Gwinnett County sheriff کانوی گسترش بازداشت مهاجر برنامه

Gwinnett County Sheriff بوچ کانوی تمدید یک بحث مهاجرت فدرال برنامه که به دنبال بازداشت و اخراج مهاجران مستند نشده.

این شهرستان با شرکای ایالات متحده مهاجرت و گمرک در این برنامه شناخته شده به عنوان 287(گرم). توافق شد با توجه به منقضی ژوئن 30, اما یخ مقامات خواست کانوی در نامه ای به بازگشت به امضا فرمت قبل از 30 آوریل. کانوی که متوجه دوشنبه به امضا رسید و از آن روز سه شنبه.

این فرمت خواهد شد و در اثر باقی می ماند به طور نامحدود.

کانوی در دسترس بود برای مصاحبه در مورد تصمیم خود برای گسترش 287(گرم) گفت: Shannon Volkodav این سخنگوی وزارت. اما کانوی گفت: قبلا که او در نظر گرفته شده برای ادامه برنامه زمانی که او در اتاق.

فدرال برنامه اجازه می دهد تا Gwinnett کلانتر نمایندگان خارجی برگزار متولد دستگیرشدگان که به اتهام ارتکاب محلی جنایات آورده و به زندان شهرستان است. آنها می توانند به آن منتقل یخ برای بازداشت و ممکن است اخراج.

در سال 2019 بودند تقریبا 5,000 کلانتر معاون برخورد در Gwinnett به عنوان بخشی از برنامه, بیش از هر حوزه قضایی با توجه به یخ داده است. در سراسر کشور وجود دارد نزدیک به 25000 برخورد از سازمان است که شرکت در این برنامه است.

کانوی یک جمهوری خواه است و نه به دنبال انتخاب مجدد در این سال است. وجود دارد دو خواهان و چهار دموکرات ها به دنبال جایگزین او شود.

در یک بیانیه کلانتر, گفت: برنامه “مهم اجرای قانون ابزاری است که کمک می کند تا محافظت از هر کس در جامعه ما است.”

“این باعث افزایش امنیت عمومی با نگه داشتن مجرمان از منتشر شدن دوباره به جامعه ما” بیانیه ای گفت:.

دیگران اختلاف این ادعا است.

جری گونزالس مدیر اجرایی, گرجستان, انجمن لاتین مقامات منتخب گفت: در یک ایمیل که 287(گرم) تضعیف امنیت عمومی و نباید تمدید شده است.

برنامه “استمرار یک فضای ترس و وحشت در میان جوامع مهاجر و استمرار دهها توسط اجرای قانون” او گفت:. گونزالس همچنین گفت: ادامه 287(گرم) همکاری نمی کند و منعکس کننده ارزش های از شهرستان.

برخی از دموکرات نامزد به توافق برسند. کورتیس Clemons که در حال اجرا است برای کلانتر گفت: از بین بردن برنامه اگر انتخاب شود. بنابراین فلوید اسکات نیز نامزد حزب دموکرات. هر دو مردان سابق Gwinnett County sheriff نمایندگان و گفت: آنها فکر می کردند این برنامه سوار یک گوه بین اجرای قانون و Gwinnett بسیاری از جوامع مهاجر.

“این باعث بسیاری از مهاجران که در اینجا برای بهتر زندگی در ترس” اسکات گفت. “آنها نمی خواهید به تماس با پلیس است.”

دیگر نامزدها فکر می کنم این برنامه به سادگی باید تغییر داده است. در حال حاضر مردم بازداشت و تبعید برای تخطی از قانون بازداشت و همچنین جنایات. نامزد حزب دموکرات بن Haynes و جمهوری خواه نامزد کیت ون Nus هم گفت: آنها را نگه دارید 287(گرم) برنامه اگر انتخاب شود اما تمرکز بر خشونت مجرم.

Haynes گفت: در نظام کنونی برخی از جرایم نیست محاکمه به دلیل شهود و یا قربانیان از ترس که آنها را تبعید و اگر آنها جلو آمده. اما او و ون هستند که سابق Gwinnett کلانتر معاون گفت: این برنامه یک ابزار است که می تواند کار کند.

“همه چیز خواهد بود تا برای بررسی” ون Nus گفت. “287(گرم) من فکر می کنم آن نیاز به ماندن بگیرید.”

یک نامزد دموکرات صفحه کلید تیلور نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این برنامه است.

لو Solis رئیس معاون عملیات برای کلانتر در بیانیه ای گفت که توافق تمدید شد چون تا به حال کار به طور مداوم برای یک دهه است. او گفت که این برنامه ارزش برای امنیت عمومی است “بی ارزش است.”

“هر کسی که در پایان این برنامه انتخاب است برای محافظت از مجرمان بیش از افرادی است که زندگی و کار در جامعه ما” Solis گفت.

Solis نیز یک جمهوری خواه نامزد کلانتر.

در بخش کلانتر را در Facebook صفحه که در آن تجدید شد و اعلام کرد بیش از دو دوجین مردم ابراز حمایت از این برنامه است. آنها گفت: این شهرستان با همکاری یخ کمک نگه داشتن نرخ جرم و جنایت کم و تشکر کلانتر برای حفاظت از ساکنان.

Gwinnett County کمیسیون هیچ ندارد می گویند در کلانتر تصمیم و سه — از جمله رئیس کمیسیون شارلوت نش را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد ادامه برنامه.

کمیسر مارلین Fosque یک دموکرات بود که یک اخلاق شکایت علیه او توسط یک 287(گرم) طرفدار پس از او سازماندهی یک جلسه به بحث در مورد این برنامه گفت: در یک ایمیل که او تا به حال چیزی برای گفتن در مورد این موضوع. همکاران او را رد کرد و این شکایت در ماه گذشته. کمیسر تامی شکارچی جمهوری گفت: در یک پیام متنی به AJC گفت: او حمایت کانوی تصمیم به طور کامل.

“او شده است در اجرای قانون بیشتر از زندگی من است و یک متخصص در آنچه را نگه می دارد یک جامعه امن” شکارچی گفت. “من اعتماد کامل خود را در حرفه ای تصمیم گیری.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im