Gwinnett County را ‘رسمی’ بحث نیست پخش یا جریان

بیش از ناهار پنج شنبه بعد از ظهر Gwinnett County کمیسیون تا به حال گسترده مکالمه است که لمس کردن در همه چیز را از اولویت های بودجه به بودجه اضطراری در دسترس است که در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دو شهرستان کمیسیون در اتاق بودند. دو بر روی تلفن. اما مگر اعضای عمومی نشان داد تا در Gwinnett عدالت و مرکز دولت آنها نمی تواند بشنود بحث.

“مردم می توانند با حضور در فرد” Gwinnett سخنگوی جو Sorenson ایمیل فرستاده در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا کسب و کار رسمی بحث و گفتگو خواهد بود ساخته شده در دسترس عموم است.

این شهرستان در تهیه گزارش کار جلسه و کسب و کار جلسه و جلسات آن دسترسی محلی ایستگاه تلویزیون و آنها را در جریان آنلاین. اما غیر رسمی بحث را در یک اتاق کنفرانس که فاقد تجهیزات برای پخش جلسات Sorenson گفت. با وجود یک خبرنگار درخواست برای تماشای این دیدار به صورت آنلاین و یا در غیر این صورت نظارت بر مکالمه هیچ گزینه ای داده شد.

پس از جلسه Sorenson فرستاده دقیقه است.

“هیئت مدیره مورد بحث و بررسی انتخابات, حمل و نقل, برنامه ریزی استراتژیک و بودجه و اولویت های فدرال COVID-19 اضطراری برنامه بودجه و برنامه زمانبندی نشست گفت: این نشست ساعت. “هیچ مقام رسمی اقدام گرفته شده است.”

هیچ اطلاعات بیشتری در دسترس بود در مورد جزئیات این بحث هر چند Sorenson گفت: گفتگوی رسمی بود و در برخی موارد تکرار که بعد از ظهر توسط بحث های عمومی در مورد انتخابات و موارد دیگر. کمیسیون تصمیم به برگزاری جلسه دیگری — که Sorenson گفت: در دسترس خواهد بود حاضر به بحث و رأی گیری و برنامه استراتژیک است.

Sorenson گفت: او در حال کار به آن را به طوری رسمی بحث می توان به پخش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که ساکنان می خواست به ماندن در خانه برای تمرین های اجتماعی فاصله و آهسته گسترش COVID-19.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im