Gwinnett قانون اجرای جشن بهداشت و درمان کارگران در میان COVID-19 همه گیر

اجرای قانون مقامات در Gwinnett County جمع جمعه در حمایت از, برای کسانی که, برای هفته, شده است در خط مقدم مبارزه با COVID-19 pandemic: بهداشت و درمان کارگران است.

ماموران از “هر آژانس در Gwinnett County” برگزار خارج Northside بیمارستان Gwinnett به برگزاری یک رژه برای بهداشت و درمان کارگران لاورنسویل اداره پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

مرتبط: چگونه به پشتیبانی و جشن پرستاران در coronavirus خطوط مقدم جبهه

رژه صورت گرفت دقیقا شش هفته پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 بیماری ناشی از جدید کروناویروس یک بیماری همه گیر. از آنجا که ویروس وارد گرجستان, بهداشت و درمان کارگران مواجه شده اند بی سابقه ای در شرایطی که تعداد موارد افزایش یافته و میزان منابع در دسترس برای درمان این بیماری منقبض شده است.

بیشتر: کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر در coronavirus نبرد

در یک ویدئوی منتشر شده توسط گروه ده ها مشخص شده وسایل نقلیه پلیس دیده می شود رانندگی را از طریق یک بیمارستان, زیادی, آبی, چراغ های چشمک زن. در این ویدئو خوشه از مردم و بسیاری از آنان مراقبت های بهداشتی کارگران هنوز هم در لباس پوشیدن و مالش و کت سفید اندود شده تا در این نزدیکی هست.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>