ژیمناستیک-ایالات متحده آمریکا فدراسیون بررسی ژیمناست ها در به تعویق انداختن بازی های المپیک

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک گفت: در روز جمعه فدراسیون شد بررسی آن ورزشکاران در امکان به تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک است.

“ما می دانیم و احترام است که آنها ممکن است دیدگاه های مختلف در مورد چگونه بهترین برای حمایت از منافع خود است که چرا این بعد از ظهر, ما از المپیک امیدوار برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد احتمال به تعویق افتادن با ما از طریق نظر سنجی ناشناس” لی لی لئونگ رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ایالات متحده, ژیمناستیک, در بیانیه ای گفت به سلامت.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که صدای خود را از طریق می آید ما در دفاع, و به خصوص در مورد این موضوع مهم” اضافه شده فدراسیون که ورزشکاران به شمار می رود در میان جاذبه های بالا در بازی های المپیک است.

ایالات متحده زنان پیشگام چهار بار المپیک و 19 بار قهرمان جهان سیمون Biles خواهد بود مورد علاقه برای تکمیل یک هتریک از تیم عناوین در ژاپن است.

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اقدام به دنبال ایالات متحده آمریکا شنا روز جمعه خواستار بازی ها, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 به تعویق افتاد برای یک سال.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) گفته بود ساعت قبل گفت: ورزشکاران باید ادامه آماده سازی خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شیوع آلوده بیش از 250.000 نفر کشته و بیش از 10 ، 000 آوردن ورزش جهانی برای متوقف مجازی.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) است و فشرده در طول بحران بهداشت و درمان گفت: بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده به شدت تقسیم ورزشکاران در سطح جهانی. (گزارش شده توسط ژن های گیلاس در رالی کارولینای شمالی ویرایش توسط Pritha سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im