حقیقت در مورد پوست: شما باید هشت لیوان آب در روز ؟ چرا نوشیدن آب در تمام طول روز است بهترین راه برای هیدراته باقی بماند. شما باید نوشیدن آب از یک شکلات شربت بطری ؟ چرا شما باید نوشیدن آب اولین چیزی که در هر روز است. سلامتی اثرگذارندهها که هرگز آب بنوشید. چرا مردان نوشیدن آب است ؟ آیا نوشیدن آب شما را عرق بیشتر و یا کمتر ؟ این چیزی است که شما باید بدانید. چرا ما نوشیدنی بسیار بطری آب ؟ شما می توانید نوشیدنی های تمام شده بطری آب ؟ آیا نوشیدن آب بیشتر شما کمک کند هیدرات پوست خشک شده است ؟ چه مدت شما می توانید زندگی بدون آب ؟ نفرت نوشیدن آب است ؟ برنامه وجود دارد برای آن است. من نوشیدن بیش از حد آب معدنی آب ؟ نوشیدن بیش از حد آب را بکشند و من اهمیتی نمی دهند. این است که حیوان خانگی خود را به نوشیدن بیش از نرمال است ؟ سنگ نوشیدنی واقعا ژرف مقدار آب در هر روز است. وجود مداوم اسطوره است که شما نباید نوشیدن آب در هنگام غذا خوردن. شما می توانید آن را نادیده بگیرند. یک چهارم از انسانیت چهره بلندی آب بحران.
ارسال شده توسط صدای فش فش (14 کل نظرات) 15 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
اگر من قصد دارم در یک پیاده روی طولانی و یا اجرا با یک مقدار محدود از آب است و بهتر است در جیره غذایی آن را تا آخر و یا فقط نوشیدن آن همه اگر من تشنه?
ارسال شده توسط TheophileEscargot در 12:41 PM در فوریه 18
بیش از حد چند لینک کلیک کنید. نیاز به اضافه کردن ایالات متحده آکادمی ملی علوم غذایی مرجع در مصرف آب, پتاسیم, سدیم, کلرید و سولفات (2005): فصل: 4 آب (صفحات 73-185). و یا فقط به عنوان خوانده شده آزادی مطبوعات است. یا فقط این کار از آزادی مطبوعات: “…ما به این نتیجه رسیدند که به صورت روزانه مردم دریافت مقدار کافی آب از حالت عادی نوشیدن رفتار — مصرف نوشیدنی در وعده های غذایی و در دیگر موقعیت های اجتماعی-و با اجازه تشنگی خود را راهنمای آنها است.”
ارسال شده توسط آقای Know-it-برخی در 12:42 ب. ظ در فوریه 18 [5 علاقه]

اگر من قصد دارم در یک پیاده روی طولانی و یا اجرا با یک مقدار محدود از آب است و بهتر است در جیره غذایی آن را تا آخر و یا فقط نوشیدن آن همه اگر من تشنه?

من احساس می کنم مثل Les Stroud, Survivorman شده پاسخ داده است که در بسیاری از قسمت اما من نمی توانم به یاد بیاورید که مطلوب است.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:44 PM در فوریه 18

من به توالت در حال حاضر
ارسال شده توسط کاپیتان afab در 12:44 PM در فوریه 18 [5 علاقه]
آیا هیچ یک از این “آب” مردم UTIs?
ارسال شده توسط جسد در کتابخانه در 12:47 PM در فوریه 18 [4 علاقه]
من به عنوان خوانده شده تعداد کمی از این لینک کلیک کنید و حتی بیشتر در حال حاضر اشتباه. سرگرم کننده!
ارسال شده توسط The_Vegetables در 12:54 PM در فوریه 18 [1 علاقه]
پس از خواندن این لینک im مطمئن id تشنه بود

برای وضوح
ارسال شده توسط lalochezia در 12:56 PM در فوریه 18

“آن بستگی دارد.” (اما بطری های آب پلاستیکی را می کشند همه ما است.)
نوشته شده توسط Harry Caul در 12:58 PM در فوریه 18
کلیپ ‘n’ save — روزهای انتظار بقا در بیابان ،

این است که از فیزیولوژی انسان در صحراکه من هرگز به عنوان خوانده شده اما این باور است که بر اساس تحقیقات انجام شده در ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است که می تواند نمی تواند اخلاقی تکثیر امروز. من گمان تجربی بود چیزی شبیه “در اینجا یک غذاخوری و وجود بیابان شیر را زمانی که شما واقعا در آن احساس است.”

(اگر کسی می تواند پیچیده تر خلاصه ای از کار من می خواهم آن را قدردانی میکنیم!)
ارسال شده توسط محفظه در 12:59 PM در فوریه 18

Eponysparklingwater.
ارسال شده توسط dywypi در 12:59 PM در فوریه 18
شما ادرار هر روز ؟ سپس شما به اندازه کافی هیدراته.
ارسال شده توسط GallonOfAlan در 1:04 PM در فوریه 18
وای من شنیده هرگز تصور غلط در مورد نوشیدن آب قبل از و یا در حالی که غذا خوردن. خوشحالم که می دانم که من می تواند همچنان به چشم پوشی از آن وجود ندارد.
ارسال شده توسط acidnova در 1:05 ب. ظ در فوریه 18
نگاه من شده آب آشامیدنی برای بیش از 35 سال و من هنوز غرق
ارسال شده توسط Automocar در 1:07 PM در فوریه 18
بنابراین یکی از دلایل تیم های ورزشی, عشق, Gatorade خیلی گذشته از وفاداری به نام تجاری است که آن را تا مقدار زیادی از پروتئین در آن است. الکترولیت ها مانند سدیم و پتاسیم بسیار مهم برای جذب آب به جریان خون خود را. این است که چرا شما می میرند و از نوشیدن بیش از حد آب آن داراي الکترولیت و شما دیگر نمی توانید آن را جذب می کند. وجود دارد, البته پایین تر و بدون شکر گزینه های مانند Nuun, Maurten ، آنها گران تر هستند و کمتر به راحتی در دسترس است.

در حال حاضر اگر شما درگیر شدن در فعالیت ورزشی شدید, شانس هستند که شما نمی نیاز به مکمل خود الکترولیت. آن اتفاق می افتد هر چند که شما ممکن است خودتان را در انتقادی کم آبی در موقعیت های که در آن هیچ علت واضح است. این برای من اتفاق افتاده یک بار پس از یک فروپاشی است. من در گروه تمرین و سپس به طور ناگهانی تونل چشم انداز. فکر می کردم با داشتن یک دیابتی حمله (آن ترس از معدن در آن زمان) و فرستاده شده به خودم ER, تنها برای پیدا کردن که من تا به حال بسیار کم حجم خون از دست دادن آب بدن. به طوری که آنها مرا در یک چهارم چکه و من صرف شب rehydrating. روز بعد هر چند من آب نوشید و هنوز هم احساس افتضاح است. من PCP به من گفت به نوشیدن Gatorade و بوم من بهتر بود. من نمی نوشند, Gatorade/Nuun تمام وقت, اما اگر من در حال اجرا من قطعا خواهد شد. همچنین: این فوق العاده است برای hangovers.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 1:09 ب. ظ در فوریه 18

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de