Gwinnett دا کلانتر نامزدها برای شرکت در فروم آنلاین

این بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف کرده است و نوعی مبارزه اما برخی از Gwinnett County نامزدها را در بر داشت یک راه برای رسیدن به رای دهندگان به هر حال.

دموکراتیک نامزد کلانتر و دادستان منطقه برگزار خواهد شد مجازی فروم در Facebook پنج شنبه. نامزدها را به تمرکز بر روی کیفری و عدالت مهاجر مسائل و بحث در مورد سیستم عامل خود را.

آن خواهید بود توسط سازمان های جامعه که مدافع عدالت کیفری اصلاحات. این گروه اند و در مقابل این شهرستان مشارکت در 287(گرم) فدرال مهاجرت اجرای برنامه و موضوعات دیگر.

دادستان منطقه نامزدهای پتسی Austin-گاستون و وسلی فرد شرکت خواهد کرد. آنها هر دو در حال اجرا در برابر جمهوری خواه Danny پورتر که به دنبال انتخاب مجدد.

برای کلانتر مسابقه کورتیس کلمونس بن Haynes, صفحه کلید تیلور و فلوید اسکات شرکت خواهد کرد. کلانتر بوچ کانوی تصمیم ندارد به دنبال انتخاب مجدد. علاوه بر چهار دموکرات دو جمهوری خواهان به دنبال جایگزین او شود.

انجمن برگزار خواهد شد در 6:30 p. m. دوشنبه. برای Facebook Live, رویداد, دیدن https://www.facebook.com/asianaaf.

این فروم توسط سازمان آمریکایی-آسیایی, حمایت, صندوق, جدید گرجستان پروژه صندوق اقدام و دیگر گروه های حمایت. ساکنان می توانند با ارسال سوالات برای داوطلبان در فرم RSVP در این رویداد در سایت https://www.facebook.com/events/488581465176537/.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>