Gwinnett نگاه پلیس به شناسایی مظنون در تیراندازی در خارج از باشگاه

پلیس در حال درخواست از مردم برای کمک به شناسایی سه مرد که در سال جدید تیراندازی در خارج از Gwinnett County کلوپ شبانه.

تیراندازی رخ داده است حدود 2:45 a. m. on Jan. 1 بعد از یک بحث بین چند مرد در پارکینگ Encore KTV سالن در unincorporated Duluth, Gwinnett سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) میشل Pihera گفت.

باشگاه ماموران امنیتی جدا شده این گروه زمانی که درگیری فیزیکی تبدیل, پلیس گفت:. که در آن نقطه دو نفر از متهمان برگرفته اسلحه از وسیله نقلیه خود را.

نظارت تصویری به دست آمده توسط کانال 2 اخبار به نظر می رسد برای نشان دادن یک مرد با یک تفنگ شلیک چندین عکس به هوا. قبل از خروج مشکوک دیده می شود با هدف ساختمان و شلیک چندین گلوله به عنوان ناظر تقلا برای پوشش.

یکی از باشگاه های ویندوز به ضرب گلوله کشته شد اما Pihera نام آن را خوش شانس است که هیچ کس زده شد و یا کشته شدند.

این مظنون به فرار از منطقه در یک ماشین سیاه و سفید بود که احتمال دارد یک مرسدس-بنز, مقامات گفت.

هر کسی که می شناسد مردان و یا اطلاعات در مورد پرونده خواسته است برای تماس با Gwinnett کارآگاهان در 770-513-5300. Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش نقدی از طریق تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>