع است.

در یک بیانیه Gwinnett County رئیس کمیسیون شارلوت نش گفت که او تا به حال “قدردانی” برای ساکنان و کسب و کار بودند که “ساخت موقت فداکاری برای جوامع ما به عنوان ما در بیمارستان ها, بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان آماده برای سرعت در حال رشد caseload.”

ساکنان تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای به دست آوردن منابع از جمله دارو و یا لوازم مورد نیاز برای کار از خانه برای به دست آوردن مواد غذایی و دیگر محصولات مصرفی از جمله گرفتن و درایو-از طریق به راه رفتن, پیاده روی, دوچرخه و یا اجرا به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند اقامت حداقل شش فوت دور از مردم دیگر; برای مراقبت از یک حیوان خانگی و یا اعضای خانواده در یکی دیگر از خانه برای رفتن به یک دامپزشک یا پزشک; برای دریافت و تحویل از کسب و کار است که ارائه می شود; و یا به کمک شخص دیگری دست آوردن تجهیزات لازم.

کسب و کار را تشویق به این عمل تنها حداقل توابع اساسی برای حفظ ارزش خود را از موجودی اطمینان از امنیت و فرایند حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان

منظور امر به صورت انتفاعی, غیر انتفاعی, خصوصی و یا نهادهای آموزشی. کسب و کار است که شامل منحصرا از کارکنان و یا پیمانکاران که کار از خانه می تواند به حفظ عامل.

ضروری دولت توابع از جمله اولین پاسخ دهندگان و مواد زائد جامد و مخابراتی و آب و برق و ساخت و ساز و کارگران نیز معاف.

افسران پلیس در سراسر شهرستان مجاز به اجرای سفارش.

منظور منتشر شد بعد از ظهر جمعه توسط لاورنسویل. چاک Warbington شهرستان, مدیر گفت: آن انجام شد در رابطه با Gwinnett County و تمام شهرستانها بودند در هیئت مدیره. شهرستان فرستاده خود را انتشار حدود 20 دقیقه بعد.

Warbington گفت: شهرها و شهرستان شده اند “تدریج تنگ تر و تنگ تر” به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است. اضافی منظور در نظر گرفته شده است به امن نگه داشتن مردم است.

“مردمی نیست این به طور جدی” Warbington گفت. “ما در حال تلاش برای تنگ تر و تنگ تر و تنگ تر به مطمئن شوید که مردم درک کنند که این یک موضوع جدی است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im