ژیمناستیک – آن را هنوز هم وجود دارد ؟

ژیمناستیک لغو شده است (به المپیک و حتی اتفاق می افتد؟!), اما gymternet زنده و سالم است. وجود دارد COVID-19 مشاوره از سوتلانا Khorkina یک سازمان دیده بان حزب که به جای آخر هفته جمعه شب در ارتفاعات برخی از reminiscing در مورد بهترین لحظات از NCAA فصل و بزرگسالان ژیمناستیک.

این معلوم نیست که آیا یا نه انجیر (ورزش حاکم بدن) را درک می کند “اگر چه مقدماتی حوادث نمی افتد ؟” دستورالعمل آنها نوشت اما آنها قطعا خواهد شد پیچیده است و تقریبا هیچ کس خوشحال است. در همین حال برخی از ورزشکاران در ادامه به قطار در حالی که ورزشگاه ورزشگاه (در کنار مرکز آموزش ملی) تعطیل است.

اعضای تیم ملی هلند در حال گرفتن یک برگ از سال 1960 چک مدال طلا ژیمناست/badass ورا Caslavska کتاب و آموزش در جنگل در حالی که اسپانیایی, ژیمناست, Cintia رودریگز در نظر گرفتن یک صفحه از ریس McClenaghan کتاب و آموزش در خانه.

در همین حال ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, همچنان عظیم آشغال آتش با خبری که به تازگی آنها را صرف صرف $900 در امن, ورزش, سازمان مسئول حفاظت از ورزشکاران از سوء استفاده در ماه فوریه (از $1.78 میلیون) در همان زمان خود را بدون زرق و برق ارائه به بازماندگان جلب انتقاد. آنها حتی خراب مایل سیمون Biles بزرگترین ژیمناست در تمام دوران تولدت مبارک.

اما کتی کلارک جانسون هنوز هم می تواند انجام handstand. بنابراین همه از دست رفته است.

ارسال شده توسط guster4lovers (10 نظر کل) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

ورزشگاه من دخترم قطار در بسته است. او می گوید: “من از دست دادن مهارت های من.” حتی محلی زمین بازی که یک بار او را برخی از کار بر روی بسته است.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 10:24 AM در 19 مارس
من می خواهم به دل سام Mikulak دریافت نمی کند یک سوم بازی های المپیک است. او خود را بهبود ژیمناستیک بسیار در چند سال گذشته از جمله در توسعه ظرفیت به آمار شش روال در مسابقات مهم. من می خواهم او را برای رفتن به توکیو و مدال.

پسر من چپ ژیمناستیک هنری از یک سال و یا تا پیش و پس از دادن هر دو غواصی و cheerleading امتحان کنید, کاهش یافته است در عشق با ترامپلاین و غلت. او دارای تشک و با کیفیت بالا ترامپلاین در خانه, اما او را به هم بزنید-crazy نداشتن شیوه برای حضور در.
ارسال شده توسط Orlop در 1:41 PM در مارس 19 [1 علاقه]

و البته در خانه او تنها می تواند بخش کوچکی از مهارت های خود را به دلایل ایمنی. او هیجان زده بود در مورد یادگیری مهارت های جدید است و واقعا نا امید کرد.

این خنده دار است هر چند—در هفته گذشته او با من تماس بگیرید ورزشگاه در شب دوشنبه به می گویند که او در حال آمدن به تمرین به دلیل coronavirus خطر است. مالک گفت: “خوب اما اجازه دهید او را می دانم که ما ورزشگاه را به طور منظم تمیز توسط برخی از شرکت که نام من نمی تواند به یاد داشته باشید و آنها اسپری کردن همه چیز است.”

دو روز بعد ما ایمیل در مورد بدنسازی, بسته حداقل تا اوایل ماه آوریل.

ورزشگاه مانند او شیوه در حال حاضر در میان کسب و کارهای کوچک من نگران هستم نمی خواهد زنده بماند. پسر من دیگر شور است آموزش سگ و ما خوشحال بودند که به تازگی یک مرکز جدید شد باز در نزدیکی ما, چرا که در غیر این صورت ما می خواهم که تا به حال به درایو یک ساعت یا بیشتر برای چابکی کلاس برای او و مرز سگ گله اسکاتلندی. اما در حال حاضر من می ترسم برای زنان که آن را خود. آنها بدیهی است که سرمایه گذاری های زیادی در خود ساختمان و در آماده شدن برای باز کردن و اگر آنها نمی تواند باز آن را غم انگیز خواهد بود برای ما اما می تواند از نظر مالی فاجعه بار برای آنها.
ارسال شده توسط Orlop در 1:47 PM در 19 مارس

یکی بیشتر از من دوست Dvora: مصاحبه با کالین ون Wicklen در به تعویق انداختن بازی های المپیک است.
ارسال شده توسط apjanke در 2:16 PM در 19 مارس [2 علاقه]
Orlop من به یاد داشته باشید شما از آخرین ژیمناستیک موضوع! من خوشحالم که پسر خود را در بر داشت یک ورزش او را دوست دارد هر چند آن را خورد به تعویق انداختن آموزش.

