Gwinnett مرد می شود 40 سال برای ضرب تیراندازی, نوجوانی, هفت تیر-شلاق 16 ساله

بحث در مورد کودکان در حال بازی با فوتبال دو سال پیش منجر به 18 سال از مرگ یک نوجوان در حال تپانچه شلاق در چهره و یک مرد از دست دادن آزادی.

مرد متهم به خشونت به اعدام محکوم شد پنج شنبه از چندین جنایات از جمله داوطلبانه قتل نفس منجر به 40 سال حبس, مقامات گفت.

رابرت جنینگز, 33, از اسنلویل بود محکوم شده توسط هیئت داوران در شش اتهامات در مرگ حزقیال اسمیت ، Gwinnett County دفتر دادستان منطقه.

مه 23, 2018, حادثه آغاز شد و با چند تماس به 911, DA دفتر گفت: در انتشار اخبار. اسمیت ضرب گلوله کشته شده بود و یک 16 ساله شده بود و تپانچه-در صورت در Smokecreek Mobile Home Park در unincorporated Snellville, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: گمان تسلیم شد و پس از کشته شدن در Gwinnett بسکتبال

محققان بعد متوجه شدند که جنینگز و 16 ساله بودند درگیر در بحث قبل از تیراندازی که باعث تیراندازی و حمله.

این استدلال بود که بیش از یک فوتبال است که چند جوان کودکان از جمله اسمیت خواهر و برادر بازی می کردند که بعد از انتشار گفت.

در قانون تشدید, جنینگز از جیبش یک تفنگ دستی به تهدید 16 ساله. او سپس اخراج یک هشدار به هوا قبل از ترک.

اسمیت 16 ساله و یک گروه از مردم رفت و به جنینگز ” خانه به مقابله با او در مورد تیراندازی بعد از آن روز. اما جنینگز و دو برادرزاده خود را به چپ و سوار به اسمیت قبل از این گروه بازگشت.

هنگامی که آنها به خانه Jennings مواجه جمعیت در حالی که با تکان دادن اسلحه خود را در اطراف دادستان گفت. او سپس هفت تیر-میل 16 ساله باعث تفنگ به آتش.

که شات ضربه نیست اما این باعث اسمیت به جلو و تفنگ خود را. او نمی دانست که سلاح خود را ندارد لود می شود و زمانی که جنینگز آن را دیدم او آتش گشودند.

اسمیت بود چند گلوله در پا و گردن و پشت. او بعد از درگذشت در بیمارستان, مقامات گفت.

در طول جنینگز’ محاکمه او ادعا کرد در دفاع از خود, اما داوران را نمی بینم آن است که راه. در حالی که او تبرئه در یک تعداد از کینه توزی قتل او گناهکار شناخته داوطلبانه قتل نفس دو فقره از تشدید حمله و سه سلاح اتهامات عنوان شده علیه.

طی صدور جنینگز تصریح کرد که او عمل کرده در دفاع از خود گفتن قاضی رونی Batchelor که “آن چه در آن است.”

او محکوم به 40 سال زندان و پس از 10 سال در مشروط شدن.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im