Gwinnett اخلاق فرمان متفاوت از دیگران توسط پلیس سخنرانی

Gwinnett 2011 به روز رسانی به آن اخلاق فرمان بود به معنای بازگرداندن اعتماد عمومی به ضرب و شتم توسط یک سری از رسوایی مربوط به شهرستان کمیسیون.

اما از آنجا که به روز رسانی تصویب شد, دو شکایت واصل نشده تا به حال چیزی برای انجام با رشوه خواری و یا عدم افشای مالی روابط با مردم انجام کسب و کار با County — مسائل است که باعث بازنویسی و led سه کمیسیون به ترک اتاق دو تحت کیفرخواست.

به جای, جدید ترین شکایات باید محور سخنرانی به طور خاص آیا کمیسیون’ اظهارات نقض الزامات مورد نیاز برای استفاده از “به صورت جدی تلاش و بهترین فکر” و “هرگز درگیر در رفتار است که ناخوشایند” را به دفتر خود.

اخلاق هیئت مدیره در بر داشت کمیسیون تامی شکارچی و مارلین Fosque هر دو نقض آن مقررات.

ترین تصمیم اخیر علیه Fosque درخواست کمیسر بن کو به سوال که آیا کسانی که مقررات متعلق به اخلاق کد در همه.

“آنها خواهد بود بهتر است در یک کد انجام,” او گفت:. “من می خواهم برای دیدن ما به روز رسانی با کد اخلاق.”

در حال حاضر, هر چند, چیزی است که به احتمال زیاد به تغییر.

کمیسر تامی شکارچی شکایت کرد شهرستان پس از موافقت کمیسیون نقض اخلاق فرمان با تماس با کنگره ایالات متحده John Lewis یک “نژادپرستانه خوک” در یک Facebook پست که همچنین با اشاره به دموکرات ها به عنوان “Demonrats” و “دسته احمقها.” حداقل یک پست دیگر با اشاره به لیبرال ها به عنوان “libtards.”

کو گفت که او انتظار ندارد هر چیزی را تغییر دهید در حالی که شکارچی را با چالش قانونی در حال بررسی است.

رئیس کمیسیون شارلوت نش کاهش یافته است به نظر فرمان. بنابراین شکارچی که با اشاره به سوالات خود را وکیل دوایت توماس که پاسخ نمی دهند به چندین تلفن تماس به دنبال نظر.

کمیسیون مواخذه شکارچی هر چند آنها انتخاب به Fosque برای گفتن ضد مهاجرت غیر قانونی فعال D. A. پادشاه بود “کسی که شناخته شده خارج می گردند و نفرت و تعصب و نژادپرستی است.”

Fosque ساخته شده نظرات پس از شاه شرکت در یک بحث او در سازمان برای بحث در مورد 287(گرم) بحث مهاجرت فدرال برنامه های استفاده شده توسط این شهرستان است.

کلانتر بوچ کانوی دعوت پادشاه به شرکت در این پنل به نمایندگی نرم افزار-287(گرم) دیدگاه. در طول یک جلسه کمیسیون چند روز بعد Fosque گفت: او پشیمان است که شاه شرکت کرده بود.

Fosque گفت که او در بر داشت زبان از فرمان “ذهنی” اما فکر نقض هنوز هم می تواند قضاوت مورد به مورد و بر اساس. او گفت: هر چند چنین تصمیم گیری می تواند دشوار است.

دیگران به توافق برسند.

ادوارد ملکه, یک عضو هیات علمی در دانشگاه اموری مرکز اخلاق گفت: این مقررات در حال مبهم است.

“از آن باز می شود خود را به این احتمال که “ناخوشایند” است که هر نوع رفتار [آنها] را دوست ندارم” او گفت:. “من فکر نمی کنم شما باید قضاوت مردم چنین نامحدود استاندارد است.”

ملکه گفت که او فکر می کند آن است که مناسب برای دولتها باید استاندارد که اعضای آن انتظار می رود به comport خود را. اما ملکه گفت: پلیس با هیچ تعاریف یک مشکل است و او فکر می کند که بخش عجیب و غریب بود.

“مردم نیاز به برخی از وضوح در مورد ماهیت استاندارد,” او گفت:. “این عجیب و غریب که در آن وجود دارد در راه آن است.”

استیسی Kalberman این شهرستان دکالب اخلاق افسر گفت که او تا به حال شنیده ام از حوزه های قضایی دیگر با زبان های مشابه در اخلاق خود احکام. بسیاری از آنها با تمرکز بر تضاد منافع او گفت: و با استفاده از موقعیت دولت برای منافع شخصی.

Gwinnett مقررات ایجاد آزادی بیان مسائل Kalberman گفت و قرار دادن آن زبان به کد انجام خواهد از بین بردن اخلاق شکایت که روشن ذهنی ایده های در مورد چگونه مردم باید عمل کند و یا خود را به ارزش های اخلاقی.

“شما می توانید که به مراتب فراتر از آنچه که هر کسی فکر می کنم به عنوان یک اخلاق شکایت” Kalberman گفت. “این معمولی نیست.”

استیو رایلی یک وکیل است که به نمایندگی Fosque در اخلاق جلسه گفت: وجود زبان های مشابه در کد یکنواخت نظامی عدالت است. اما او گفت: وجود دارد یک تفاوت بین نیاز به اعضای نظامی برای جلوگیری از رفتار ناخوشایند و درخواست مقامات منتخب به انجام این کار.

“آن را دشوار برای به اجرا درآوردن این نوع از استاندارد کردن در اینجا غیر نظامی جهان,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>