Gwinnett برای باز کردن برنامه های کاربردی برای دو هفته برای مراقبت در قانون بودجه

Gwinnett County نظر گرفتن برنامه های کاربردی از طریق ژوئن 4 برای کمک های مالی به خدمت در گروه های در معرض خطر مبتلا به بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان انتظار دارد به توزیع سه دور از کمک های مالی از بیش از $163 میلیون دلار پول فدرال باید آن را صرف در پایان سال است. این دور از برنامه های کاربردی باز است به غیر انتفاعی و ایمان مبتنی بر گروه هایی که به کمک Gwinnett ساکنان. برای دریافت مراقبت های عمل پول متقاضیان باید ثبت نام را به انجام کسب و کار در گرجستان و تعیین می شود به عنوان یک 501(c)(3) سازمان است.

این Gwinnett برنامه توسعه جامعه است میزبانی یک وبینار جمعه به متقاضیان بالقوه اطلاعات بیشتر. از ساعت 11 صبح جلسه می توان به صورت آنلاین در global.gotomeeting.com/join/994133205 و یا از طریق تلفن در 571-317-3112. کد دسترسی است 994-133-205.

گروه را تشویق به فایل مشترک برنامه های کاربردی است که می تواند آدرس های اضطراری کمک های غذایی و مسکن و سرپناه اضطراری, مراقبت از کودکان, حمل و نقل و خدمات مراقبت های بهداشتی در میان اولویت های دیگر.

“من فکر می کنم این نیاز در جامعه است راست, در حال حاضر,” Gwinnett کمک های مالی مدیر شانون Candler گفت. “این مناطق که در آن بودجه اضافی است که همیشه مورد نیاز است.”

به درخواست پر کردن COVID-19 بیانیه ای از نیاز به نرم افزار در www.GwinnettCounty.com. این نرم افزار را می توانید در زیر خبرها در صفحه اصلی و یا تحت COVID-19 منابع برای سازمان های غیر انتفاعی در بخش خدمات مالی’ کمک های مالی صفحه وب.

“ما باید انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به آنچه که ما نیاز به آدرس” Candler گفت.

پول توزیع خواهد شد در ماه ژوئن. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید برنامه توسعه جامعه در 678-518-6008 یا ایمیل [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>