دختر من بود با توجه به شروع یک پدر و مادر/کودک غلت کلاس در ماه آینده و بدیهی است که این جدول در حال حاضر. من درک است که باشگاه تصمیم گرفته است به طور کامل نزدیک, هر چند در آن زمان آنها طولانی تر از من را دوست دارند.

من نیز دل به سام. او خیلی خوب در آمریکا در جام حذفی و من سخت هسته ای ریشه برای او تمام چهار. اما همچنین مورگان هرد. و هر کس واقعا.
ارسال شده توسط guster4lovers در 3:24 PM در مارس 19 [1 علاقه]

من به تماشای برخی از دانشگاهی ژیمناستیک در آخرین هفته یا بیشتر است و وجود هر غیر hi-افسونگر نمایندگی?
ارسال شده توسط اهتزاز آتش دوزخ در 7:13 PM در 19 مارس
من شگفت زده برای پیدا کردن خودم نگران MyKayla اسکینر. او به طور موقت چپ کالج, درست قبل از اینکه در سال آخر خود را به بازگشت به نخبگان گفت: او تا به حال کسب و کار ناتمام از سال 2016 (او برای این تیم انتخاب شده و انگار تمام ماجرا در آن و همچنین). او را به تخت پشت به عقب بر گردیم به نخبگان فرم و… در حال حاضر چه ؟

اگر چه حداقل او می تواند بازگشت به مدرسه و به احتمال زیاد دریافت کامل ارشد NCAA فصل بعدی سال است که چیزی Kyla راس و مگی نیکولز (در میان دیگران) محروم شدند… من احساس واقعا بدی برای آنها.
ارسال شده توسط: angeline در 7:30 PM در 19 مارس

Thirding این دل شکستگی برای سام Mikulak. من شده است با ریشه او را برای مدتی چنین طولانی و او را چنین زیبا ژیمناستیک. من واقعا می خواستم به آن را ببینید پاداش در بازی های المپیک در این زمان. او قلب تیم در حالی که برای.

من هم خودخواهانه غمگین در مورد احتمالا به دیدن Kyla راس دوباره به رقابت بپردازند. آن را تلخ و شیرین به دیدن من مورد علاقه سالمندان فارغ التحصیل و من غمگین هستم او نیست و sendoff او سزاوار.

من خوشحالم که این gymternet نگه داشتن روح ورزش رفتن در حالی که ورزشگاه ها بسته است.
ارسال شده توسط خالکوبی در 8:56 PM در 19 مارس

1960, چک, مدال طلا, ژیمناست/badass ورا Caslavska

هیچ شوخی در مورد رشته badass ، داستان های شگفت انگیز است که هر دو قهرمان و بیش از یک کمی غم انگیز است. برای هر کسی که با آن آشنا نیست و jonesing برای برخی از ژیمناستیک و یک مثال از یک زن که ایستاده بود تا برای آنچه درست بود و حاضر به عقب نشینی و یا فقط به دنبال یک جالب 90 دقیقه انحراف در طول مستند, سپس آن را ممکن است به ارزش چک کردن این مستند در او ورا ’68 است که شاید کمی hagiographic اما نه undeservedly پس و فیلم برداری در زمان مناسب زمانی که Caslavska بازگشت به زندگی پس از یک غیبت طولانی و قبل از او و بعد از بیماری و مرگ گرفتن چیزی از روح ساخته شده است که او یک ژیمناست و سیاسی شکل است.
ارسال شده توسط gusottertrout در 10:57 PM در مارس 19 [1 علاقه]

angeline من تعجب است که در مورد اسکینر بیش از حد. او گفت: او قطعا بازگشت به NCAA فصل آینده اما چه اتفاقی می افتد اگر بازی های المپیک هستند به تعویق افتاد ؟ او را وادار به تسلیم برای یک سال دیگر ؟ خواهد بدن خود را نگه دارید تا ؟

من واقعا غمگین برای مگی و Kyla و افرادی مانند جسیکا Yamzon که از دست رفته آخرین دیدار همیشه بعد از رقابت در سراسر تقریبا در هر دیدار از کالج حرفه ای.

تکان و لرزش بال از آتش دوزخ من می خواهم بگویم شما می خواهم که بهتر شانس با برخی از PAC-12 تیم اگر شما به دنبال برای کمتر femme ارائه شده است. SEC است که همه زرق و برق در همه زمان ها به طور کلی. UCLA است و مقدار زیادی از تنوع در ظاهر. با این حال این ورزش قطعا کج زنانه, هر دو در نخبگان و NCAA است.

و gusottertrout ممنون از توضیحات! من قطعا می خواهم برای اضافه کردن که به فهرست پیگیریهای.
ارسال شده توسط guster4lovers در 5:33 AM در 20 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>