Gwinnett کتابخانه اجازه می دهد تا منظقه وانت آغاز سهشنبه

آغاز سه Gwinnett County Public Library اجازه خواهد داد که کاربران را انتخاب کنید تا آیتم هایی که شده اند در انتظار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان شعبه کتابخانه ها بسته باقی خواهد ماند. اما نگه می دارد در دسترس خواهد بود برای منظقه وانت از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 5 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه.

انتخاب کنید تا یک کتاب ساکنان را باید کتابخانه خود را و یا کارت شناسایی به شعبه ای که در آن آیتم های خود را برگزار می شود. نشانه گذاری در پیاده رو کمک خواهد کرد که اطمینان مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا.

کتابخانه کارکنان را بررسی مواد و ترک آنها را در یک جدول برای کاربران را انتخاب کنید تا. کارکنان را به پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که دست زدن به مواد کتابخانه.

کتابخانه دیگر نمی خواهد به چاپ رسید اما checkouts معتبر خواهد بود برای 21 روز. کاربران که در حال ضعف سيستم ايمنی می توانید تماس بگیرید 770-978-5154 به اقلام را به ماشین خود را.

در علاوه بر این به بازگشایی, برای, پرداخت, کتاب قطره شنبه باز خواهد شد. هزینه های اواخر به حالت تعلیق باقی می ماند.

موارد خواهد بود قرنطینه به مدت حداقل 24 ساعت پس از آنها بازگردانده شده است.

این کتابخانه دارای چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی. وجود دارد هیچ تاریخ های خاص برای زمانی که بیشتر خدمات کتابخانه ارائه خواهد شد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im