Gwinnett اعلام coronavirus اضطراری

حرکت می دهد نش قدرت های اضافی را به حالت تعلیق قوانین استفاده از اموال عمومی و یا ایجاد مسکن موقت به عنوان لازم و پژواک دولت ملی و اعلامیه های ساخته شده در روزهای اخیر.

اندازه گیری نیز آرامش بخش طبیعی تهیه قوانین دادن راه گریز بیشتر برای به دست آوردن منابع آن ممکن است نیاز به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. که نش گفت: کانال 2 بازی اکشن, اخبار, است, جذاب ترین ارائه در حال حاضر.

“ما فقط نیاز به انعطاف پذیری بیشتر,” او گفت:. “همانطور که ما دیده ایم بیش از دو هفته گذشته وضعیت بسیار سیال است. آن را در حال تحول است.”

اعلام منقضی مارس 13, اما می تواند تمدید شود.

Gwinnett County دولت هنوز باز است هر چند بسیاری از دیگر دولت های محلی را بسته اند. نش رندانه است که بخش ممکن است به محدود کردن دسترسی به بیشتر ساختمان های دولتی — که در حال حاضر تا حد زیادی تعطیل دادگاه و بسته ارشد آن مراکز در میان دیگر پاسخ.

در روز سه شنبه وجود دارد مقدار زیادی از فضای در 450 نفر در سالن Gwinnett County عدالت و مرکز دولت برای مردم به گسترش است. فقط 21 کارکنان و دو خبرنگاران با حضور در جلسه کمیسیون جمعه صبح بعد از ظهر یک جلسه تنها به حال 19 نفر است.

وجود دارد بیشتر اتاق در افتا ، دو شهرستان در کمیسیون شرکت کننده در این نشست از تلفن های خود را در حالی که یک سوم فقط نشان نمی دهد. تنها دو نفر در حضور فرد است.

از آن ساخته شده به صورت عجیب و غریب جلسه — یک وضعیت است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد برای دولت های محلی است که باز باقی می ماند که مردم به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و جلسات حرکت آنلاین و یا در حال انجام بیش از خطوط تلفن.

کمیسیون انجام شده طبیعی شهرستان, کسب و کار, تصویب میلیون ها دلار در هزینه های لوله های آب و جاده های شهرستان. آنها همچنین خواستار ساکنان — هیچ یک در میان حضار بودند اما شاید آنها که در صفحه اصلی برای استفاده از بخش آنلاین منابع برای پرداخت قبوض آب و یا دریافت کتاب به کتابخانه.

تنظیم بود “کمی بی دست و پا” نش گفت: به عنوان او تا به حال به تماس برای برخی از رای بیش از یک بار به اطمینان حاصل شود که او می دانست که برای چیزی و چه کسی با آن مخالف است. تاخیر زمان بر روی خط تلفن ایجاد کرده است برخی از سردرگمی در برخی از آرا.

کمیسیون لغو مارس 24 ى جلسه که نش گفت: آورده اند خواهد بود بسیاری از مردم با هم. آن را نیز کاهش یافته است به برگزاری مارس 26 جلسه به بحث و رأی گیری ساعت — به جای آن که بحث اتفاق خواهد افتاد در مارس 7, در جلسه بود که قبلا برنامه ریزی شده.

نش گفت: این شهرستان انجام شد همه چیز را در قدرت خود را به نگه داشتن مردم در امن و ارائه خدمات ضروری برای ساکنان. او گفت: کانال 2 شهرستان بود در “تازه جدولها آب.”

“ما این را به عنوان به احتمال زیاد در دراز مدت وضعیت,” او گفت:. “جامعه ما این است که با هم کشیدن.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im